Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

badania - cechy osobowości  

  RSS

sciemaszka
świeżaczek
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 2
19/05/2010 4:17 am  

Witam
Poszukuję chętnych do wzięcia udziału w badaniach psychologicznych. Dotyczą one związku między cechami osobowości a wybranym sposobem odżywiania się. Szczególnie poszukiwani są wegetarianie i weganie.

Na razie nie mogę zdradzić szczegółów przedsięwzięcia, gdyż informacje te mogłyby sugerować wybór odpowiedzi w kwestionariuszach. Jednak po zakończeniu projektu obiecuję wszystko wyjaśnić i napisać o wynikach, bądź umieścić część pracy.
Wyniki z pewnością zainteresują część z Was.

Anonimowa ankieta do pobrania:
[url= http://rapidshare.com/files/388899809/Ankieta.xls.html][i][color=blue]rapidshare.com[/color][/i][/url]
[url= http://www.webfilehost.com/?mode=viewupload&id=5566521][i][color=blue]webfilehost[/color][/i][/url]
[url= http://ifile.it/9gwt5rj/Ankieta.xls][i][color=blue]ifile[/color][/i][/url]
Plik xls, można otworzyć w programach ms excel/open office.

Wypełnioną wysyłamy na adres: [color=darkblue]cechyosobowosci@gmail.com[/color]

Wszystkim, którzy zechcą pomóc, serdecznie dziękuję 😉


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
19/05/2010 7:10 pm  

Jestem chyba za tępa żeby to ściągnąć z którejkolwiek strony :/


OdpowiedzCytat
Karen
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 46
19/05/2010 7:43 pm  

Lubię psychotesty 😎
Wysłałam


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
19/05/2010 7:53 pm  

sciemaszka, wrzuć ten plik na megaupload, może będzie łatwiej, bo z tej środkowej strony nie miałam pojęcia jak ściągnąć, a na rapidshare limit pobrań już się wyczerpał. Na szczęście udało mi się ściągnąć z ostatniej podlinkowanej strony, więc odeślę.


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
19/05/2010 9:43 pm  

do trzymania tego typu plików polecam dropbox.com
jest katalog publiczny gdzie można udostepniać

W open office są takie kolory:

Najlepiej użyć kolorów domyślnych (tj wogóle nigdy ich nie ustawiać).

Są rózne ankiety online, przy okazji same wszystko podliczają, nie pamiętam jakie ale nawet na tym forum były.

[edytowane 19/5/2010 przez tru]


OdpowiedzCytat
berry_fields
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 37
20/05/2010 2:00 am  

Ankieta zakłada, że wypełnia ją wegetarianin-aspergerowiec? Bo chciałam wypełnić, ale nie wiem, czy mogę. To nie wpłynie na wyniki?

"Truth hurts, remember this: we are pooling our faith."


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
20/05/2010 2:17 am  

Ankieta zakłada, że wypełnia ją wegetarianin-aspergerowiec? Bo chciałam wypełnić, ale nie wiem, czy mogę. To nie wpłynie na wyniki?

a co to jest aspergowiec

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
berry_fields
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 37
20/05/2010 11:37 am  

Osoba, która ma zespół Aspergera, rodzaj lekkiego autyzmu. Jeżeli ankieta ma wykazać, że społeczność wegańska/wegetariańska ma wyższy poziom empatii niż nie wegetariańska reszta, to tutaj nie wyjdzie. Poza tym nie ma opcji, że niejedzenie mięsa to logiczny wybór. 😉

"Truth hurts, remember this: we are pooling our faith."


OdpowiedzCytat
sciemaszka
świeżaczek
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 2
25/05/2010 2:42 am  

Pierwszy link już faktycznie nie działa, nie koryguję go, bo z tymi limitami w rapidzie co chwilę można zmieniać, a i tak będzie źle 😉 -po prostu sporo osób ściąga. Pozostałe dwa linki są ok.
Gdyby jednak ktoś miał kłopoty ze ściąganiem, proszę wysłać do mnie maila - odeślę w załącznikach kwestionariusze.
Do każdego pliku doklejam linijkę formuł i mam wyniki, zatem z przeliczaniem nie ma problemu. W Waszych wersjach tego nie ma, ponieważ są to jedynie same surowe wyniki. Statystyki będą jak się uzbiera próba. I dopiero to będzie interpretowane. Naturalnie każdy z Was otrzyma te opracowania.
Masz rację, berry_fields - w Twoim przypadku chyba faktycznie nie ma sensu wypełniać tych kwestionariuszy, ale dziękuje za pomoc 😉 Opracowanie tematu będę prawdopodobnie zamieszczać na forum, ale żeby to nikomu nie uciekło, najbardziej zainteresowanym, to jest tym, którzy to wypełniali, wyślę to również na maila. Zatem, berry_fields, jeśli też zechcesz opracowania dostać mailem, pisz 😉
Ktoś już część tematu odgadł, jednak nie jest to w pełni poprawne. Ale ciepło 🙂
Zdradzę Wam, że ja raczej trzymam kciuki za to, by korelacje były albo małe, albo żadne. W statystyce i psychologii często bywa tak, że zbyt silne korelacje są uznawane za 'podejrzane' 😉
Serdecznie dziękuję tym, którzy zechcieli już te kwestionariusze dla dobra nauki wypełnić 🙂
Sama też jestem niezwykle ciekawa wyników.


OdpowiedzCytat
Victoria
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 10
25/05/2010 3:18 pm  

Też już wysłałam 🙂 czekam na wyniki choć szczerze mówiąc nie wiem czy jest związek.
Z jednej strony wegetarianie i weganie z założenia są bardziej empatyczni aczkolwiek nie każdy nie je mięsa z powodów ideologicznych no i nie jestem przekonana czy odnosi się to też w relacjach międzyludzkich,
Szczerze mówiąc mam nadzieje 🙂

Victoria


OdpowiedzCytat
groshek
świeżaczek
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 4
26/05/2010 11:34 pm  

ankieta wypełniona i wysłana:)
Pozdrowionka


OdpowiedzCytat
  
Praca