Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Mam bzika na punkcie...  

Strona 8 / 10 Wstecz Następny
cienkun
rada starszych

ale teraz zostałam zniechęcona...

A któż Cię zniechęcił?

[edytowane 9/5/2011 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2011 2:12 am
Margott
forumowicz

Margott, też lubię facetów z długimi włosami. 🙂
Jeszcze niedawno też kochałam chodzić po lasach, ale teraz zostałam zniechęcona... 🙁
Czy ja wspominałam o moim bziku na punkcie czerni?

Jak to zniechęcona? Tak da się w ogóle? 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2011 2:25 am

No bo nigdy nie wiadomo, kogo w lesie można spotkać...

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2011 2:50 am
cienkun
rada starszych

A w miescie wiadomo??? Nie przesadzaj 😎
Nawiasem. Miejscem gdzie czuję się najbezpieczniej jest las.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2011 7:41 pm
Margott
forumowicz

Więcej zboczeńców (bo o to Ci chodzi?) siedzi w moim mieście niż w lasach.
Także chyba powinnam poważnie pomyśleć o przeprowadzce - oj, chyba zostanę człowiekiem lasu! 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/05/2011 4:45 pm

No cóż, jakby nie patrzeć, to w sobotę, będąc z koleżanką w lesie, musiałyśmy uciekać przed naćpanym zboczeńcem...

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/05/2011 6:30 pm
cienkun
rada starszych

Wystarczy za wczasu wypatrywać ludzi i nic Ci nie grozi. A jak się nauczysz kryć w lesie to nikt Cię nie znajdzie.

PS. Nos przy sobie gaz łzawiący i może poćwicz samoobronę... 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/05/2011 6:53 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Wystarczy za wczasu wypatrywać ludzi i nic Ci nie grozi. A jak się nauczysz kryć w lesie to nikt Cię nie znajdzie

Tak, bardzo 'mądre' porady dla nastolatek.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/05/2011 11:10 pm

Może i tak... Jak na razie, to muszę się przełamać.

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/05/2011 11:12 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Jeśli tereny są niebezpieczne to nie chodź tam i nie słuchaj cienkuna. Facetowi łatwo mówić 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/05/2011 11:17 pm

Jak na razie, to bez conajmniej 5 osób do lasu nie pójdę. A jeśli bym chciała, to moja mama zaczełaby się martwić...

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2011 12:57 am
cienkun
rada starszych

Tak, bardzo 'mądre' porady dla nastolatek.

Nie takie głupie jakby Ci się zdawało. Las jest piękny (zwłaszcza dziki) i nie należy się go bać. Tylko wszędzie trzeba się umieć zachować. Jeżeli kogos rajcuje las, przyroda lub tzw. "surwiwal" itp. to czemu nie miałby się w to bawić tylko dla tego że jest dziewczyną?

Jeśli tereny są niebezpieczne to nie chodź tam i nie słuchaj cienkuna.

A czy ja każę jej wchodzić na meliny? Ja pisałem żeby omijać ludzi dla pewności.
edit. To do miasta niech już w ogóle nie wychodzi bo jest ono o wiele bardziej niebezpieczne!

[edytowane 11/5/2011 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2011 1:13 am
StellaArtois
weteran forum

Cienkun, to zależy, gdzie Ty mieszkasz. Mieszczuchom z dużych miast wydaje się, że las to sielanka, super bezpieczne miejsce itd., a kiedy mieszkasz w mieście, którego integralną częścią jest las, to tenże las nie jest bezpieczny nie był i nie będzie ;]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2011 2:07 am
Bellis_perennis
Famed Member

Dokładnie, lasy komunalne i bliskie miast to największy syf. Ani nie ma tam fajnych zwierząt za to roi się od śmieci i zboków, żuli i innych podejrzanych typków.
Kocham lasy ale te miejskie i podmiejskie dla kobiety nie są najlepszym miejscem na przechadzki. Zawsze jest ona łatwiejsza ofiarą zresztą to my jako kobiety mamy największy problem z obnażającymi się facetami itp. A uwierz cienkun oglądanie klejnotów sapiącego starego obleśnego faceta do przyjemnych nie należy szczególnie dla nastolatki. A rozglądanie się nie zawsze pomoże.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2011 2:18 am

No i niechcący wywołałam dyskusję...
Las blisko mojego domu jest trochę zaśmiecony, ale i tak jest piękny. Uwielbiam to miejsce, ale na razie tam nie chodzę. Moja mama też już mnie samej do lasu nie puści...

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2011 6:28 pm
Strona 8 / 10 Wstecz Następny
  
Praca