Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianizm a kulturystyka  

Strona 5 / 6 Wstecz Następny
  RSS

CutthroatBitch
bywalec
28/07/2012 12:56 am  

Niestety akcja "Zostań wege na 30 dni" mnie ominęła. Za podesłane artykuły będę wdzięczna.

[b]Lily [/b]: dziękuję. Tofu wygląda nieźle, więcej białka niż węglowodanów. Jutro postaram się przeforsować. 🙂

[b]cienkun [/b]:ten akurat jest reformowalny. Przynajmniej dopóki ma klapki na oczach, więc kuję to żelazo póki gorące.

[edytowane 27/7/2012 przez annadagmara]

call me Amber

OdpowiedzCytat
Vegeta169
bywalec
28/07/2012 12:56 am  

Lily ja miałam podobną akcję ze szczęką kiedy na początku chaotycznie przejrzałam tę wypowiedź 😀
Annadagmara to jak, przeszukać maile z akcji?

[edytowane 27/7/2012 przez Vegeta169]

OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
28/07/2012 2:08 am  

Moja nieobecność na tym forum spowodowana była dosyć intensywnymi zmianami w życiu osobistym.

Nic cię nie usprawiedliwia 😛

Oto jadłospis tych zmian* (proszę zająć miejsca i zapiąć pasy):

Nie mięso mnie zaskakuje, ale ten twaróg. 1,5kg twarogu? Serio? Tak można?
No i dwa słoiki masła orzechowego to czad :rotfl:

To wszystko podzielone na sześć do dziesięciu posiłków w ciągu doby. I to dosłownie wszystko, bo w tym jadłospisie nie ma miejsca na jakiekolwiek zboża, warzywa, kasze, makarony etc.

Ludzie mniej więcej tak jadają i mają się dobrze, nihil novi. Znam kilku hardkorowych mięsożerców, którzy poza mięsem, chlebem i serem nie akceptują zbyt wielu produktów.

(...) a ponieważ odbywa się to w konspiracji to nie wiem ile tego dokładnie jest) (...)

W coś ty się wpakowała 😛

Ja polecam seitana, bo to prawie jak mięso i chyba ma dużo białka, ale nie wiem, jak z węglowodanami.
Primavika robi takie fajne pulpety w sosie pieczeniowym, mięsożercę łatwo można "oszukać", a pożywne są.
No i chyba strączkowe pod każdą postacią, nie?

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
28/07/2012 3:38 am  

[b]annadagmara [/b] , miałam opad szczęki jak przeczytałam, że zjadasz 1200 gramów mięsa wołowego, ale potem skumałam, że to nie Ty 😛

Ja też złapałem się w pułapkę :> Sugerowałbym ściślejsze precyzowanie wypowiedzi...

Niestety akcja "Zostań wege na 30 dni" mnie ominęła.

Nie, ta akcja trwa cały czas i w każdej chwili można dołączyć - odnośnik jest na głównej stronie portalu, jeśli ktoś w ogóle tam zagląda...

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Vegeta169
bywalec
28/07/2012 6:03 am  

Na wegesport.pl jest dużo informacji a konkretniej o kulturystyce: http://wegesport.pl/index.php?option=com_content&task=category§ionid=3&id=43&Itemid=67
edit bo zauważyłam że strona podana już była w temacie na początku, przepraszam;)

[edytowane 28/7/2012 przez Vegeta169]

OdpowiedzCytat
CutthroatBitch
bywalec
28/07/2012 10:56 am  

[b]Adminie [/b]; zazwyczaj staram się precyzyjnie wypowiadać, ale tym razem sytuacja mnie przerosła. Wyjaśniłam co mogłam pod gwiazdką.

[b]eRZet[/b] oj tam zaraz wpakowałam 🙂 Nie wiem kto się bardziej wpakował. Chłopak jest otwarty na kwestię szeroko pojętych praw zwierząt więc robię co mogę. Ile ugram zanim się otrząśnie to nasze. Kwestia zmiany żelu pod prysznic z produktów typu Nivea lub Dove na Alterrę lub Ziaję przeszła bezboleśnie więc myślę że jest sens walczyć.
Trzymajcie za mnie kciuki 🙂

call me Amber

OdpowiedzCytat
Mateusz91
bywalec
28/07/2012 2:20 pm  

Kolejny dowód, że można po wegetariańsku:

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=146076293&highlight=vegetarian

Świetna, estetyczna, muskularna sylwetka.

OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
29/07/2012 12:43 am  

[b]eRZet[/b] oj tam zaraz wpakowałam 🙂 Nie wiem kto się bardziej wpakował. Chłopak jest otwarty na kwestię szeroko pojętych praw zwierząt więc robię co mogę. Ile ugram zanim się otrząśnie to nasze. Kwestia zmiany żelu pod prysznic z produktów typu Nivea lub Dove na Alterrę lub Ziaję przeszła bezboleśnie więc myślę że jest sens walczyć.
Trzymajcie za mnie kciuki 🙂

No trzymamy 🙂

Takie drogeryjne artykuły to łatwo zmienić, faceci raczej nie przykładają do tego wagi.
Z jedzeniem na pewno będzie trudniej, ale widać, że robisz postępy 😉

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
01/08/2012 10:53 pm  

Byłam na urlopie, dopiero teraz przeczytałam tej jadłospis i.... padłam :rotfl:

OdpowiedzCytat
CutthroatBitch
bywalec
03/08/2012 1:02 am  

No trzymamy 🙂

Takie drogeryjne artykuły to łatwo zmienić, faceci raczej nie przykładają do tego wagi.
Z jedzeniem na pewno będzie trudniej, ale widać, że robisz postępy 😉

Dziękuję 🙂
"Bezboleśnie" nie znaczy "łatwo". Żele pod prysznic Alterra mało się pienią i niestety cenowo wychodzą trochę drożej niż te popularne. A bloker Ziaja został posądzony o wywoływanie różnych strasznych chorób, ale w sprawie kosmetyków byłam nieugięta.

[b]Bellis [/b] mam nadzieję, że już wstałaś po tym padnięciu i wysyłasz pozytywne wibracje. Nie tylko w kwestii wegetariańskiej ale również "społecznej". bo o ile ta pierwsza idzie mi podejrzanie łatwo (doniosę wkrótce o postępach), to z czuję że może być problem z tą drugą 🙁 .

call me Amber

OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
03/08/2012 3:04 am  

Annadagmara, jak Ci się uda przerobić "steryda" na wegetarianina, to będę Ci bił pokłony do samej ziemii. Ostatnio zauważyłem jak trudno jest zmienić ludzi przekonanych o swojej męskości. I ja wspieram Cię mentalnie. :thumbup:

OdpowiedzCytat
CutthroatBitch
bywalec
07/08/2012 1:16 pm  

Annadagmara, jak Ci się uda przerobić "steryda" na wegetarianina, to będę Ci bił pokłony do samej ziemii.

Aż się chce krzyknąć "challenge accepted" :rotfl:
w razie czego, [b]cienkun [/b] trzymam Cię za słowo. Nawet przysłowiową kobyłkę mogę pod płotem postawić 😉
A na "męskość" najlepiej działają argumenty typu:
"To jak jesteś taki mężny to weź sobie to mięso zorganizuj sam. Najlepiej cielaczka zabij bez użycia narzędzi, to pogadamy o Twojej odwadze." ( to do kolegi mojego kulturysty )

"Co to za sukces mieć wyniki na mięsie? gdybyś coś takiego osiągnął bez mięsa to może byś zrobił na mnie wrażenie"

I ostatni, wprowadzony dwa dni temu:
"Ty jesz mięso ze strachu. Ze strachu przed kolegami, boisz się że cię na siłowni wyśmieją. Szkoda, że nie masz na tyle odwagi..." (i tu zrobiłam smutną minkę i szybciutko zmieniłam temat)

A teraz raport z postępów w zmianach menu:
-spaghetti z pełnoziarnistego makaronu z sosem z suszonych pomidorów i świeżą bazylią zostało zjedzone ze smakiem (aczkolwiek propozycja posypania tego startym żółtym serem została kategorycznie odrzucona) i jest zgoda na wprowadzenie go na stałe
-tofu (dzięki [b]Lily [/b]) zostało zaakceptowane nawet w postaci "czystej", więc jak już się nauczę je przyrządzać (OMG) to będzie bajka
-ryż brązowy ze sproszkowanymi algami zamiast jednej kostki tego nieszczęsnego twarogu dziennie.

A ostatnio doszło do tego, że chłopak nie jadł nic mięsnego przez cztery dni i nawet tego nie zauważył :rotfl:

call me Amber

OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
07/08/2012 2:10 pm  

"Ty jesz mięso ze strachu. Ze strachu przed kolegami, boisz się że cię na siłowni wyśmieją. Szkoda, że nie masz na tyle odwagi..." (i tu zrobiłam smutną minkę i szybciutko zmieniłam temat)

Nice one, sis! 😛

A teraz raport z postępów w zmianach menu:

Szacun, bo tofu "czyste" albo ryż z algami to hardkor, ja chyba bym nie dał rady 😉

(...) propozycja posypania tego startym żółtym serem została kategorycznie odrzucona (...)

Zmiany postępują tak szybko, że już sama nie nadążasz.
Rewolucja zjada (nomen omen) swoje dzieci :rotfl:

OdpowiedzCytat
braad
stały bywalec
08/08/2012 7:12 pm  

Gdzieś kiedyś widziałem gościa, który właśnie ćwiczył kulturystykę i był wege i z dumą pokazywal swoje bicepsy i mowil, ze to nie z miesa, wiec mozna. Zreszta czy mowimy o kulturystyce czyli takich napasionych steroidami czy po prostu dobrym umiesnieniu?

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]

OdpowiedzCytat
CutthroatBitch
bywalec
08/08/2012 10:57 pm  

Zreszta czy mowimy o kulturystyce czyli takich napasionych steroidami czy po prostu dobrym umiesnieniu?

Niestety mówimy o takim umięśnieniu na maksa. W tym momencie to jest 113 kg (190cm wzrostu), w założeniu za rok ma być 125kg.

call me Amber

OdpowiedzCytat
Strona 5 / 6 Wstecz Następny

Praca