Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

nasze prawdziwe imiona  

Strona 10 / 17 Wstecz Następny
ricky
początkujący

Sara

Zwierzęta górą!!!^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 6:50 pm

Monika Sara, ale i tak syscy mówią momo albo monió

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2008 11:58 am
Kakaowa
forumowicz

Aga,Agnieszka,Aguś,Agusia :0
takie imie miało być od początku

I like fruits!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2008 10:12 pm
waniliaicynamon
początkujący

Marta

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2008 2:49 pm
ozzi_93
bywalec

Karolina, Kalina, Karina więcej nie zdrade

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/07/2008 3:46 am
Odmieniec
świeżaczek

Tomasz, jednak ludzie używają mojego drugiego imienia Maciej, trzeciego nie posiadam z własnego wyboru.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2008 11:58 pm
patusiek16
stały bywalec

Patrycja dla tych którzy jeszcze nie wiedza 😛

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/08/2008 2:29 pm
patusiek16
stały bywalec

Ja mam tylko 2 imiona drugie Gabriela plus imię z bierzmowania Joanna a ile max imion można nadać dziecku?

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/08/2008 6:54 pm
aramgad
początkujący

No to chyba będę pierwsza... Dagmara. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2008 1:23 pm
vegesmile
bywalec

Nie chciało mi się czytać wszystkich postów, ale jak podejrzewam jestem osamotniona ze swoim wiejskim imieniem 🙂 Pozdrawiam, Marysia 😮

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/08/2008 5:37 pm
patusiek16
stały bywalec

witaj Marysiu miło ,że jesteś z nami jak długo jesteś wege?

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/08/2008 11:58 pm
krysia
bywalec

Maria Krystyna - chociaż na pierwsze mam Maria większość moich znajomych używa imiona Krysia a niektórzy Marysia , z bierzmowania Jolanta. Jak widzisz Vegesmile nie jesteś sama więc witaj moja imienniczko 🙂 Kiedyś też myślałam jak Ty,że to jest wiejskie imę ale w tej chwili jest ono na topie .Mojemu znajomemu w lipcu urodziła się córeczka i nadał jej imię Marysia. Pozdrawiam Cię serdecznie 🙂

[edytowane 14/8/2008 przez krysia]

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2008 12:48 pm
leslie
bywalec

Ja mam Magda 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2008 3:25 pm
vegesmile
bywalec

No to fajnie 🙂 Również pozdrawiam 😎 A w pełni to jestem Maria Małgorzata Magdalena 😀

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2008 4:06 pm
patusiek16
stały bywalec

Bo Maria to piękne imię:D

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2008 5:12 pm
Strona 10 / 17 Wstecz Następny
  
Praca