Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Czesc to ja 🙂  

pawelj
początkujący

Witam się ze wszystkimi serdecznie i uprzejmie: dzień dobry wieczór ^^

Nie wiem jak to się stało, że wcześniej nie pomyślałem o poszukaniu forum wegetarian. Z góry wybaczam sobie ten błąd 😀

Mam nadzieje, że poznam tu wielu fajnych fajnych ludzi i będę mógł ostro pokonwersować na pewne niełatwe tematy.

No to parę słów o mnie.
Skoro to forum wegetarianinowe więc zacznę moją historię od jedzenia.
Od kąd tylko pamiętam, czyli pewnie od około 2 lub 3 roku życia, nie lubiłem mięsa. Wyrzucałem szynke z chleba, krzywiłem sie na sam zapach i widok tych produktow. Rodzice jednak przekonali mnie, zapewne przyprawami do kurczaka i kotletow jednakze miesa na chleb nie kladlem nigdy ; p
Od dlugiego juz czasu moj jedyny kontakt z miesem opiera sie na kebabach (trudno mi sie im oprzec), wiem ze to mnie nie tlumaczy...(eh i jeszcze ci rodzice ;p) postanowilem wiec dzis z tym skonczyc 😀
btw. przeczytalem dzis gdzies na tym forum ze w Bydgoszczy jest kebab wegetarianski, swoja droga tak sie powoli zastanawialem jak tu przyrzadzic takowego, ale myslenie zboczylo z tematu i wymyslilem przepis na vege hamburgera ;D (lubie gotowac)
Moja droga w kierunku wegetarianizmu bierze się z pogłębianej raz po raz empatii w stosunku do istot żywych, jak pewnie wielu z was.

Tak po za tym. Cierpię na problem zbyt sporej ilości zainteresowań w związku z czym ciągle brak mi czasu. Najbardziej pociągają mnie fotografia, psychologia, filozofia, astronomia, w pewnym sensie matematyka : ), informatyka (programowanie, grafika 2D i 3D), muzyka (gitara, klawisze), teoretyzowanie, filozofowanie, dociekanie prawdy obiektywnej, pojęcie świadomości, życia doczesnego oraz po śmierci oraz wszystko to co tajemnicze i niewyjaśnione (trzeba to w końcu wyjaśnić ;p). No i rzecz jasna czytanie książek (na powyższe tematy) 😀 Pewnie o czymś jeszcze zapomniałem, ale to zapewne wyjdzie później : )
Co jeszcze mogę w pierwszym poście powiedzieć? Hmm, jestem samotny w sensie tzw. bycia z kimś (strasznie nie lubie tego określenia), więc jeśli znajdzie się tutaj jakaś piękna niewiasta zamknięta we własnym m4 na szczycie wieży, to chętnie ją uratuje 😀 (z tym m4 to żart, może być m3).

Dziękuję, tadam!

Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy. [Albert Einstein]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2009 11:30 pm
hipiska
weteran forum

Cześć 😉
Z jakiego miasta jesteś? Ile masz lat? Czym się zajmujesz? Niby sporo napisałeś, ale o tych ważnych w sumie kwestiach zapomniałeś;-p

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2009 12:39 am
pawelj
początkujący

ojej faktycznie : p
Jestem z Bydgoszczy i mam 23 lata, zajmuje sie wszystkim po trochu z tego co napisałem w zainteresowaniach : ), jesli chodzilo o pytanie typu pracujesz/studiujesz, to to drugie... (informatyke aktualnie)

Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy. [Albert Einstein]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2009 12:51 am
bułek
forumowy expert

W Castoramie na Szubińskiej jest kebab (5,50zł sama surówka z bułką) i do tego jakiś sos np. keczup. Raz zdarzyło mi sie zjeść z sosem musztardowo-majonezowym i było smaczne, ale jajka na pewno są (upewnij sie) "zwykłe = 3", wiec już odpada. Mają jeszcze hamburger wegetariański, ale nie wiem z czego się składa.

Rudatala wspominała że gdzieś na Gdańskiej? są też kebaby wegetariańskie z fetą. Musisz jej się zapytać.

Apropo....Witam kolejnego wegusa z Bydgoszczy. Ciesze się, że mam rówieśnika, który lubi gotować ;).

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2009 2:14 pm
czapla_666
bywalec

Rowniez witam:D Dlugi staz z tym anty-miesozerstwem:P Zainteresowania przyjemne, a z ta fotografia, robisz cos"zawodowo" czy tylko tak, dla samego interesowania sie?:> Pozdrawiam slonecznie:)))

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2009 2:09 am
pawelj
początkujący

Na razie jeszcze nie zawodowo ale buduje portfolio w tym celu : )

Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy. [Albert Einstein]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2009 2:35 am
Sagamore
stały bywalec

witam Cię i ja
Dobrze, że nie "wyskoczyłeś" z ateizmem bo znowu wywiązałaby się dyskusja na parę stron hehe
co do fotografii to fajna sprawa - pamiętam, że jak byłem młodszy to chciałem pstrykać modelki 😉
jak będziesz miał jakiś foty to podsyłaj linki na forum.
pzdr

[edytowane 30/7/2009 przez Sagamore]

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2009 5:16 pm
Katinka
bywalec

Witaj :red:

Również nigdy nie jadłam mięsa z pieczywem -od dziecka to połaczenie mnie brzydziło...

Z nadmiarem zainteresowań mam podobnie 😉 co prawda zupełnie inne sprawy mnie interesują, ale jest tyle, że często nie wiem za co się brać.

Miłego pisania na forum ! :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2009 2:37 am
pawelj
początkujący

Ktoś pytał o zdjęcia
są one tutaj 🙂 http://jpawel.maxmodels.pl/
i tutaj http://vlr.digart.pl/digarty/

Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy. [Albert Einstein]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2009 3:59 am
  
Praca