Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

najlepszy portal  

Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  RSS

Aguśka
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 119
06/06/2010 8:16 pm  

Hahah 😀 Widocznie Ciebie też tam nie lubili...


OdpowiedzCytat
Devaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 119
06/06/2010 8:44 pm  

Bo internet opanowały plastiki, włącznie z Tobą... i stąd to. Nie wiedziałaś?


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
06/06/2010 9:10 pm  

Jesteś na prostej drodze do bana, oby tak dalej, bo coraz więcej osób ma Cię tu dość.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Aguśka
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 119
06/06/2010 10:21 pm  

Bo internet opanowały plastiki, włącznie z Tobą... i stąd to. Nie wiedziałaś?

Nie został tu bezczelnie naruszony regulamin?
A swoją drogą devaa, przemyśl swoje wypowiedzi. Jesli w taki sam sposób rozmawiasz z ludźmi na żywo to robisz bardzo nieciekawą reklamę wszystkim wegetarianom.
Niestety wielu ludzi lubi oceniać całą grupę społeczną na przykładzie jednostki, jesli będą nas oceniać na Twojej podstawie to biada nam 🙁


OdpowiedzCytat
Devaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 119
06/06/2010 10:26 pm  

ja nie jestem 100% wegetarianką bo bylam 2 lata i mi wlosy wypadaly itp. :/ ale teraz mam ladne i w ogole:) tylko sobie po lewej przypalilam raz prostownica i mi sie tam plączą nawet jak czeszę co chwile. ale tak to mam ladne i miekkie. no i bylam taka blada i nic nie chcialam jesc... ale miesa i tak jem bardzo malo, w sumie to tylko z maka z raz na miesiac, tak to praktycznie wcale:P a normalnie na zywo to kazdy mnie lubi i odka zyje tylko 2 razy sie zdazylo ze chlopak kory spedzil ze man czas sam na sam sie wemnie nie zakochal a wcale sie nie calowalam z nim itp 🙂 po prostu fora odwiedzam jak fazy mam 🙂 plasticzku kochany:*:) xxl bana za co? to ona na mnie najechala pierwsza.

[edytowane 6/6/2010 przez Devaa]


OdpowiedzCytat
Aguśka
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 119
06/06/2010 10:35 pm  

Boże, widzisz i nie grzmisz. Zgłaszam sprawę do moderatora bo poraz drugi zostałam obrażona przez tą samą osobę.
ojjj....


OdpowiedzCytat
Devaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 119
06/06/2010 10:50 pm  

a Ty taka wegetarianeczka a jaka niewyrozumiala, pisalam ze mam faze. Boże widzisz i nie grzmisz ... ehhh peszek

[edytowane 6/6/2010 przez Devaa]


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
06/06/2010 10:59 pm  

Devaa, potrzebujesz otrzeźwienia, zdecydowanie.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
06/06/2010 11:05 pm  

Devaa otrzymała ostrzeżenie, co wyjaśniam w innym, założonym przez nią temacie. Proponuję powrócić do tematu i nie skupiać się już na jej wybrykach.

Wege Studio


OdpowiedzCytat
n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
07/06/2010 6:36 pm  

świetne forum..
najbardziej podoba mi sie zasada o nie karmieniu troli i olewaniu ich ... lub wyśmiewaniu ,
bo czasem sie zdążają mięsożercy którzy z agresją i pogardą chcą nam coś udowodnić a wychodzą na idiotów bez argumentów...
Chcą nas zirytować a tu olewka 😀

Oby tak dalej 🙂

No a ja jestem tu już ponad rok...i lubię tu przebywać chociaż ostatnio miałam mało czasu 😀

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
Devaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 119
07/06/2010 9:19 pm  

A ja, jak tutaj dołączyłam, to miałam bodajze niecałe 15 lat, to bylo 2 lata temu:P jeszcze z innym nickiem, który mi admin albo xxl zbanowali, bo mialam faze i napisałam wiele głupot na forum:P I potwierdzam, to forum jest najlepsze.... na Forum Tomb Raider, obojetnie co nie napisalam to taka moderatorka głupia mi wszystko kasowała, a kiedy pisalam jak ona sie zachowuje to kasowała moje wiadomosci... I do tego jest szm*tą bo sie chwali na forum ze sie puszcza... tzn. chwaliła 2 miesiące temu -.- Ale za to narobilam im tam z 30 tematow o tej samej treści na temat owej 'dziewczyny' i mnie tylko zbanowali, cóż, najwyzej nowinek o TR bede się dowiadywała z komputera siostry, która też bardzo lubi TR 😛


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
07/06/2010 10:52 pm  

Przy okazji tego tematu wspomnę o czymś, o czym może nie wszyscy pamiętają, ale właśnie w tym momencie mija 5 lat Wegetarianie.pl 🙂 więc jakby nie patrzeć mamy urodziny 😉

Stówka Adminie :drink:

jest to jedyny portal dla którego potrafię jakoś wygospodarować trochę czasu (choć ostatnio go coraz mniej) poznałam tu przesympatycznych ludzi no i jest to moje pierwsze w życiu forum na którym zabrałam głos no i jak na razie jedyne

To forum uzależnia 😉


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
07/06/2010 11:03 pm  

Blanka ja bardzo lubię Japonię i wszystko co z nią związane. Oglądam anime, teraz już mniej kiedyś nałogowo, słucham japońskiej muzyki a geishe jakby obrazują to zainteresowanie. Do tego ta geisha ma piękny tradycyjny parasol :love:

Ok to ja idę na forumowy odwyk, muszę się uczyć w końcu S.E.S.J.A System Eliminacji Studentów Jest Aktywny 😀


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
08/06/2010 12:40 am  

A ja, jak tutaj dołączyłam, to miałam bodajze niecałe 15 lat, to bylo 2 lata temu jeszcze z innym nickiem, który mi admin albo xxl zbanowali, bo mialam faze i napisałam wiele głupot na forum

Fajnie, że się przyznałaś tak beztrosko do rzeczy niedopuszczalnej na tym forum i potwierdziłaś nasze podejrzenia. Taaak, prosta droga.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Devaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 119
08/06/2010 12:43 am  

ale to konto mam juz chyba ponad rok wiec to bylo ponad rok temu, pozatym nie podchodz do tego tak sztywnie, przynajmniej mieliscie jakas rozrywke !:D


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  
Praca