Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

głupie rozmowy z mięsożercami  

Strona 39 / 56 Wstecz Następny
  RSS

xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
21/12/2011 4:20 pm  

Wkurza mnie jedna dziewczyna z grupy regularnymi pytaniami z serii "Jak można... [tak żyć/nie jeść mięsa/zrobić ciasto bez jajec/naleśniki bez mleka/mieć co jeść w Wigilię - wtf?/itp.], wypowiadanymi po kilka pod rząd, które nie mają na celu dowiedzenia się, jak faktycznie "można", tylko nadziwianie się nade mną. Jeszcze jeden taki raz i nie wytrzymam, powiem - no kurde, jeśli naprawdę chcesz się dowiedzieć, to idź sobie do pierwszej z brzegu wege jadłodajni i sprawdź, a jak nie, to przestań zadawać jałowe pytania. To tak jakbym ja zaczęła jej truć, no nie wiem, jak można mieć chłopaka o tyle starszego od siebie? No jak? Normalnie, po ludzku, może nie jest to bardzo popularne, ale wszystko się da. Przecież nie uprawiam żadnej czarnej magii.

Albo niby-zabawne dzielenie się ze mną swoimi planami na obiad. "Idę zjeść sobie brojlera, hihi". A co mnie to, qfa, obchodzi?

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
21/12/2011 5:37 pm  

Xxl wyobraź sobie sytuację odwrotną, Ty zaczynasz się czepiać jej "ojej jaka padlina, jak można zjadać rozkładające się zwłoki? fuuuuu obrzydliwe bo zwymiotuje". Wiesz na kogo byś wyszła? Na fanatyczkę. Bo jak ktoś dowala wegusowi to żarciki ale jak my się odezwiemy to jesteśmy z góry nazywani fanatykami.


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
21/12/2011 5:45 pm  

W sumie o tej najprostszej ripoście nie pomyślałam, wykorzystam na ową koleżankę przy najbliższej uzasadnionej okazji 😛

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
21/12/2011 5:52 pm  

Nie spodziewałam się 😛 Ale wiesz, że wyjdziesz na wariatkę? Wolę opcję na naukowca czyli atakowanie pytaniami naukowymi na które rozmówca odpowiedzi na 99% nie zna. Ale w tym wypadku się nie sprawdzi 😉 Nie moja wina, że ludzie nie odróżniają żelaza hemowego od niehemowego i nie wiedzą co to aminokwasy egzogenne :rotfl:


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
21/12/2011 5:54 pm  

Nie moja wina, że ludzie nie odróżniają żelaza hemowego od niehemowego i nie wiedzą co to aminokwasy egzogenne

😮
To już chyba lepiej wyzwać koleżankę od padlinożerców :red:

[edytowane 21/12/2011 przez cienkun]


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
21/12/2011 5:59 pm  

E tam mam swoje sposoby 😀
A jak ktoś mi powie, że mam ładne włosy ZAWSZE mówię: "bo dobrze się odżywiam" 😀 zwykle po tym następuje cisza :rotfl:


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
21/12/2011 6:02 pm  

Wolę być wariatką niż zatwardziałą, umyślną ignorantką 😛 A dziewczyna, tak jak mówiłam, raczej nie chce się niczego dowiedzieć, po prostu trza jej trochę taktu na chama wszczepić.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Aryenne
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 73
21/12/2011 6:23 pm  

Ta. dyskusje z mięsożercami to jest czyste piękno. Oni mnie bombardują argumentami, co Bóg powiedział człowiekowi, jak go stwarzał, po co Bóg stworzył. A już najpopularniejsze jest opowiadanie, że rośliny też może boleć, jak się je zrywa...
Poezja.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
21/12/2011 7:58 pm  

Zapoznaj się z Bhagavad Gitą i Srimad Bhagavatam i też im opowiadaj co Najwyższa Osoba Boga powiedział człowiekowi 🙂

[edytowane 21/12/2011 przez cienkun]


OdpowiedzCytat
Aryenne
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 73
22/12/2011 5:36 pm  

Kojarzę Baghavad gitę i całkiem dobrze znam Ramajanę. Ale nie mogę powiedzieć tego wszystkiego księdzu! On jest dyrem mojej szkoły....


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
22/12/2011 6:54 pm  

Czy są jakieś specjalne ćwiczenia dla wegan?

Rozbawiło mnie to pytanie ;). Weganie to też ludzie i mają takie same zestawy ćwiczeń :P.
Wiem jak zrzucić zbędne kilosy. Po prostu muszę się ruszać i wstać z krzesła, do którego przyrosłem. Pewnie ludzie mnie traktują jak czubka, bo dzisiaj -4 a ja zasuwam na rowerze, latam po markecie. Wszyscy mają w wózkach jakieś prezenty, a u mnie w koszyku hurtowe ilości soczewicy, mydła i pasty ;).

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Aryenne
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 73
22/12/2011 8:28 pm  

A czy to ważne?
Ale czemu nie masz prezentów w koszyku?
😛


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
22/12/2011 9:59 pm  

Kojarzę Baghavad gitę i całkiem dobrze znam Ramajanę. Ale nie mogę powiedzieć tego wszystkiego księdzu! On jest dyrem mojej szkoły....

A to niby czemu? Masz, jak każdy Polak, prawo do wolności wyznania...


OdpowiedzCytat
Aryenne
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 73
22/12/2011 10:10 pm  

A każdy dyrektor katolickiego gimnazjum ma prawo pod byle pozorem obnizyć mi ocenę ze sprawowania.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
22/12/2011 10:15 pm  

to do TVNu z nim :rotfl:
A tak na marginesie, współczuję Ci szkoły. Kto Cię zmusił żebyś tam poszła?


OdpowiedzCytat
Strona 39 / 56 Wstecz Następny
  
Praca