Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Paweł Grudziadz:) (A)  

Strona 2 / 2 Wstecz
amadzia
forumowicz

cze!
kiedyś oglądałam program o street climbing`u.... no i jestem pełna podziwu

ja sama ograniczam się do aerobiku i może jeszcze czasami jazdy na rowerze, co przy stanie naszych dróg i tak jest sportem dość ekstremalnym 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2006 10:18 am
kazamuko
stały bywalec

Wtam na forum, też lubię Włochatego i parę innych kapel spod znaku punk rocka, tylko lat mam prawie 20 więcej. Tak to jakoś leci. Podobają mi się pokazy break dance. W moim mieście jest grupka zapaleńców i fajnie im to wychdzi. To co Ty uprawiasz widziałam reportaż, kurcze można się nieźle poobijać, o wiele bardziej jak w pogo..
Ja osobiście wybieram sztuki walki ale ćwiczone tak bardziej rekreacyjnie. Pozdrawiam . Fajnie gdy ludzie mają jakieś pasje, zycie ich cieszy.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2006 1:30 pm
matyldaaa
forumowicz

Witam!!! Podziwiam Cię za odwagę w lataniu. Ja mam ponad 20 lat i uprawiam lekkoatletykę ale tylko ziemną. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2006 4:23 pm
pawelGDZ
forumowicz

a tu cos nowego,moje nowe dokonanie:D:D rap w wykonaniu Punkola:D hehe...

To nie jest piosenka. To Tylko młodziezowy komentarz. Na samym poczatku chcialem zaznaczac ze nie uwazam sie za jakiegos "Emsi",kawalek zamiescilem z ciekawosci,jakie macie zdanie na temat tego co w tym kawalku wystepuje. wielu ludzi mowi ze wszystko juz zostalo wyspiewane,schematy w piosenkach sie powtarzaja,wszystko jest "odgrzewane"...

Klikamy na link. Pojawia sie 2 czesciowa tabela,na samym dole po prawj stronie klikamy na "free",nastepnie odczekujemy 20 sekund i wpisujemy 3 znakowe haslo,no i "download"

http://rapidshare.de/files/15581070/Rzeznia_.mp3.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2006 11:00 pm
euridice
stały bywalec

witaj, fajnie, ze do nasz dolaczyles 😀

widze, ze masz super zainteresowania 🙂 a Le Parkour to tak na powaznie? macie jakas grupe? bo ja ogladalam o tym pare programow w telwizji i strasznie mi sie to podoba, ale nie wiem czy to jest sport na polskie warunki ;/

hyh - i kolejna osoba z rocznika '89 - sporo juz tutaj '88 (to moj) i '87 - polska mlodziez idzie w dobrym kierunku! 😀

pozdrawiam (:

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2006 12:42 am
Admin
stały bywalec

Pierwszy wers to jakbym Wilka z HG słyszał 😉 czyli jak najbardziej to komplement..

Wartwa tekstowa naprawde w porządku, szczególnie refren dobry :thumbup:

Można by pomyśleć, żeby Twoje dokonanie puścić w radiu RPW, co Ty na to?

Tak z ciekawości jeszcze spytam, te podkłady to jakies sample, czy tez Twojego autorstwa. Jeśli tak to powiedz, na czym robisz?
Pozdr.

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2006 1:36 am
pawelGDZ
forumowicz

nie nie, bit jest calkowicie autorstwa mojego kolegi z ktorym rymuje:) kawalek byl skladany w cool edicie:)bardzo dziekuje za pozytywny odbior tej piosenki,a co do jakiegos rozprzestrzenienia kawalka jestem zdecydowanie na TAK:)moglbym nagrac cos pod stronke wegetarianie.pl jako mała reklame;> eeehh..rozmazylem sie,wybaczcie::)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2006 8:44 am
pawelGDZ
forumowicz

a Le Parkour to tak na powaznie? macie jakas grupe?

http://rapidshare.de/files/15678084/trening_0001.wmv.html

http://rapidshare.de/files/9266639/MCP2.wmv.html

Klikamy na link. Pojawia sie 2 czesciowa tabela,na samym dole po prawj stronie klikamy na "free",nastepnie odczekujemy 20 sekund i wpisujemy 3 znakowe haslo,no i "download"

zapraszam do sciagniecia:) Grupa Parkour nazywa sie " Mniszek Parkour Clan", Grupa Deskrolkowa : "Grudziadz Skate Family " Grupa break dance: "sztewite BRAND crew"... 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2006 8:53 am
euridice
stały bywalec

wow, obejrzalam obydwa filmiki i na prawde jestem pod wrazeniem 😀

to co robicie jest swietne, szkoda, ze nie moge popatrzec na to 'na zywo'.

pozdrawiam :]

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2006 1:49 pm
natek_wawrzynow
forumowicz

Witam!!niezle skaczesz :thumbup: ja chyba bym się bała 🙁
pozdrawiam

natalka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2006 7:47 pm
wege@
początkujący

to było extra (ten skok). Też jestem rocznik 89:) I jestem z Bydzi, a wege od nie dawna! pozdro miło was poznać 😎

kika

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2006 9:59 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca