Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

heloł  

gosiarysuje
świeżaczek

Cześć wszystkim!
Mam na imie Gosia, jutro kończę 26 lat 😉 wegetarianką jestem od ponad 2 lat, ale jakoś nigdy specjalnie nie przepadałam za mięsem, nie zajadałam się nim. Obecnie staram się unikać wszelkich produktów pochodzenia zwierzęcego, jednak intensywny tryb zycia i trudny dostęp do wegańskich produktów sprawia, że nieraz trzeba wciągnąć jakiś serek czy jajko 🙂 Mam nadzieję, że tutaj znajdę sposoby na to, jak być zdrowym i najedzonym weganem.
Pozdrawiam

www.gosiarysuje.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2010 5:01 pm

Witaj Gosiu! Weganem czy Wegetarianinem? pogubiłem się 😉

*marzenia kształtują naszą wyobraźnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2010 6:00 pm
rubia
forumowy expert

Witaj Gosiu! Mam nadzieję, że będzie Ci z nami dobrze i znajdziesz na forum wiele cennych informacji, nie tylko na temat prawidłowego odżywiania 🙂

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 😀 26 lat to piękny wiek!

[edytowane 25/8/2010 przez rubia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2010 7:10 pm
Wege-mewka
bywalec

Witaj na forum 🙂
Jak trochę poczytasz to napewno nie będziesz już wyciągać z lodówki jajek czy sera. 😉 Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2010 8:46 pm
Fatty
weteran forum

Witam 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2010 2:47 am
gosiarysuje
świeżaczek

Dziękuję bardzo za życzenia. Właśnie wróciłam z Warszawy z wyjazdu służbowego (konferencja, targi), na którym oczywiście bardzo ciężko było o jakieś wegańskie jedzenie (to jest moja zmora bo bardzo często wyjeżdżam na konferencje). Na szczęście hotel miałam niedaleko wspólnej... a tam Green Way 🙂 Pozdrawiam

www.gosiarysuje.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2010 12:15 am
  
Praca