Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam wszystkich  

marcin00
początkujący

Cześć,
zaglądam na wasze forum od czasu do czasu. A ponieważ mam pytanie, postanowiłem się zarejestrować. No a wcześniej wypada się przedstawić.
Choć sam nie jestem wegetarianinem, to diametralnie zmieniłem swoje nawyki żywieniowe w kierunku zwiększonej ilości warzyw, zdrowego żywienia itd. Jeszcze do niedawna byłem "mięsożernym potworem" ;), posiłek bez mięsa wywoływał u mnie bardzo zatroskaną minę 🙁 Szczęślliwie dla mnie, to się skończyło 🙂 Z tygodnia na tydzień ograniczyłem mięso do kliku posiłków tygodniowo. Wielką zagadką do tej pory dla mnie jest, jak w tak krótkim czasie udało mi się do tego przyzwyczaić bez żadnych "mięsożernych napadów". Minęły już dwa lata od tamtej pory, a ja czuję się bardzo dobrze. I krok po kroczku uczę się jak szanować swój organizm coraz bardziej. Mieszkam w Gdańsku, mam 29 lat.
Witam wszystkich.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2009 1:13 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

witam Cię serdecznie, fajnie, że się zarejestrowałeś 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2009 11:07 am
_iwona_
bywalec

Witaj 🙂
Można wiedzieć co sprawiło, że zmieniłeś swoje nawyki żywieniowe?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2009 12:29 pm

witam i ja!
no właśnie,
a dla czego forum wege (a nie jakieś ogólne o zdrowiu czy dietetyce ?) 🙂

RÓB SOBIE TEMPEH

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2009 1:44 pm
marcin00
początkujący

Można wiedzieć co sprawiło, że zmieniłeś swoje nawyki żywieniowe?

Wstyd się przyznać, ale lekarz. Zalecił mi trzymiesięczną dietę.

a dla czego forum wege (a nie jakieś ogólne o zdrowiu czy dietetyce ?)

Sam nie znalałem ciekawego forum o zdrowiu (jedno było, ale zamknęli), jeśli możecie cos polecić, to byłoby świetnie. A wychodzę z założenia czy ze stereotypu, że nie tylko ważne jest dla was niejedzenie mięsa, ale również samo zdrowe odżywianie, na pewno dla niektórych z was. No i szukam u was czasem przepisów na potrawy wege. Jak już napisałem, większość moich posiłków to dania bezmięsne.
Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2009 2:01 pm
Sima
 Sima
stały bywalec

Witam witam i pozdrawiam z drugiego końca Polski;)

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/12/2009 11:51 pm
kazamuko
stały bywalec

Witaj na forum. Ja też odeszłam od mięsa, ze względu na zdrowie, mój organizm już tego nie chciał. Pewnego dnia poczułam to całą sobą nazbyt wyraźnie. 😀
Pozdrawiam z obrzeży Gdańska

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2010 6:09 pm
marcin00
początkujący

Pewnego dnia poczułam to całą sobą nazbyt wyraźnie.

To jakaś zabawna czy przygnębiająca historia? 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2010 6:35 pm
  
Praca