Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

PrzystanekWoodstock 2008 - Wege spotkanie  

Strona 1 / 2 Następny
an
 an
bywalec

Wege spotkania ponad podzialami, wege znajomosci, wege wioska itp

To ma byc wátek POZYTYWNY 🙂 (wiem ze niektórym ta konkretna inicjatywa moze sie wydac nie na miejscu, ale proszé o szanse - moze bédzie ktos zainteresowany - ogloszenie jest tez na niektórych innych wege forach)

Chcé zainicjowac ideé spotkania wegetarian pomimo podzialów ideologicznych, forumowych itd
Tu dla tych którzy sié wybierajá na Przystanek Woodstock albo majá mozliwosc wybrac sie specjalnie aby sié spotkac
Jest wielu wege którzy nie majá mozliwosci spotkac innych wege w miejscach gdzie przebywajá na codzien dlatego to moze byc dla niektórych jedna z niewielu okazji

Mysle ze spotkanie podczas Przystanku Woodstock moze byc bezpiecznym rozwiázaniem - w sensie ze jak sié komus nie spodoba to moze sie odláczyc, ale bédzie mial szanse spotkania z innymi wegetarianami 🙂
http://www.wosp.org.pl/przystanek/2008/

Jesli kto sié wybiera to proszé sié okreslic

Proszé o propozycje (tylko pozytywne 🙂

[proszé o przekazanie infa dalej i na te fora do których nie dotarlam gdyz nie mam adresów]

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2008 9:00 pm
an
 an
bywalec

Zamiescilam identyczne ogloszenie na 3 najwiekszych forach wege i jednym malym poniewaz od zawsze mialam takie "idealistyczne marzenie" zeby na wege zlotach moglo sie spotkac jaknajwiecej wege, czasami nawet niewiedzacych o organizowanych przez inne grupy wege spotkaniach.
Przystanek Woodstock moze byc jedna z okazji do takiego wspolnego spotkania a nawet dluzszego wspolnego pobytu.
Wiem ze niektórzy forumowicze wegetarianie.pl umawiali sie w ubieglym 2007 r na takie spotkanie na Przystanku woodstock, ja natomiast trafialam wczesniej na woodstock'owe wege zloty inicjowane na innych forach i poniewaz na zlot woodstockowy przybywa zazwyczaj malo wegetarian (tych którzy sie przyláczajá do grupy) to pomyslalam ze dobrze byloby zeby te drobne grupki wege organizujace sie bez wiedzy o innych mialy okazje (jesli beda chciec) spotkac sie w wiekszej grupie i stworzyc wiékszá wege wioské
Jesli sá osoby zainteresowane to prosze o zwrócenie uwagi na ten temat 🙂
Pozdrawiam

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 12:40 am
StellaArtois
weteran forum

no to ja zwracam bo się wybieram 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/07/2008 4:21 pm
an
 an
bywalec

Hej 🙂

Na razie jest tak ze na 3 forach z 4 duzych na które zagládam i jednym malym sá srednio po 2 osoby zainteresowane wyjazdem na Przystanek Woodstock wiéc jesliby byli zainteresowani wspólnym biwakowaniem to moznaby ustalic jakies wspólne miejsce namiotowe itp (osobiscie polecalabym gdzies miedzy wioská krisznowców a Akademiá sztuk przepiéknych ale nie za blisko bo pobudka grá na bébnach nad ranem moze byc troché uciázliwa 🙂
i najlepiej nie za daleko od urzadzen sanitarnych 🙂

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2008 1:57 am
Aucik
forumowicz

Ja bede na woodstocku, a poznanie nowych wegan i wegetariqan to tylko polaczenie przyjemnego z pozytecznym.
zapewne przyjade w dzien koncertu pociagiem z wroclawia,a namiot bede miec tam gdzie przesiadywalam 2 lata temu czyli na górce naprzeciwleglej do duzej sceny.
znaki szczegolne-3m ode mnie różowa flaga xD
Poza tym bez problemu mozemy wymienic sie gg,e-mailem, numerem komorki czy nawet adresami, aby dopracowac to spotkanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2008 4:43 pm
an
 an
bywalec

Ja bede na woodstocku, a poznanie nowych wegan i wegetariqan to tylko polaczenie przyjemnego z pozytecznym.
zapewne przyjade w dzien koncertu pociagiem z wroclawia,a namiot bede miec tam gdzie przesiadywalam 2 lata temu czyli na górce naprzeciwleglej do duzej sceny.
znaki szczegolne-3m ode mnie różowa flaga xD
Poza tym bez problemu mozemy wymienic sie gg,e-mailem, numerem komorki czy nawet adresami, aby dopracowac to spotkanie.

Czy z rózowa flaga o cos konkretnego chodzi ?

A poza wspolnym wege poletkiem namiotowym spotkania proponujé za kims o 12 w poludnie na srodku placyku wioski krisznowców

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2008 6:11 am
Ktosiek
stały bywalec

[b] Och, u krishnowców będę napewno[/b] 🙂
Chodzi o piątek?
Wolałabym nieco przesunąć godzinę [na 13.00?], bo nie wiem czy na 12.00 dojadę :crash:
A może jakiś znak rozpoznawczy?
Np. każdy wege chcący się spotkać z innymi w Wiosce Krishny o 13 (?) niech ma na sobie coś pomarańczowego 🙂 Może ktoś ma jeszcze jakąś sugestię?

Moje gg to: 5572905
możemy się wtedy wymienić nr-ami komórki.

[edytowane 23/7/2008 przez Ktosiek]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2008 8:16 pm
an
 an
bywalec

[b] Och, u krishnowców będę napewno[/b] 🙂
Chodzi o piątek?
Wolałabym nieco przesunąć godzinę [na 13.00?], bo nie wiem czy na 12.00 dojadę :crash:
A może jakiś znak rozpoznawczy?
Np. każdy wege chcący się spotkać z innymi w Wiosce Krishny o 13 (?) niech ma na sobie coś pomarańczowego 🙂 Może ktoś ma jeszcze jakąś sugestię?

Moje gg to: 5572905
możemy się wtedy wymienić nr-ami komórki.

Nie wiem czy chodzi tylko o piatek bo ktos mi przekazal ale sie dopytam
Mialam zaproponowac cos zielonego jak husta, przepaska na réce itp 🙂 ewentualnie marchewka 😀
No i dobrzeby bylo jednak ustalic wstépnie miejsce namiotów
Nie mam dzis niestety czasu wiec pózniej tu zajrzé
Mapka placu Przystanku Woodstock [url] http://www.wosp.org.pl/przystanek/2008/index.php/35/2 [/url]

Akademia Sztuk Przepiéknych zaczyna juz w srodé i czwartek [url] http://www.wosp.org.pl/przystanek/2008/index.php/32/16/ [/url]

[edytowane 24/7/2008 przez an]

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2008 3:41 am
lashhaa
rozmówca

to tutaj tez się "zapiszę" do wioski. Proponuję jednak prywatnie wymianę nr tel, gdyż nie mam pojęcia czy przyjadę w czwartek, piątek, czy sobotę... Było by świetnie pomieszkać w takiej wiosce! W następnym roku sie rozrosnąć. Przerosnąć Krysznę i Pingwinki!! Zagalopowałam się;-)

...zielono mi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/07/2008 11:15 pm
edyt
 edyt
początkujący

hej ja na bank będę w kostrzynie w poniedzialek ..fajnie byllby zrobic wege miaaseczko, wymienić się poglądami w realu. poznać się ;D

2517843 to mój numer gg jeśli ktoś chcialby dobić ;D zgadamy się ;Ddd
pozdrawiam :))

walcz, walcz, walcz, choć Twoją bronią będzie tylko śmiech

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2008 2:41 am
Ktosiek
stały bywalec

My tu o piątku, a zaprawieni w bojach 5 dni wstecz 😀

Jak na razie numerami tel. wymieniłam się tylko z lashhaa'ą

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2008 3:51 am
an
 an
bywalec

Ja niestety nie moge pojechac 🙁
Napisze tylko zeby zainteresowani skontaktowali sie z zainteresowanymi z innych for zwlaszcza wegedzieciak (napisalam wiecej ale mnie wylogowalo i skasowalo sie...)

Kolor pomaranczowy odradzono wiec moze niech zostanie zielony ? 🙂
No i moze wiecej tych spotkan z osobami nie przylaczajacymi sie do grupy sobie zorganizujcie
Do mnie na priv napisaly 2 osoby wiec jak nikt nie ma nic przeciwko to moge przekazac jakies namiary na kogos kto jest zainteresowany 🙂
Pozdrawiam

[edytowane 26/7/2008 przez an]

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2008 4:00 am
Lora
 Lora
początkujący

ja też tam będę 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2008 8:29 pm
Ardnaz
początkujący

Ja tez sie wybieram 😎 to w koncu gdzie mam byc? pozdrawiam moje gg 2518062

[edytowane 29/7/2008 przez Ardnaz]

Sandrucha

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2008 1:49 am
lashhaa
rozmówca

Niektórzy już tam siedzą dwa dni, wiadomo gdzie sie rozłożyli? I się do nich "dokleić"! Do Kostrzyna jadę po raz pierwszy i nie mam pojęcia co gdzie jest. Ja i Ktosiek będziemy w piątek, więc wchodzi w grę tylko"doklejenie".

...zielono mi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2008 3:35 am
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca