Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

A bu.  

Strona 1 / 4 Następny
Tigresse
początkujący

Witam :>

Jestemmmm... Takie cuś. Trochę małe i ponoć niedobre.
Zaglądnęłam tu albowiem dręczy mnie wege-samotność...
Cóż, znajomi zaczęli traktować mnie jak wariatkę, a ja nie znam żadnego wegetarianina, ani jednego... I nie mam z kim nawet zamienić słowa.
Ostatnio jedynymi moimi przyjaciółmi są wiatr, trawa, kamienie, woda, rośliny, zwierzęta, książki, itp. Ale mimo wszystko tęsknię za ludźmi.

Myślę, że tu są ludzie.
Witam ludzi.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2008 2:18 am
Milunia
bywalec

Witaj Tigresse 🙂
Bingo 🙂 Szukałaś i dobrze trafiłaś. Możesz spędzać tu czas z osobami podobnymi do Ciebie 🙂 I może znajdziesz nawet przyjaciół 🙂 Miło Cię poznać 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2008 2:27 am
Likwidator
bywalec

Cześć Tigresse!
Z tego samego powodu tu zaglądam 🙂

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2008 3:51 am
Stanisław
weteran forum

Hej Tigresse miło, że do nas dołączyłaś.
Tu są ludzie zamienione albo w koty , albo w ładne buciki albo jeszcze w inne zwierzęta.
Przyłącz się do nas. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2008 3:54 am
Dozorca
bywalec

Saluton Tigresse! z nami będzie Ci dobrze. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2008 3:13 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Witaj Tigresse ! 🙂 Niektórzy z nas trafili tu z tego samego powodu. Owszem są tu ludzie tacy jak Ty ! Razem raźniej . 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2008 3:22 pm
Mayka
bywalec

Witaj Tigresse! No to już nie jesteś sama 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2008 5:43 pm
rubia
forumowy expert

Witaj Tigresse! Miło Cię widzieć. To jedno z najsympatycznieszych forów (jeśli nie najsympatyczniejsze) z jakimi miałam do czynienia. Na pewno będzie Ci z nami dobrze, a jeśli jesteś wege od niedawna, to możesz też zdobyć wiele przydatnych (ba! niezbędnych) informacji na temat wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2008 9:40 pm
Dozorca
bywalec

To prawda i co Ty na to? 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2008 12:32 am
Tigresse
początkujący

A ja na to jak na... zimę ;>

(niecierpię lata)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2008 9:20 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

A ja na to jak na... zimę ;>

(niecierpię lata)

Witaj w klubie :D!!

No ładnie , jeszcze do lata daleko , a my już tęsknimy za zimą.Marzy mi się lodowiec w środku lata. Kiedyś na pewno ......... ale niestety jeszcze nie w tym roku ...... 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2008 1:52 pm
verufer
bywalec

Ja tez witam Cie Tigresse (choc niektorzy mnie nie zaliczaja do ludzi :P)... Widze ze pojawil sie tu klub milosnikow zimy 🙂 Jak mozna sie zapisac? Ja z checia bym pojechal na narty do Finlandii (choc nie mam nart i nie umiem jezdzic :P) 🙂 Pozdrawiam

[edytowane 14/4/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2008 5:17 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Verufer, zdaje mi się że Lovissa-chan ma zostać instruktorką narciarstwa. Może Ci pierwszych lekcji udzieli. Pomyślimy o tym wypadzie. 🙂 Ja pokochałam Alpy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2008 5:35 pm
verufer
bywalec

Verufer, zdaje mi się że Lovissa-chan ma zostać instruktorką narciarstwa. Może Ci pierwszych lekcji udzieli.

W takim razie powinienem z nia dobrze zyc 😉 Chociaz bez instruktora latwiej by mi bylo sie polamac 🙂

Pomyślimy o tym wypadzie. 🙂 Ja pokochałam Alpy.

Fajnie 🙂 Ja Alp nie znam, choc pewnie tez sa bardzo fajne... Pozdrawiam

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2008 5:49 pm
verufer
bywalec

A może założymy wątek dla fanatyków białego szaleństwa :D?

Jak dla mnie moze byc 🙂 Oczywiscie, nie znam sie zbytnio na bialym szalenstwie 😀

DO FINLANDII?? Ja też chcę 😀 😀

Kylla:) Matkustamme Suomeen! 🙂

Ano, to moje marzenie i w tym roku mam zamiar rozpocząć kurs 😀 Chętnie nauczę podstaw każdego, kto zechce (za darmo of course :p) 🙂

Chyba powinno byc off course 😉 Mam nadzieje, ze spelni Ci sie to marzenie 🙂 Hyvaa paivanjatkoa!

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2008 6:53 pm
Strona 1 / 4 Następny
  
Praca