Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Strona na facebooku  

  RSS

ŚwiadomaWeganka
początkujący
Dołączył: 9 lat  temu
Posty: 5
22/02/2015 8:13 pm  

Wraz z dietą wegańską i przeczuciem, ze wreszcie jem i żyje dobrze postanowiłam założyć stronę na facebooku, która ma mieć formę nie tylko informacyjną, ale działawczą (? :D). Nie chcę poprzestać tylko na promowaniu petycji i ciekawych artykułów, ale chce rzeczywiście coś robić - tworzyć rózne akcje, brać aktywny udział w akcjach na rzecz zwierząt... Na razie nie mogę ze względu małe zainteresowanie ową stronką, choć to dopiero początek i mam nadzieje, ze zainteresowanie wzrośnie ;).
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na str. - Świadomi weganie (mile widziani również wegetarianie :)) )


OdpowiedzCytat
marekpapro
bywalec
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 102
22/02/2015 10:37 pm  

Witaj, nie mam facebooka, ale zacne to, że chcesz pomagać.
Obyś wytrwała w postanowieniu. Powodzenia.

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.


OdpowiedzCytat
ŚwiadomaWeganka
początkujący
Dołączył: 9 lat  temu
Posty: 5
22/02/2015 10:57 pm  

Dzięki 🙂


OdpowiedzCytat
Suseł
świeżaczek
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 3
29/04/2015 1:34 am  

Zacna inicjatywa:) Na pewno zajrzę:)

Beautiful Space - Twoja piękna przestrzeń


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
04/05/2015 7:45 pm  

choć nie mam i nigdy nie założę tej pętli na f , to życzę wytrwałości i gratuluje chęci , jak tylko coś pomożesz to będzie warto


OdpowiedzCytat
marekpapro
bywalec
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 102
05/05/2015 12:21 am  

Ja tez nie mam f , ale życzę Powodzenia i wytrwałości. Kiedyś wszyscy staną się wegetarianami - wierzę w to.

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.


OdpowiedzCytat
  
Praca