Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

głupie rozmowy z mięsożercami  

Strona 48 / 56 Wstecz Następny
  RSS

Szpicelek
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 36
27/09/2012 11:10 pm  

Trzeba było powiedzieć, że jak będzie tak głupio gadać to specjalnie dla niego zrobisz wyjątek i wsuniesz "mięso z niego" (człowieczyzna) usmażone na tym ognisku (z zaznaczeniem, ze odbijesz sobie ten czas od kiedy jesteś wege), bo jak go słuchasz to zaczynasz rozmyślać nad małym polowankiem 😛 🙂

Szpiceluś


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
28/09/2012 1:39 pm  

Ponad rok w pracy i właśnie usłyszałem:
"Ooo, to ty chlebek też jadasz?"

😮

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Szpicelek
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 36
28/09/2012 1:48 pm  

Ponad rok w pracy i właśnie usłyszałem:
"Ooo, to ty chlebek też jadasz?"

😮

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Szpiceluś


OdpowiedzCytat
SilentEnigma
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 152
08/10/2012 11:29 pm  

Wczorajsze imieniny rodziców, oczywiście moja dieta jednym z głównych tematów i rozmowa z ciotką. Co ciekawe, nie stwierdziła, że mięso jest niezbędne. Że to bardzo zdrowo się odżywiać wegetariańsko, a nawet wegańsko, że młodość sobie przedłużę. Ale, że jeżeli jestem wegetarianką dla zdrowia to dobrze, ale jeżeli dlatego że współczuję zwierzątkom to źle. Ja na to, że i jedno i drugie się liczy. Potem coś gadała, że żyję w takich czasach, że priorytetem powinna być dla mnie ochrona wartości rodzinnych (nie wiem do końca o co jej chodziło, jakoś tak nieskładnie i na około mówiła). Coś opowiadała o naklejce na lodówce w jakimś sklepie ze świnką i podpisem "nie zjadaj mojej mamy", która to naklejka tak strasznie ją wzburzyła, bo powoduje niepokój u dzieci. I jeszcze, że jak będę wychowywać dzieci w ten sposób to będą się czuły wyobcowane i będą miały problemy psychiczne. Coś nawet zasugerowała, że moje dziecko może pobić dziecko mięsożerne, za to że zjada małym świnkom mamy 😮 Tu się na szczęście włączył rozsądny wujek i powiedział jej, że chyba ma za bogatą wyobraźnię 😛 Ale go nie chciała słuchać, tylko dalej swoje 😛


OdpowiedzCytat
paulinka1997
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 30
09/10/2012 1:43 am  

Coś nawet zasugerowała, że moje dziecko może pobić dziecko mięsożerne, za to że zjada małym świnkom mamy

Rozwaliło mnie to po prostu :rotfl:


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
09/10/2012 1:14 pm  

"Jesteś weganinem, nie spożywasz produktów pochodzenia zwierzęcego, więc co Ty właściwie, jesz? Standardowe pytanie mięsożerców. Niedawno przytrafiło mi się ono. Ludzie mięsożerni/wszystkożerni czy jak ich zwać, są strasznie ograniczeni kulinarnie. Bez mięsa, nabiału życia nie ma... . Gdyby tak było, to większość ludzi byłaby zombie, bo nie wyobrażam sobie niejedzenia warzyw i owoców. Będąc miesożercą jadłem dużo warzyw i owoców i to nie było dla mnie niczym dziwnym :D.

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Mango
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 95
09/10/2012 1:42 pm  

Moi współtowarzysze wypraw górskich też mają swoje teorie na temat mojego weganizmu.
Ostatnio pytali, co gotuję, więc opisałam kilka dań.
Mówiłam też, że tofu leży w lodówce i się marynuje w ziołach, to oni na to "A lodówki możesz używać?! Jak to tak, przecież to szkodzi środowisku! Jak chcesz być weganką, to nie powinnaś używać lodówki, pralki- przecież to niezdrowe"
Tak, powinnam zamieszkać w lesie i żyć jak Tarzan;-p

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
17/10/2012 1:24 pm  

Nie scisle o wegetarianizmie, ale coś w ten deseń 😉

Mam delikatnego fioła na punkcie akwarystyki, jakiś czas temu jako pasażer na gapę dotarła do mnie na roślinie krewetka Red Cherry(jedna z akwariowych krewetek- mają pikne kolory, osobniki niektórych odmian są wyceniane na zawrotne sumy), opowiadałam o moim nowym nabytku 3 osobom i za każdym razem TA SAMA reakcja

- Ooooo i co z nią zrobisz? Chyba musisz ją zjeść?

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Mango
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 95
17/10/2012 3:07 pm  

Fatty, powiedz, że zrobisz ucztę krewetkową i zaprosisz tych "ciekawskich";]

A ja znowu miałam dzisiaj dziwną sytuację. Kupuję w sklepie ciastko francuskie i pytam, czy jest z serem czy z owocami. Oczywiście było z serem. Mówię, że go nie chcę, dziękuję. No a Pani bardzo oburzona, że co ja sobie wymyślam, że nie mogę wziąć bo co? Bo ma ser? "I potem się dziwią, że wegetarianie nie mają przyjaciół"- jej komentarz na koniec o.0

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"


OdpowiedzCytat
xb19x
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 14
17/10/2012 5:58 pm  

😀 Ja się dowiedziałam, że w związku z moim weganizmem nie będę mogła dzielić się opłatkiem w wigilię...


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
17/10/2012 7:13 pm  

No w końcu to ciało Chrystusa jest 😎


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
17/10/2012 9:32 pm  

Nie, nie jest, at least get your facts right! 😡

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
17/10/2012 10:01 pm  

No w końcu to ciało Chrystusa jest 😎

hahahahahahah dawno się tak nie uśmiałam :rotfl: :rotfl: :rotfl:

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
17/10/2012 11:42 pm  

Dobrze, że nie możemy, bo kojarzy mi się to z kanibalizmem. Jeść czyjeś ciało, nawet jeśli ma znaczenie jedynie symboliczne to nazywanie tej czynności "jedzeniem ciała" jest jednoznaczne ;).

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
xb19x
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 14
19/10/2012 1:41 am  

taaak, tylko opłatek to nie jest "ciało Chrystusa" 😉 no i jest wegański 😀


OdpowiedzCytat
Strona 48 / 56 Wstecz Następny
  
Praca