Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Dwulicowość fałszywych miłośników zwierząt  

Strona 5 / 5 Wstecz
  RSS

cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
18/01/2015 12:43 am  

To wełna też jest zła?
Dobra boziu, czego to człowiek się dowiaduje!! 😮
Ja tam z wełny prędko nie zrezygnuję, bo jest po prostu świetnym materiałem na ubrania.


OdpowiedzCytat
MannaPoranna
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 232
19/01/2015 8:05 pm  

To wełna też jest zła?

I my jesteśmy źli...

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
19/01/2015 8:51 pm  

Jak dla mnie wełna jest na podobnym poziomie co jaja i mleko. Nie są to produkty pochodzące z uboju, ale pośrednio się do niego przyczyniają.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
19/01/2015 9:42 pm  

Bawełna też jest zła 😛 Chyba że organiczna 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
19/01/2015 10:25 pm  

Większość produktów jest w taki czy inny sposób okupionych czyimś nieszczęściem. Kwestia jedynie wyboru czyje cierpienie obchodzi nas najmniej.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
20/01/2015 4:04 pm  

wszyscy mamy krew na rękach za pomoca sprzętu dla których jest on ważniejszy niż ręka, jeden z najkrwawszych biznesów potrzebuje koltanu i kasyterytu.Żeby ktoś mógł co pół roku skakać jak posranny bo wyszedł nowy model , pan Twojego nowego modelu np samsung moruje w kopalni w tym czasie 50 dzieci , jak do tego dołozymy ropę i lekarstwa ( dwie kolejne największe gałęzie wyzysku ) bez czego trudno funkcjonować to tak naprawdę zastanawim sie kto jest bardziej zacofany . Idź pan w hu.... jak pomyśle co ludzie ludzia robią , wszystko co mnie otacza spływa krwią . Tak pękna planeta , ale nie trzeba wszystko rozje........i wszyskich zajeba.......dzicz


OdpowiedzCytat
Oldek
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 201
20/01/2015 9:43 pm  

No i okazało się, że moje buty robocze są tak znoszone, iż zatarła się jakakolwiek informacja o tym z czego są zrobione. Dalej już nie będę dociekał, bo się jeszcze okaże, że będę musiał zrobić te 50 pompek.

największym bohaterem jest człowiek, który zamienia wroga w przyjaciela.


OdpowiedzCytat
klaudiarobertowicz
forumowicz
Dołączył: 3 lata  temu
Posty: 20
18/12/2020 10:42 am  

Ja myślałam, że trafiłam na normalne forum, a większość tematów jest chora. Wegetarianie się skarżą, że Ci okrutni mięsożercy ciągle ich prowokują głupimi pytaniami i tak dalej, ale nienawiść osób wege jest jeszcze gorsza. Większość tych tematów podnosi dyskusję, czy ludziom jedzącym mięso należy się szacunek, a zaraz będzie czy w ogóle mają praco żyć. Jak podczas całego swojego życia uratowałaś jedną krowę przez swoje nie jedzenie mięsa to gratuluję. Ja przygarnęłam 3 koty + też nie jem mięsa, ale tylko ze względów zdrowotnych 🙂


OdpowiedzCytat
Szumka44
forumowicz
Dołączył: 3 lata  temu
Posty: 27
20/04/2021 12:33 pm  

Nie wiem co jest złego w jedzeniu mięsa. Ja nie jem, mam swoje powody, ale nie traktuję gorzej kogoś kto ma odmienne zdanie na ten temat. A porzucanie zwierząt nie jest wytłumaczalne na żaden sposób 


OdpowiedzCytat
Strona 5 / 5 Wstecz
  
Praca