Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianie z Krynicy Górskiej - są tacy ?  

jarek
rozmówca

Czy są może na naszym Portalu jacyś wege mieszkający w Krynicy - Zdroju ? Kiedyś była dziewczyna o wdzięcznym nicku Lotalori , ale słuch o niej zaginął ...
A tak w ogóle to pozdrowienia dla wszystkich sióstr i braci wege ! Trzymajcie się ciepło i ... zdrowo ! 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2006 3:04 am
kazamuko
stały bywalec

Też się trzymaj gdziekolwiek mieszkasz. 😉

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/08/2006 12:32 am
EvilOne
stały bywalec

też sie trzymaj:D a przede wszystkim to witam cieplutko:)

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/08/2006 3:09 am
sopocianka
bywalec

Witam 🙂

Weganizuję sobie 🙂
Zapraszam do mojego bloga: http://cieciorka.blogspot.com/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/08/2006 4:46 am
Admin
stały bywalec

widzisz Jarku, nie było Cię dłuższy czas i teraz jesteś witany jak osoba nowo przybyła 😉

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/08/2006 7:25 am
jarek
rozmówca

Ha , ha , ha ! Rzeczywiście też się rozbawilem tymi pozdrowieniami , ale przecież to miłe ...
Faktycznie , ostatnimi czasy byłem głównie biernym uczestnikiem naszego Portalu niż jego aktywnym współtwórcą , trochę przybyło mi rożnego rodzaju obowiązków i stąd taka pozorna absencja ...
A pytałem się o kogoś wege z Krynicy - Zdroju , gdyż mam w planie osiedlić się tam w niedalekim czasie i byłoby fajnie mieć tam jakąś pokrewną duszę , ale póki co , to odzewu żadnego . Może będę miał za zadanie wypełnić historyczną misję głoszenia idei wegetarianizmu w tej miejscowości ? Wszedłbym wtedy do annałów historii ...
Na myśl o tym już dziś aż mnie duma rozpiera ! 🙂 🙂 🙂
Pozdrowienia !!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2006 3:22 am
dredzia
świeżaczek

Witam 😉
Ja jestem co prawda z Poznania,ale miło mi Cię poznać:-)
Na portalu wegetarianie byłam nieraz,ale dopiero teraz coś mnie tchnęło by się przywitać.
p.s. A tak w ogóle witam wszystkich bardzo serdecznie:-)
[edytowane 5/10/2006 od dredzia]

[edytowane 5/10/2006 od dredzia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/10/2006 7:28 pm
  
Praca