Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

witam wszystkich bardzo cieplutko!  

szyszka88
bywalec

witam wszystkich!!! 😀
oznajmniam ze z radoscia dołączam do grona roślinożerców 😀 ha!! juz od dawno nosilam sie z tym zamiarem, jakos nie moglam sie przelamać, ale wystraczylo pare filmow, zdjec i artykułow... :(. naprawde kocham zwierzeta i teraz nie moge sobie wyobrazic zeby jakis kawalek mięsa przeszedl mi przez gardło ;). buziaki :*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2007 7:10 pm
JankeS
bywalec

Hej hej 🙂
witam Cię na naszym forum, i cieszę się że jest nas coraz więcej !!!
Zachęcam do aktywnego udziału w tworzeniu tej społeczności 😀
Napisz coś o sobie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2007 7:19 pm
grenouille22
rozmówca

Witaj Szyszko88 🙂 Życzę dużo wytrwałości! Trzymaj się cieplutko 😉

Gdy tylko przebudzi się twój umysł, będziesz każdy dzień rozpoczynał uśmiechem, bo wiesz, jak wielkim darem jest życie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2007 9:24 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Powodzenia i nie daj się zwariować 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2007 10:09 pm
szyszka88
bywalec

hehe mam cos napisac o sobie?? hm... mam 18 latek (jak widać 😉 ) i w tym roku mature 😡 wrr... ale to nie jest ważne . Moją pasją są góry, uwielbiam spacerowac szlakami o każdej porze roku, moją drugą miłością są konie 😀 jazda w terenie to jest to.... 😎 poza tym ineresują się fotografią i sztuką. trochę maluję chociaż preferuje rysunki w ołówku. nie wiem co jeszce 😉

w kazdym bądz razie strasznie ciesze się ze tutaj jestem :D, to są moje początki tego stylu życia (bycia) więc mam nadzieję, że bęzdiecie dla mnie pewnego rodzaju podporą :).

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2007 11:07 pm
Zagadka
forumowicz

Witam serdecznie szyszko! 🙂
Ja też tu jeszcze stosunkowo krótko, ale atmosfera bardzo miła, doborowe towarzystwo itp., itd. 😛 Mam nadzieję, że się szybko zaaklimatyzujesz.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2007 6:14 pm
Soul_t
forumowicz

Początek jest najtrudniejszy.. przetrzymaj głupie komentarze i setki pytań potem już bedzie z górki ;] 3mam kciuki !

[color=blue]Tylko ci spośród was będą naprawdę szczęśliwi, którzy odkryją, jak służyć innym.[/color]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/03/2007 5:42 pm
Fatty
weteran forum

Witam podkarpacką maturzystkę 🙂 ( ja też z podkarpacia i też matura 😉 )

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/03/2007 9:58 pm
braad
stały bywalec

witaj szyszko, cos mi sie wydaje, ze powialo wiosna ... 🙂
pozdr.

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2007 1:23 am
siwcia
stały bywalec

Witaj szyszko i powodzonka!!!!! 😛 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2007 12:15 pm
EvilOne
stały bywalec

Też mam mature, witam Cię cieplutko, jeśli wiesz jak napisać bibliografię do ustnej to się do mnie zgłoś:D

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2007 11:47 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Witam Cię cieplutko,
Ja również pochodzę z podkarpacia(choć na czas studiów mieszkam w Katowicach).Miłego forumowania:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2007 3:48 pm
szyszka88
bywalec

kurcze... Dzięki 😀 czuję się juz jak w gronie przyjaciół ;).

a co do EvilOne'a

Też mam mature, witam Cię cieplutko, jeśli wiesz jak napisać bibliografię do ustnej to się do mnie zgłoś:D

hehe moge poradzić coś bo moja psorka odn polaka normalnie ma świra na tym punkcie i kazala nam zrobic ją już dwa miechy temu 😡 . No ale teraz za to mam juz zrobiona :D. wiec jak cos to pytaj 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2007 9:01 pm
Owo
 Owo
bywalec

Wpadam z moimi spóźnionymi, acz równie ciepłymi powitaniami 🙂

Powodzenia na maturze! Mnie to czeka za dwa lata... brrr, wolę na razie o tym nie myśleć. Dobrze przynajmniej, że mojemu rocznikowi się upiekło i nie będziemy mieć obowiązkowej matury z matematyki 😀

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2007 4:14 pm
  
Praca