Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Dwulicowość fałszywych miłośników zwierząt  

Strona 3 / 5 Wstecz Następny
  RSS

MannaPoranna
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 232
24/12/2014 1:19 pm  

pisąłem wczesniej że nie ma problemu z butami na zimę, ani innymi ,

Próbowałeś kiedyś kupić w Polsce buty damskie w rozmiarze 44?
A to spróbuj przy okazji jak będziesz na zakupach. Daj znać potem ile par znalazłeś.
Podkreślam - z działu damskiego.
Nie "wyglądające prawie jak damskie", albo "nie widać że męskie" albo "unisreks" czy inne tego typu du*py wołowe szerokości jak na stopę słonia

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
24/12/2014 5:22 pm  

pisąłem wczesniej że nie ma problemu z butami na zimę, ani innymi ,

[b]dla Ciebie[/b] nie ma problemu, sokole. Uogólniłeś. Płaskokoślawa fatka ma problem, przedmówczyni też miewa.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
24/12/2014 5:48 pm  

Ja mam standardowy rozmiar 45, nie mam płaskokoślawych stóp, a i tak nie jest tak, że wchodzę do sklepu i wybieram.
W całym Martesie, w zeszłym roku, znalazłem jedną parę, która nie była ze skóry, pasowała mi rozmiarem, mieściła się w budżecie i dobrze leżała na nodze...


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
24/12/2014 6:14 pm  

I czarnych butów nie ma, czarnych!
Wszystkie mają jakiś biały motyw albo srebrny znaczek.
Nienawidzę kupować butów 😡

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
24/12/2014 7:29 pm  

Ja mam czarne z czerwonym. 😛


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
29/12/2014 5:41 pm  

jak nie ma takich na jakich ci zależy ( wyłaczajc oczywiście sprawy zdrowotne ) to skoro zalezy ci na zwierzętach to nie kupujesz i tyle , chciałbym pomidora o samku kurczaka , a jak nie ma to zjem kurczak , ta sama logika


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
29/12/2014 8:10 pm  

To pożegnam wszystkie te rzeczy i znów
Pójdę boso
Pójdę boso
Pójdę boso
Pójdę boso

[img] [/img]


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
29/12/2014 8:23 pm  

Na bosaka to zdrowo! Tylko może nie po śnieżku, po chodnikach szkłem upstrzonych etc 😛 😉

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
MannaPoranna
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 232
05/01/2015 10:20 pm  

To pożegnam wszystkie te rzeczy i znów
Pójdę boso
Pójdę boso
Pójdę boso
Pójdę boso

🙂 🙂 🙂 dobre dobre

edit. no ewentualnie jeszcze tamte klapki gumowe... 🙂

[edytowane 5/1/2015 od MannaPoranna]

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
05/01/2015 11:18 pm  

jak nie ma takich na jakich ci zależy ( wyłaczajc oczywiście sprawy zdrowotne ) to skoro zalezy ci na zwierzętach to nie kupujesz i tyle , chciałbym pomidora o samku kurczaka , a jak nie ma to zjem kurczak , ta sama logika

O, zgadzam się, też nie rozumiem tej logiki.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
08/01/2015 3:34 pm  

śmieszni jesteście i take zdjęcia pokozują tylko ignorancję walki o dobro zwierząt , jest zima i ja boso nie chodze a w skórze tez nie, może troche poszukać ( a nawet nie dużo ) i kierowac się dobrem a nie egoizmem ulubionego modelu , kiedy chcę w delikatny sposób komuś przedstawić korzyści płynące z nie jedzenia zwierząt i z wyższego dobra zadziwia mnie że u wege trzeba tłumaczyć iz skóra na bytach ( ubraniach ) to katusze iśmierć dla biednego zwierzaka ...........no może zaczne od podstaw : zwierze na serce , zwierze ma mozg , zwierze na system nerwowy , zwierze czuje ból i smutek .....itd bo cos wam się zapomina


OdpowiedzCytat
czarymary
bywalec
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 162
08/01/2015 6:32 pm  

sokół przepraszam Cię bardzo ale wysuwasz tu silne ortodoksyjne argumenty wręcz z krucjatą wege tu wyjeżdżasz

czuję, że dla wielu już w oddali płonie stos

moja rada, choć może Ci się nie spodoba, ale może zainspiruje: mniej agresji więcej spokoju- wtedy więcej zdziałasz


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
08/01/2015 8:56 pm  

E tam, dopóki prowadzi ją tylko tutaj to chyba nie ma nic złego.
Przynajmniej daje ludziom do myślenia.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
08/01/2015 9:08 pm  

Nie, nie daje.
1) nikt tutaj z tego co zrozumiałam nie kupuje skóry dla fanaberii, jak już to dlatego bo nie ma wyboru. Bo mają problemy ze stopami przykładowo.
2) nie lubię tego wege puryzmu, zamiast histeryzować bo ktoś sobie kupił skórzane buty bo ma swój powód i uważa że ten powód jest dla niego na tyle ważny aby zrobić odstępstwo lepiej zrobić coś praktycznego np postarać się aby było na rynku więcej wygodnych butów z ekoskóry

Zaraz się zacznie: "a co ty robisz?!", "nie jesteś prawdziwą wegetarianką!"

Zamiast dzielić się na nieprawdziwych, prawdziwych i prawdziwszych wege radzę energię wykorzystać na coś konstruktywnego.

[edytowane 8/1/2015 przez Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
09/01/2015 2:53 pm  

jaka agresja , przeciez forum jest od rozmowy i wymiany myśli, poglądów , nie mówie o wege terroryźmie , sam zmiełem podejście do miesożerców, w najmniejszym zamiarze nie prowadze krucjat i zmiany ich podejścia , owsze zasugeruje ale bez napinki , natomiast u osób działających w jakiś zasadach i będących w ściśle ich przestrzeganiu najgorsza jest hipokryzja , na prawdę nie mogę pojąć że obrońcy zwierząt będący do tego wege ( czyli poziom wyższy ) nie mają za złe noszenie skóry, przecież to właściwie kwintesencja tej ochrony zwierzaków .
do tego bardzo mnie dziwi że własnie w tym miejscu mało osób tak na to patrzy ( no gdzie jak nie tu powinni miec taki punkt widzenia ) dostzegam za to mocne grono własnej adoracji wynikające z próżności ( ostatni raz zanaczę wyjątek z uwagi na zdowie i zycie a i tu ja bym miał lekkie wyrzuty ) , do tego osoby przechodzące na veganizm tłumaczą zło dla zwierząt wynikające z kosumpcji jajek a nie są w stanie mocno poprzeć moich argumentów to ja juz nie rozumiem tej hipokryzji , oczywiście każdy sobie żyje i to najważniejsze ale gdyby narkoman po 5 latach bycia czystym twierdził że tylko sporadycznie walnie kreske ale nadal jest czysty to jak by to wyglądało , nie poruwnuje siły argumentów ale chcę pokazac zakłamanie


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 5 Wstecz Następny
  
Praca