Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Konnichiwa^^  

Strona 2 / 2 Wstecz

A czy Sara jak przeszła na wege to od razu przestała jeść zwierzaczki czy tak stopniowo?

Droga momo , moja Sara od razu przestała jeść wszystkie zwierzątka. Było to nie tak dawno , bo w lutym tego roku. Twierdzi ,że nigdy nie wróci do mięsa.
Rok wcześniej przestała pić mleko ( pije do dzisiaj sojowe ) no i wtedy zasmakowała w różnego typu pasztetach sojowych , więc to przejście nie było takie trudne.
Pozdrawiam 🙂

ok, dziękiwielkie :DD mi mama mówi, że muszę stopniowo, bo jak nie, to się rozchoruję. Ja od jakiregoś tygodnia nie jem.Ogólnie stosuje żywienie wegańskie i czuję się dużo lepiej niż wcześniej. Mamie mówię, że to będzie stopniowe, ale jakoś się nie zanosi.Nie byliśmy jeszcze u lekarza.Ale jem normalnie, wegańsko(a słodyczy i tak nie jem od 2 lat XD) a schudłam już ok. 3kg! Mama się przerazi... co chwila mówi, boże dziecko,jaka ty chuda..

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2008 8:42 pm
Kakaowa
forumowicz

a ileważysz i ile masz wzrostu?

I like fruits!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2008 6:38 pm

noo, mam 160 cm wzrostu i jakieś 47 kilo ważę. Wiem, , mam niedowagę, ale robiłam sobie badania i w ogóle i wszystko było w porządku i wcale nie wyglądam, żebym była za chuda XDD

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2008 11:32 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca