Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

czesc, czesc...  

Kama
 Kama
początkujący

Jestem wegetarianka od okolo 2 lat.. Pierwszy raz zaczelam szukac czegokolwiek na necie o wegetarianizmie i znalazlam ta strone i frum nom i sie zarejstrowalam. jak narazie znalazlam duza interesujacych rzeczy i w sumie to fajny pomysl mzeby powymieniac troche swoje poglady na ten temat. zobaczyc co inni mysla. Nie zanm za wiele osob co nie jedza miesa moje najblizsze grono to miesozercy..ale daje sobie jakos rade... 🙂 pozdrawiam kama..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2006 1:18 am
Ireth
bywalec

Witaj Kama, milo, ze jest nas wiecej w Danii 😉

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2006 8:57 pm
Juta
 Juta
świeżaczek

Skoro o Danii mowa, to ja sie tu przywitam 🙂 Pozdrawiam 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2006 4:08 pm
Francine
forumowicz

Właśnie założyłam gg . Gdyby ktoś chciał pogadać, to proszę bardzo.
Oto mój numer:4999671

Franciszka R.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/01/2006 6:13 pm
karmita
rozmówca

Jestem wegetarianka od okolo 2 lat.. Pierwszy raz zaczelam szukac czegokolwiek na necie o wegetarianizmie i znalazlam ta strone i frum nom i sie zarejstrowalam. jak narazie znalazlam duza interesujacych rzeczy i w sumie to fajny pomysl mzeby powymieniac troche swoje poglady na ten temat. zobaczyc co inni mysla. Nie zanm za wiele osob co nie jedza miesa moje najblizsze grono to miesozercy..ale daje sobie jakos rade... 🙂 pozdrawiam kama..

to dziwne ,ale przyszło mi do głowy ,że mówienie o kimś mięsożercy,nie jesteśmy tolerancyjni , a chyba po miłosierdziu dla wszystkich żywych istot najważniejszą cechą vegetarian jest tolerancja?

Karmita

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/01/2006 7:55 pm
euridice
stały bywalec

to dziwne ,ale przyszło mi do głowy ,że mówienie o kimś mięsożercy,nie jesteśmy tolerancyjni , a chyba po miłosierdziu dla wszystkich żywych istot najważniejszą cechą vegetarian jest tolerancja?

wlasciwie to tak, masz racje z ta tolerancja, ale, nie wiem czemu, moim zdaniem okreslenie "miesozercy" nie jest jakies takie bardzo zle. ja osobiscie uzywam go bardzo rzadko, ale z ugiej strony, zdalam sobie sprawe, ze jakkolwiek by nie probowac opisac tych, ktorzy... yy... no wlasnie... "tychktorzy nie sa wegetrianami" (dluzej juz sie chyba nie dalo 😛 ), to zawsze wychodzi to jakos glupio, niezrecznie, obrazliwie, albo za dlugo.

rozwazmy: 1."miesozercy" - malo tolerancyjne, przyznaje 2."nie-vege", "nie-wegetarianie" - troche glupie, no bo rownie dobrze to moga byc weganie, chociaz niby wiadomo o co chodzi, ale i tak brzmi glupio i jest troche zadlugie 3."inni", "Oni" - to juz jest szczyt glupoty! 😀 (a spotkalam sie z takimi okresleniami...), no i co nam jeszcze pozostaje?? chyba tylko opisowe w stylu "ludzie, ktorzy jedza mieso" albo cos takiego... wszystko brzmi zle! wiec jak ktos ma jakis pomysl albo okreslenie, to moze niech mi podrzuci. i znowu mi wyszedl OffTopic. esz...

pozdrawiam. peace.

euridice

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/01/2006 8:47 pm
silje
bywalec

witam cię kama! 😀 widze ze i ciebie karmita nie oszczędza! 🙂 moze będziemy mówić "niejedzący". ekhem... takie nikomu nierobiace krzywdy 😛

[url=http://www.sandemo.pl] [img]http://www.sandemo.pl/userbary/05.png[/img] [/url] http://www.forum.sandemo.pl/index.php?ap=128

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/01/2006 7:06 pm
karmita
rozmówca

witam cię kama! 😀 widze ze i ciebie karmita nie oszczędza! 🙂 moze będziemy mówić "niejedzący". ekhem... takie nikomu nierobiace krzywdy 😛

chodzi tylko o to,żeby nie nazywać bo po co?
pozbądźmy się dualizmów , co to za różnica co kto je ,prawo karmy i tak zrobi swoje
ja teraz już nie nazywam kogoś "mięsożercą " albo jakkolwiek....
to tylko jest mój punkt widzenia a nie złość czy inne negatywne uczucia...
jestem otwarty na wymianę doświadczeń

Karmita

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2006 10:43 am
  
Praca