Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Bry dzień:)  

Spirit
forumowicz

Witam, mam 32 lata, formalnie rzecz biorąc jestem wege od 17 lat, choć różnie z tym niestety bywa, parę razy w roku z przyczyn zazwyczaj niezależnych ode mnie zdarza mi się zjeść jakąś padlinę w postaci ryby najczęściej, ale na codzień żadnego mięsa, czasem też jakiś żółty ser, choć to też nie za bardzo wege.Ogólnie po tylu latach stwierdzam, że w tym mięsożerskim świecie cholernie ciężko jest być wege.Produkty wegetariańskie wciąż jak dla mnie są zbyt mało dostępne i niestety drogie, a to co jest ogólnie dostępne trzeba dziesięć razy oggladać i sprawdzać skład zanim się kupi.Ale jakoś sobie radzę, mam o tyle dobrze, że latem mam własne warzywka, zdrowsze niż te ze sklepu i przez ten czas nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba:).Mięso i tak muszę kupować, bo mojego j psa i kota na wegetarianizm nie będę nawracać 😛 .Jestem po technikum odzieżowym, choć w zawodzie nie pracowałam, zainteresowania to przede wszystkim i nad życie turystyka górska, kino i zwierzątka głównie psy i koty.Wege zostałam dzięki pogramowi, który kiedyś był w tv nie wiem czy jeszcze jest zwał się "Animals".Tyle na razie;)

Czekam na zagładę ludzkości, lecz ona wciąż nie nadchodzi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/11/2010 12:38 am
Fatty
weteran forum

Witam 🙂

produkty wegetariańskie wciąż jak dla mnie są zbyt mało dostępne i niestety drogie

mozna obyć się bez nich.

Miłego forumowania 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/12/2010 1:23 am
eRZet
weteran forum

ja rowniez witam 🙂

a ja tak sobie mysle, ze to chyba dobrze, ze produkty wegetarianskie sa malo dostepne - dzieki temu latwiej przerzucic sie na wegan. przez prawie 3 lata mieszkalem w uk i tam jest tyyyyyle roznych meat-free rzeczy (zwlaszcza mrozonek) ze glupio byloby jesc np. owoce 😛

a wlasnych warzywek to zazdroszcze, ja sobie teraz zalozylem mala hodowle zieleniny (tj. z pietruszki, cebuli i marchewki) na parapecie.

pozdrawiam

[edytowane 1/12/2010 przez eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/12/2010 11:13 am
Spirit
forumowicz

No nie wiem czy tak dobrze, że słabo dostępne, bo muszę się czasem nieźle naszukać moich kotletów sojowych, a gotowania to ja ogólnie nie znoszę, najlepiej jak jest lato, je się warzywka prosto z ogródka bez specjalnego z nimi cudowania i przetwarzania.A zimą trochę trudno się obejść bez produktów wege ze względu na brak świeżych warzyw.

Czekam na zagładę ludzkości, lecz ona wciąż nie nadchodzi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/12/2010 5:51 pm
Likwidator
bywalec

Hi Spirit,
Super podpis 😀

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2010 9:26 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Cześć 😀 Zgadzam się z przedmówcą, fajny podpis 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/12/2010 2:37 pm
  
Praca