Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

witam ciepło w ten upalny dzień  

wegetarianka74
świeżaczek

Witam serdecznie,

Jestem z Warszawy, mam 35 lat, od zawsze miałam opory przed jedzeniem mięsa. Nie chodziło o smak, tylko o etykę. Z czasem i smak przestał być atrakcyjny. Wyobrażenie ubojni brało górę. Uwazam, ze nie należy jadać przyjaciół. I tak z czasem rezygnowałam z mięsa czerwonego, potem przyszły czasy drobiu, ryb. Teraz coraz częściej kupuję soję, ciecierzycę, soczewiczę. Poznaję nowe smaki. Powoli odcinam się od spożywania mięsa. Na tym etapie nie jestem w stanie zrezygnować z ryb.
Mam synka 7l. który nie lubi mięsa. Rodzina (do tej pory i ja) starała się nakłonić go do jedzenia mięsa - bo białko, rośniesz itd... różne argumenty. Zaczynam rozumieć, ze może młody organizm sam wie co jest dla niego dobre. Moj syn zajada się np. gulaszem sojowym. W zasadzie trafiłam na Waszą stronę, ponieważ szukałam w necie przepisów bezmięsnych. To bardzo ciekawa strona, piszecie prawdę.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/07/2010 12:24 am
katrinko
stały bywalec

Witaj, rozgość się, korzystaj!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/07/2010 1:59 am
Fatty
weteran forum

witam 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/07/2010 3:13 am
  
Praca