Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam gorąco, tak jak słoneczko grzeje 🙂  

Zuzikowanna
początkujący

Cześć, jestem Zuzka
4 lata byłam jaroszką, ale od dłuższego czasu zastanawiałam sie nad wegetarianizmem i w końcu (mimo rozpaczy rodziny) ta pora przyszła 😉

Zarejestrowałam sie tutaj, aby troche podszkolić swoja wiedze i niekryjmy -kuchnie, która w moim wykonaniu, nie jest zbyt urodziwa + poznać ciekawych ludzi, ktorzy dobrze mnie nakierują 🙂

Pozdrawiam 😉

Tylko idiota nie zmienia zdania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/07/2010 8:30 pm
Fatty
weteran forum

Witam i powodzenia życzę 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/07/2010 9:36 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Cześć 😀

Napisz coś więcej o sobie, skąd jesteś, jakie masz zainteresowania? 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/07/2010 10:10 pm
Zuzikowanna
początkujący

Częstochowa, 17 lat
Interesuje sie lingwistyką, muzyką (reggae, ragga) i life stylem 😉
Moge liczyc na jakies dobre rady na początek?

Tylko idiota nie zmienia zdania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/07/2010 10:15 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Chyba żyć w zgodzie z własnym sumieniem 😀 i dawać przykład innym a do niczego nie zmuszać 😉 albo ktoś zrozumie esencję wege sam albo nic mu nie pomoże 😉 takie jest akurat moje zdanie a co do diety samej w sobie... Poszperaj znajdziesz tu masę info 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/07/2010 10:24 pm
Pacyna
bywalec

Hej! 🙂
Korzystam z forum od początku mojej wegetariańskiej drogi, czyli od ponad 3 miesięcy. No niby mało, wiem, ale to początek lepszego życia. No ale nieważne - chcę tylko powiedzieć, że na forum jest poruszanych naprawdę wiele ważnych dla nas tematów, są tu naprawdę intelignetni ludzie, którzy w razie czego pomogą, więc po prostu czytaj, bywaj tu, dowiaduj się, pytaj. Forum bardzo mi pomaga, myślę, że Tobie też pomoże :).

A tak btw. - mówisz o lingwistyce :), jakieś plany na przyszłość z nią związane? 🙂

post ten wyraża opinię użytkownika w dniu dzisiejszym i nie może być użyty przeciwko niemu w dniu jutrzejszym ani żadnym innym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/07/2010 10:43 pm
DaveDorian
bywalec

Cześć, jestem Zuzka
4 lata byłam jaroszką, ale od dłuższego czasu zastanawiałam sie nad wegetarianizmem i w końcu (mimo rozpaczy rodziny) ta pora przyszła 😉

A mi przede wszystkim podoba się w Tobie to, że wiesz, kim jesteś. Mało kto potrafi się przyznać do tego, że jest jaroszem, a nie wegetarianinem. Różne cudesy moje oczy widziały i uszy słyszały: pół-wegetarianin (wtf?!); wege, która dla niespodziewajki męża szykuje mu na obiad wykwintną wołowinę, itp. itd. Widać, że Ty jesteś inteligentna, wiesz, czego chcesz i wiesz, z czym to się wiąże. Pragniesz podjąć dojrzałą, przemyślaną, świadomą decyzję. Tak trzymać! :thumbsup:

Powodzenia w byciu [b]wegetarianką[/b] z prawdziwego zdarzenia! 🙂 :love:

[edytowane 14/7/2010 przez DaveDorian]

''Bogowie są dziwni. Im bardziej ich czcisz, tym więcej złych duchów zsyłają ci nazajutrz by tańczyły ci w głowie...''

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/07/2010 12:01 am
Zuzikowanna
początkujący

Mysle o studiach nad germanistyką, bądź filologią francuską. 🙂

DaveDorian moim zdaniem bycie sobą jest najważniejszym aspektem człowieczeństwa.. Bo tylko my jestesmy na tyle "szczwani" aby umieć grać i właśnie dlatego nie powinniśmy tego robić 🙂
Chociaż świat to jedno wielkie theatrum mundi.

Tylko idiota nie zmienia zdania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/07/2010 4:05 pm
  
Praca