Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witajcie  

Mary_Rose
forumowicz

Przybywam na forum głównie w poszukiwaniu ciekawych porad i przepisów dla leniwej studentki o ograniczonym budżecie, ale wrażliwych kubkach smakowych. 😛
Mieszkam trochę na Kujawach troszkę we Wielkopolsce.
Cóż tu dodać? Muzycznie oscyluje w gitarowych brzmieniach i klasyce. Interesuje się Japonią oraz Indiami. Podróżuje, gdy tylko mam okazję. Reszta informacji za pewne wyjdzie w praniu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2010 5:56 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Czesc 😀 a to zainteresowanie Japonia to czego konkretnie dotyczy? 😀

Co studiujesz jesli moge zapytac?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2010 6:12 pm
Mary_Rose
forumowicz

Z Japonią zaczęło się od mang, gdy byłam jeszcze w podstawówce. To zainteresowanie ewoluowało w zainteresowanie historią, kulturą i sztuką. Jeździłam sporo na konwenty, udzielałam się na pewnej stronie do poznawania penpalów z Japonii, a teraz marzy mi się po prostu podróż i doświadczenie tej różnicy kulturowej na własnej skórze.

Studiuje Inżynierię produkcji na Politechnice, tak więc mało kobiecy kierunek 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2010 6:31 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Kierunek moze i nie jest kobiecy ale jako kobieta na nim masz fajnie--> duuuzo mezczyzn:rotfl:

Ja znowoz zaczelam od anime i ogladam do dzis. Jeden konwent mi przepadl, z powodow osobistych nie moglam i tez nie bardzo chcialam na niego isc. Mam na mysli Pyrkon. No ale to jest konwent fantastyczny, nie typowy M&A. Ale blisko za to 😀

O podrozy do Japonii rowniez marze ale to dopiero po studiach. Chcialabym sie tam zalapac do pracy i zostac troszke dluzej ale zeby to wykonac musialabym sie nauczyc jezyka ktory sama wiesz do latwych nie nalezy...
Rozmawialam raz z jednym niemcem-wege studiujacym japonistyke i mwoil ze z wege zarelkiem w Japonii ciezko. No zle coz 😀 to nie sprawia aby Japonia tracila w jakis sposob na swojej atrakcyjnosci 😀

[edytowane 29/3/2010 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2010 10:34 pm
Mary_Rose
forumowicz

Byłam na Pyrkonie, bo też daleko nie mam. Ah te kilka przystanków 😉 Przaśna zabawa, więc szkoda, że przegapiłaś.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2010 4:04 am
n.i.x
stały bywalec

hej 🙂 witam ..
co do Japoni to właściwie mnie nie ciągnie ale podoba mi się taki porcelanowy makijaż japonek....
jestem fanką porcelanowej urody...

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2010 2:40 pm
Mary_Rose
forumowicz

Dziękuje za powitanie. Porcelanowa cera rządzi 🙂 PS. Masz śliczny avatar.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2010 3:06 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Byłam na Pyrkonie, bo też daleko nie mam. Ah te kilka przystanków Przaśna zabawa, więc szkoda, że przegapiłaś

Czyli studiujesz w Poznaniu? 🙂 ja tez 😀 mieszkam na wsi niedaleko Poznania, do centrum mam 20min pociagiem.
Wiedzialas moze o Nyan Poznan Club??? Masz konto na MALu?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2010 6:35 pm
Mary_Rose
forumowicz

Pierwsze słyszę. Poproszę o uświadomienie co to 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2010 7:01 pm
Bellis_perennis
Famed Member

MAL to strona My Anime List http://myanimelist.net/ mozna na niej tworzyc swoje listy anime&manga a Nyan Poznan Club jest klubem stworzonym wlasnie na tej stronie i nalezy do niego obecnie 145 osob w przedziale wiekowym od 13 do 30 lat. Spotykamy sie czasem na jakims piwku, robimy spotkanie integracyjne itd. wiem ze na pyrkonie caly CKM zostal zdominowany przez ludzi z klubu, pierwsze 3 miejsca lezaly do nich :]

edit na spotkaniach integracyjnych jednak przeddzial wiekowy to 16-23 :]

[edytowane 30/3/2010 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2010 7:15 pm
Mary_Rose
forumowicz

Dziękuje za informacje 🙂
Nie, nie jestem na tej stronce 😛 Nigdy nie odczuwałam potrzeby do robienia list. Może się skusze jak znajdę czas. Integracja fajna jest

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2010 1:48 am
n.i.x
stały bywalec

Dziękuje za powitanie. Porcelanowa cera rządzi 🙂 PS. Masz śliczny avatar.

dziękuje 🙂 Twój tez jest bardzo ładny i tajemniczy .
A ta moja żaba niestety nie zmieniła się w księcia ;P
pozdrowienia i miłego wieczoru

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2010 2:09 am
  
Praca