Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ile mamy lat  

Strona 22 / 34 Wstecz Następny
aramgad
początkujący

Wolałabym na przykład 16. Chcesz się zamienić? 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2008 5:16 pm
patusiek16
stały bywalec

hym sama nie wiem ,na jeden dzień jak najbardziej a potem zobaczymy:D

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2008 11:07 pm
vegesmile
bywalec

Ja wśród swoich - 16 😛 Ale cieszę się, że jest tu kilka dorosłych, którzy nas dopilnują 😀

[edytowane 4/5/2009 przez vegesmile]

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/08/2008 11:29 pm
patusiek16
stały bywalec

niom ja tez myślę ,że fajną rzeczą jest podyskutować z ludźmi w różnym wieku .

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2008 12:02 am
Natha
świeżaczek

18 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2008 4:41 pm
leslie
bywalec

jestem 15-stką :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2008 4:45 pm
leszy
świeżaczek

Witam lat 19, na forum od kliku dni, wege trochę dłużej ;), chętnie poznam osoby o podobnych zwyczajach żywieniowych, a może o podobnych zainteresowaniach. Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2008 9:05 pm
StellaArtois
weteran forum

witamy na forum

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2008 9:12 pm
Stanisław
weteran forum

Hejka Leszy. Miło Cię poznać 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2008 9:18 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

chętnie poznam osoby o podobnych zwyczajach żywieniowych

Witaj wśród ludzi o podobnych zwyczajach żywieniowych. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2008 11:51 pm
Mayka
bywalec

Witaj Leszy 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2008 4:38 am
rubia
forumowy expert

Witaj 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2008 4:56 am
patusiek16
stały bywalec

Witka leszy cieszę się że jesteś z nami, a wiecie ja przez przypadek wczoraj przyczyniłam się do tego by moja koleżanka także przeszła na wege.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2008 5:23 pm
krysia
bywalec

Witaj Leszy miło,że jesteś z nami 🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2008 5:52 pm
patusiek16
stały bywalec

Witka leszy cieszę się że jesteś z nami, a wiecie ja przez przypadek wczoraj przyczyniłam się do tego by moja koleżanka także przeszła na wege.

Jak :)?

A nie wiem tak po prostu sama z tym wyskoczyła ,że może ona też spróbuję bo wydaje jej się to bardzo ciekawe,liczą się chęci szkoda mi tylko tego ,że u niej to nie wielka miłość do zwierząt ,ale może to i dla niej lepiej przynajmniej rodzice jak jej zabronią to nie dozna szoku. 🙁

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2008 6:49 pm
Strona 22 / 34 Wstecz Następny
  
Praca