Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

statystyczny wege   

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
28/05/2015 6:04 pm  

Nie chodziło mi o Ciebie, tylko o to, że to wszystko o czym piszesz już miało miejsce wielokrotnie.
Kto jak kto, ale Ty powinieneś znać kontekst tych słów i wiedzieć skąd pochodzą... 😎


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
28/05/2015 6:17 pm  

możliwe , cóż tak sie składa że sa podobne tematy gdzie opinie sie powielają , tak ja założeyłem ten temat by w szerokiej rozmowie każdy mógł przedstawić swoje zdanie i w tym ja swoje .
Choć Ci powiem że ostnimi czasami , przygnieciony przez cały ten syf świata , te problemy kulturowe, polityczne , religijne zacząłem trochę zamulać. Oczywiście zdania nie zmienię i zasad trzymam sie twardo ( wiesz trzeba o to walczyć ) ale muszę wyhamować , w takim sensie by nie tracić za dużo zdrowia na to . Bo jak pomyśle w jaką stronę to idzie to mnie dół łapie , a przecież każdy dzień to dar od Boga i trzeba wszystko znosić . Najtrudniej kochać wrogów , na prawdę trudno ale ucze się tego a przynajmniej każdego dnia staram


OdpowiedzCytat
klaudiarobertowicz
forumowicz
Dołączył: 3 lata  temu
Posty: 20
18/12/2020 10:36 am  

Z tego co wiem to Lewandowski też jest wege, ale z powodów zdrowotnych i sportowych i raczej go mięczakiem bym nie nazwała xd


OdpowiedzCytat
Szumka44
forumowicz
Dołączył: 3 lata  temu
Posty: 27
20/04/2021 12:35 pm  

Czasami się to pewnie pokrywa, ale tak samo jest w każdej grupie społecznej, że są pewne krzywdzące stereotypy 


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca