Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wege wakacje  

  RSS

mario1706
świeżaczek
Dołączył: 9 lat  temu
Posty: 1
12/07/2015 3:46 am  

Co sądzicie o wege wakacjach w karkonoszach ? Ktoś się tam wybiera?

mario


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
12/07/2015 1:27 pm  

Idea wspaniała 😀 Przez chwilę rozważałam wege wakacje po kliknięciu reklamy na stronie głównej, ale zaraz sie uspokoiłam, bo z pewnością sporo osób weźmie dzieci- a to ponad moje siły 😀

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
12/07/2015 6:41 pm  

Fatty, zdziwisz się:) Za wyjątkiem jednego maleńkiego, noszonego w chuście, dzieci na razie brak. Zapewne miała na to wpływ lokalizacja i specyfika miejsca.
Także wszystko przed Tobą;) W razie zainteresowania napisz maila na adres Wege Wakacji, otrzymasz szczegółowe info.

Wege Studio


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
12/07/2015 7:50 pm  

WOW.

Jeno urlop mam zaklepany na 1 tydzień sierpnia. No nic, moze kiedys - tym razem sie zapytam wcześniej ile dzieci na pokładzie... 😛

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
12/07/2015 10:21 pm  

Ja też przez chwilę myślałem, żeby jechać (i to nawet z roczniakiem), ale potem przeczytałem program: pokazy, warsztaty, wieczorki integracyjne... zmiłuj się waćpan, Adminie.
To znaczy fajnie, że jest coś takiego, po prostu to zupełnie nie dla mnie.

Ja tylko chciałbym, żeby na moich zdezorganizowanych wyjazdach było wegańskie jedzenie.
A teraz czeka mnie rowerowa wyprawa na zamek, a w sierpniu dwa tygodnie nad morzem i w górach i znowu będę jadł kebaby z samą surówką i banany 😉

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
tonias
początkujący
Dołączył: 7 lat  temu
Posty: 12
05/12/2016 2:53 pm  

bardzo fajne wczasy organizuje sedhana w Krakowie 🙂

miej nadzieje..zawsze


OdpowiedzCytat
Malinka94
początkujący
Dołączył: 7 lat  temu
Posty: 9
05/12/2016 3:01 pm  

Sedhana? Mógłbyś podac jakiś kontakt? Na czym polegają te wczasy ? 🙂


OdpowiedzCytat
  
Praca