Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wrocław wita 🙂  

Strona 17 / 31 Wstecz Następny
jasminea
początkujący

A spotykacie się też czasemw innych godzinach, niż południowe?? 🙁

Wprawdzie nie mieszkam we Wrocku, ale bywam w nim cyklicznie (jeżdżę do szkoły - w moim wieku... echhh... 🙂 ), i mam zajęcia do wieczora... Więc może jakiś wypad wieczorny w celach towarzyskich?
Chętnie Was poznam...

Pozdrawiam

jasminea

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2008 11:32 am
pistolpete
początkujący

hej, witam 🙂
bardzo dawno mnie tu nie było, widzę że ominęło mnie kilka "ustawek" na które i tak bym nie mógł przyjść bo bym był w pracy albo szkole, ale co tam, może kiedyś uda mi się dotrzeć.
pozdrawiam
Piotrek

www.ekoslicznotka.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/01/2008 1:59 am
Dozorca
bywalec

Jasmineo oczywiście,że tak.Np wczoraj spotkaliśmy się w Vedze o godz 17.30 i jak zwykle było bardzo fajnie,a kolejkne już za tydzień i również mniej więcej o tej porze a jak Ci nie pasuje ta to zaproponuj inną.Wszyscy jesteśmy otwarci na propozycje 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/01/2008 1:45 pm
jasminea
początkujący

no hej,

Perdziej pasują mi weekendy i to nie wszystkie, np, najblższy, gdy będę we Wrocku to 2 - 3 luty.
Tylko, że mam wolny dopiero wieczór (po 20.00), a wtedy to chyba już trudno będzie się spotkać np, w Vedze...

Ale może coś wymyślimy:)

pozdrawiam

jasminea

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/01/2008 1:51 pm
Dozorca
bywalec

Wspólnym wysiłkiem na pewno damy radę i coś wymyślimy 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2008 1:33 pm
Dozorca
bywalec

W środę o godz.17.00 w Vedze odbędzie się posiedzenie plenarne wegetarian w sprawie dalszych współnych akcji na rzecz ochrony zwierząt.Kto chętny niech przybywa!!! 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/01/2008 5:44 pm
Dozorca
bywalec

Przypominam,że to już jutro 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2008 4:46 pm
Dozorca
bywalec

Spotkanie było bardzo przyjemne,konstruktywne,rzeczowe i przebiegało we wzajemnym zrozumieniu.Przy okazji okazało się kto jest aktywnym działaczem a kto tylko gadaczem,oportunistą i defetystą.Takim rozbijackim elementom mówimy stanowcze NIE!!! 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2008 6:32 pm

TAK!!! POPIERAM DOZORCE !!! ;D

Agrafencja 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2008 3:26 am
Dozorca
bywalec

Ja też siebie popieram,hihihi

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/02/2008 2:21 pm
Dozorca
bywalec

Spotykamy się 6.02br. we środę o godz.17.00 przy Legnickiej 65. Obecność obowiązkowa!!! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/02/2008 2:24 pm
Dozorca
bywalec

Przypominam,że to już jutro 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2008 1:33 pm
rudafranca
początkujący

Widzę że Wrocław bierze czynny udział w nawiązywaniu bliższych kontaktów, nie jestem niestety jeszcze z Wrocławia, ale ciągle mówię że jeszcze bo nie wyobrażam sobie studiów w innym mieście niż Wrocław kocham to miasto po prostu. Pocieszam się że jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to za dwa lata będę mogła z całą pewnością powiedzieć że mieszkam we Wrocławiu. Cholera zazdroszczę wam, pomimo iż nasz Katowicki bar wegetariański jest dużo lepszy niż ten wrocławski to jednak mogłabym zamienić tarte brokułową na paprykę faszerowaną 😀

Dopiero kiedy zostanie ścięte ostatnie drzewo
A ostatnia rzeka będzie zatruta
I schwytana ostatnia ryba
Wtedy uświadomimy sobie
Że nie możemy jeść pieniędzy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/02/2008 9:21 pm
Dozorca
bywalec

hejhej Rudafranco! Na taką dziewczynę jak Ty warto poczekać te dwa lata 😉 Zapewniam,że Wrocławski świat przyjmie Cię z otwartymi ramionami 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2008 2:17 pm
pistolpete
początkujący

Spotykamy się 6.02br. we środę o godz.17.00 przy Legnickiej 65. Obecność obowiązkowa!!!

Czym zawinili mieszkańcy Legnickiej 65? Tam jest Deutshebank, Mongolia czy Kaufland?
(mieszkałem obok)
pozdro 🙂

www.ekoslicznotka.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2008 6:03 pm
Strona 17 / 31 Wstecz Następny
  
Praca