Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Poznań  

Strona 3 / 12 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

Ten wykład o którym wspomniałaś zapowiada się bardzo ciekawie jednak jest w... grudniu. 🙂
No chyba, że ja się pomyliłam i ten mój wykład o duszy jest dopiero w grudniu a nie w październiku 😮

[edytowane 8/10/2008 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/10/2008 1:07 am
/ula/
bywalec

Przepraszam, to ja się pomylilam;) Po całym dniu zajęć na uczelni miewam problemy z myśleniem:P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/10/2008 2:41 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Spoko ja mam zwykle dołek intelektualny 😀 Blond do czegoś zobowiązuje!!! Bardzo fajnie, że napisałaś o tym wykładzie. Wybiorę się na niego. 😀 Na tez o duszy też. A co tam!!! 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/10/2008 5:48 pm
pawel747
bywalec

Witajcie!

Dzięki za wklejenie tu info o tych wykładach UAM - nie dowiedziałbym się, a tak postaram się wybrać. Wiecie, gdzie jest "Mała Aula"? W ogóle w tym cyklu widzę kilka innych ciekawych wykładów, w tym jutrzejszy ("Wędrówki ludów - wędrówki zwierząt"). Wybiera się ktoś z Was? Pewnie nikogo ze znajomych nie wyciągnę, a samemu nie to samo. 🙂

Co do "Czy zwierzęta mają duszę":
"W programie: wykład, pytania i odpowiedzi, nauka technik medytacyjnych: medytacji z mantrą Gauranga, japa jogi oraz wspólnego intonowania mantr czyli kirtanu."
- ja się chyba boję pójść 😮

Pozdrawiam 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/10/2008 10:40 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ja bym się przeszła. Nie wiem gdzie jest mała aula bo nie studiuję na UAMie. W razie czego moje gadu 7028390

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/10/2008 10:59 pm
Saint
forumowicz

Ja z Mosiny - 20km od Poznania na południe, ale codziennie od rana do wieczora w Poznaniu ze względu na studia na UAM-ie 🙂
Pozdrawiam wege-Poznaniaków 😎

Żyję dla: Mojej TZ/ szkolenia psów/ koszykówki/ fotografii... To takie jasne - znajdź w sobie pasję..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/10/2008 12:03 am
pawel747
bywalec

Czołem, co tu studiujesz? 🙂

Uzgodniliśmy, że spotykamy się jutro o 17:40 pod rondem Kaponiera przy kawiarence (od strony wyjścia na dworzec kolejowy). Na wykład na piechotę jakieś 5 minut, więc mamy 10-15 zapasu na zajęcie miejscówek. ZAPRASZAMY 😉
Jeśli ktoś miałby zamiar wpaść, zostawcie info, żebyśmy wiedzieli, kogo szukać i na kogo czekać 🙂

[edytowane 13/10/2008 przez pawel747]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/10/2008 1:11 am
Saint
forumowicz

Studiuję biologię 😎

Ja odpadam - ale może innym razem się przyłączę 🙂

Pozdrawiam! 🙂

Żyję dla: Mojej TZ/ szkolenia psów/ koszykówki/ fotografii... To takie jasne - znajdź w sobie pasję..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/10/2008 1:29 am
/ula/
bywalec

ja jutro się raczej nie wybiorę, ale myślę o pójściu na wykład szesnastego ("czy zwierzęta mają duszę")- gdyby się ktoś wybierał, będę wdzięczna za kontakt- mój nr gg 4488299. a tak na marginesie, to też studiuję na UAM-ie- geografię:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/10/2008 2:04 am
Saint
forumowicz

Wydział Matematyki i Informatyki to obok mnie 🙂
Geografia kawałek dalej 😛

Żyję dla: Mojej TZ/ szkolenia psów/ koszykówki/ fotografii... To takie jasne - znajdź w sobie pasję..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/10/2008 2:38 am
/ula/
bywalec

jeśli ktoś jeszcze wybiera się na wykład "czy zwierzęta mają duszę" i chce sie przyłączyć do innych forumowiczów, to spotykamy sie o 17.30 pod kaponierą (przy wyjściu w stronę dworca)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/10/2008 11:47 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Uprzedziłaś mnie z wpisaniem tej informacji 🙂 ja się zjawię na pewno!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/10/2008 12:19 am
pawel747
bywalec

Skoro nie mam wyjścia, zapewne będę 😉
A poważniej - raz się żyje - to będzie na pewno coś nowego i ciekawego 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/10/2008 2:30 am
Bellis_perennis
Famed Member

Czy ja Ciebie Pawle terroryzuje??? :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/10/2008 12:48 am
pawel747
bywalec

Ech, przepraszam Was Dziewczyny, ale chyba mnie w końcu rozłożyło dzisiaj i nie przyjdę na wykład 🙁 Mam temperaturę, wszystko mnie boli, idę się walnąć na łóżeczko... Dajcie znać jak było...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/10/2008 6:03 pm
Strona 3 / 12 Wstecz Następny
  
Praca