Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

idole mięsożerni   

  RSS

sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
18/04/2011 5:06 pm  

Witam, jak podchodzicie do tematu waszych idoli , ulubionych postaci medialnych którzy jedzą mięso. Osobiście podziwiam dużo sportowców, artystów muzycznych i aktorów za ich kunszt - nie mylic z identyfikowaniem się z tymi osobami pod względem charakteru, etyki itp. ( sam decyduje o sobie ) ale podziwiam wielu wielu z nich za to co robią , gdyż np. kocham koszykówkę i nie obejdę obok kogoś kto ma duzy talent w tej grze. Ale wiem że prwaie 100% z nich to mięsożercy, podobnie z muzykami i aktorami, pisarzami książek i pewnie jeszcze wielu ludzi którzy mi imponują jedzą mięso. Osobiście cenie tych ludzi nadal za ich sztuke a nie patrzę na ich prytawnośc, jasne że człowiek który w życiu prywatnym jest najprościej mówiąc dobrym człowiekiem ma u mnie większy plus, ale jak chciałbym partzrec tylko na tych od wege to świat rozrywkowy skurczyłby sie dla mnie diametralnie . A wy co o ty sądzicie ?


OdpowiedzCytat
BartexXx310
rozmówca
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 53
18/04/2011 5:48 pm  

ja mam tak samo


OdpowiedzCytat
poczatkujaca
początkujący
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 5
21/04/2011 5:04 pm  

No tak juz jest, ze ludzie, ktorzy nam imponuja tym co robia, czesto maja inny poglad na zycie. Ale wedlug mnie dobrze jest zachowac duza dawke tolerancji dla innych i obojetnie, czy chodzi o jedzenie, czy poglady polityczne 🙂 bo jak czlowiek chce na sile zmieniac cos w innych raczej rzadko sie to udaje, a czesto konczy sie ostra wymiana zdan :/ Mozna nie rozumiec kogos pogladow i sie z nimi nie zgadzac, ale powinnysmy je akceptowac mniej lub bardziej, bo jesli my szanujemy innych, to z zalozenia inni tez beda szanowac nas 🙂 (i oby tak bylo...)


OdpowiedzCytat
Sureczka
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2
27/04/2011 8:23 pm  

Najlepiej zaakceptować fakt, że ktoś myśli inaczej, w końcu ma do tego pełne prawo. Skoro my uznaliśmy, że bycie wegetarianami jest dla nas dobre i jest zgodne z naszymi zasadami w życiu to czemu my nie mielibyśmy akceptować tego, że ktoś je mięso i to jest zgodne z nim?

"Człowiek jest dla człowieka lekarstwem"


OdpowiedzCytat
  
Praca