Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nowa wita Wszystkich 🙂  

naya
 naya
początkujący

Hej,

Nazywam się Karolina i jestem z rodziny wegetariańskiej. Nigdy nie odbierałam tego jako czegoś lepszego lub gorszego od innych stylów żywienia, aż do niedawna, kiedy to... ale nie o tym mowa. Mam nadzieję znaleźć tutaj ludzi podobnie myślacych i jedzących:) Bo w realu to jednak jest nas mało, bardzo mało...

nocne pozdrowienia z Warszawy,
Karola

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2008 3:28 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Nigdy nie odbierałam tego jako czegoś lepszego lub gorszego od innych stylów żywienia, aż do niedawna, kiedy to...

Rozbudziłaś moją ciekawość 😉
______________________________________________________________________
Moją też , czy możesz się tym z nami podzielić ?

Witaj Naya na forum ! Pewnie jest Ci łatwiej , że pochodzisz z wege rodziny. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2008 4:22 am
Milunia
bywalec

Witaj serdecznie Naya 🙂 Bardzo miło Cię poznać 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2008 5:28 am
azizan
bywalec

Witam imienniczko 😀

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2008 3:39 pm
Stanisław
weteran forum

Cześć Naya :thumbup:
A w której części Warszawy mieszkasz ?

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2008 4:36 pm
verufer
bywalec

Witaj Naya! Jesli wolno spytac, bez wzgledu na powody, to teraz uwazasz wegetarianizm za gorszy czy lepszy? 😉 Pozdrawiam

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2008 5:24 pm

Bo w realu to jednak jest nas mało, bardzo mało...

Ja też tak myślałam, aż trafiłam TU. I jest nas więcej, niż by się wydawało:)
I oczywiście: WITAJ NAYA!!!

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2008 9:50 pm
naya
 naya
początkujący

niee, nadal nie uważam wegetarianizmu za cos co mozna rozwazac w kategoriach 'lepszość/gorszość". to mój styl, mój wybór tak jak setki innych wyborów, które składają się na to kim jestem. jasne, ze jest pokusa uważanie wszytskiego, co reprezentuje ja za lepsze niż to, co jest wyborem czy stylem innych ale staram się w to nie wpadać, bo wpadnę w taką pułapkę jak ci, którzy już to uważają... rany, namieszałam... no nic, idę podlać kiełk, bedzie lepiej niż tak dywagowaći a już na pewno z punktu widzenia kiełków. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2008 5:20 am
  
Praca