Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Często poznajecie wegetarian?  

Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  RSS

Pocahontas
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 262
08/10/2011 6:34 pm  

Ja w lipcu widziałam na przystanku tramwajowym w Poznaniu napis zielonym markerem 'go vegan!' ciekawe kto to zrobil, znam pare wege z Poznania;p


OdpowiedzCytat
zuzik
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 41
17/12/2012 2:28 pm  

Ja tez spotykam samych mięsożerców ale fani są i nie przeszkadza mi to.


OdpowiedzCytat
OlaS
 OlaS
rozmówca
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 75
17/12/2012 7:10 pm  

Poznałam kiedyś wegetariankę, to było dawno, ale teraz niema nikogo w okolicy.


OdpowiedzCytat
kikimora
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 189
18/12/2012 12:04 am  

Jedna dziewczyna z mojej klasy jest weganką, jak ja :). Miłym zaskoczeniem było dla mnie kiedy się dowiedziałam, ale nie utrzymujemy bliskich kontaktów. Poza tym mój nauczyciel ze szkoły językowej, do której chodziłam jakieś 3-4 lata jest wegetarianinem od ponad 15 lat.
Więcej chyba tylko mogę powiedzieć o pewnej dziewczynie, którą poznałam na obozie w górach. Ja wtedy jeszcze byłam wszystkożerna. Deklarowała się, że jest wegetarianką, ale pod koniec obozu widziałam ją, jak jadła kanapki z szynką... Spytałam ją ze zdziwieniem dlaczego to je (w kontekście jej rzekomego wegetarianizmu), a ona na to: "bo jestem k...a głodna!".


OdpowiedzCytat
Jeanette
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 31
18/12/2012 11:47 pm  

moja koleżanka z byłej klasy byłą wegetarianką, ,,bo nie smakowało jej mięso'' Mam też kolegę ( ale nie utrzymujemy bliższego kontaktu) , który uważa, że jest wegetaraininem, chociaż je ryby..........
Na szczęscie poznałam ostatnio dziewczynę, która naprawdę ,,wyznaje'' wegetarianizm i uczestniczy czynnie w wielu projektach;)Ale nie narzekałabym , gdyby wokół mnie było więcej wegetarian ;( Nie czułabym sie taka samotna w tym co jest teraz całym moim życiem 😉


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
07/01/2013 2:08 pm  

Ja w zeszłym tygodniu poznałem kilkoro wegetarian którzy jedzą ryby, a jak są głodni, to i inne mięsa, ale i tak miło że ich poznałem. Wszak do tej pory spotykałem tylko prawdziwych wegetarian, więc poznanie takich nie dokońca, to ciekawa odmiana.


OdpowiedzCytat
VikVeg
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 134
07/01/2013 5:36 pm  

Mam 31 lat :). Ale to nie jest moje pierwsze podejście do bycia wege. W liceum byłam wegetarianką przez 3 lata. Żałuję, że potem przestalam, bo miałabym już dziś niezły staż. Tym razem już na stałe jestem wege 🙂

Mam a raczej mialem bardzo dlugi staz i moge tylko powiedziec:
never say never 😀

Nie poznaje zadnych vege...


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
07/01/2013 6:57 pm  

Poznaje :).
Poza tym jest jeszcze internet, ale czy to się liczy?

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Syluch94
początkujący
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 13
27/01/2013 1:57 am  

Mam koleżankę, która przez 3 lata praktykowała wegetarianizm, a teraz już jest weganką, nie wiem, ile konkretnie, ale mija już szmat czasu :).

Jest to osoba, która jak najbardziej wspiera mnie w podjętej przeze mnie decyzji co do wege, oprócz tego wiem, że się mocno angażuje we wszelkiego rodzaju akcje, projekty z tym związane itp, itd. 🙂

Dzięki niej poznałam masę ciekawych przepisów i dużo fajnych rzeczy się dowiedziałam. 🙂

Oprócz tego miałam okazję poznać masę pseudowegetarianek, które zabrały się za to nie ze względu na jakiekolwiek głębsze idee, a po prostu ślepo dążyły za modą. ; ] Oczywiście skończyło się na kilku tygodniach, w sumie bardzo dobrze, irytują mnie takie podejścia do sprawy. 🙂

Wstawaj! Życie to surfing, więc nie bój się fal.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
12/02/2013 12:36 am  

No to hit sezonu. Dzisiaj się dowiedziałem, że pewien znajomy pan, jest [b]bretharianinem[/b] serio, oświadczył to najzupełniej poważnie w poważnej rozmowie kilku poważnym osobom i zapraszał do klubu niejedzących. Szczęka mi opadła i poczułem się co najmniej jakbym obcował z duchem i sam nie wiem co mam na ten temat myśleć, bo nie mam podstaw by oskarżać go o kłamstwo. Zwyczajnie wryło mnie w glebę. Nie myślałem że kiedyś kogoś takiego poznam.


OdpowiedzCytat
VikVeg
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 134
12/02/2013 6:46 pm  

Najdluzej nie jadlem przez tydzien, potem pod naciskiem rodziny powrocilem na lono pozeraczy pokarmow stalych 😉


OdpowiedzCytat
Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
14/02/2013 6:33 pm  

Na co dzień nie poznaję wielu, z tego forum jednak nawiązałam przyjaźnie wegetariańskie i wegańskie 😛

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
Vegeholic
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 82
14/02/2013 6:57 pm  

Ja 4 lata temu poznałam dwie dziewczyny wege, ale nie mam z nimi już żadnego kontaktu 🙁 A wielka szkoda, że nie mam choć jednego znajomego wegetarianina.


OdpowiedzCytat
WegeSerce
świeżaczek
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 3
14/02/2013 11:09 pm  

Ja mam niebywałe szczęście.Najbliższa mi osoba jest wege. Nasi przyjaciele wege. Oprócz tego znam jeszcze 5 osób.Jeden z nich zupełnie nie wygląda na wychudzonegowegetarianina 😉 ,ma dość sporo tłuszczyku i twierdzi że to od wegetarianizmu.


OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 497
20/02/2013 7:42 pm  

Podobno dziewczyna mojego kuzyna jest wegetarianką.'
Nie poznałam jej oficjalnie. Znam ją tylko "z widzenia"
I to na tyle. 😉
Najlepsze jest to, ze ciotka przewracała oczami jak słyszała, że tego nie zjem, tamtego..
a teraz? cóż... 🙂
bardzo chwali się przyszłą synową.


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  
Praca