Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Hej 🙂   

linnez
świeżaczek

Stażu mam dużo , ale nie na forum 🙂 Vege jestem od 18 lat , nie bardzo w otoczeniu miałam osoby "takie ", one przyszły z czasem .
Witam Was serdecznie i wytrwałości życze 🙂

Nie jadam przyjaciół 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2011 7:37 pm
waris
bywalec

Witam:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2011 9:06 pm
eRZet
weteran forum

Hej hej 🙂

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2011 11:13 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Cześć, zazdroszczę stażu!!! 😀
A napisz coś więcej o sobie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2011 11:55 pm
linnez
świeżaczek

"rzuciłam " mieso mając 17 lat , jakiś czas jadałam ryby, ale bardzo rzadko.
Urodziłam 2 dzieci , które de facto też są wege 🙂 Sporadczynie coś zje syn u dziadków, i to jest rosół .
Dzieciaki mało chorują, córka - lat 12 mówi, ze jej koleżanki z klasy delikatnie mówiąc "inaczej" pachną...
Już sie nie tłumaczę nikomu, czemu nie jem miesa. Odpowiadam - tak dawno temu przestałam, ze nie pamietam 🙂
nie nawracam innych, daję im prawo do ich wyboru. raczej znajomi mają odruch tłumaczenia się mnie - wiesz, jak tak nie umiem, chociaż wiem, ze to zdrowo .
Uwielbiam gotować, chociaz z czasem ciezko .Ostatnio przerabiam gotowanie wg Pieciu Przemian i bardzo mi to odpowiada . Mam potrzebę ciepłego jedzenia, przy tej pogodzie surówki mi nie wchodzą...
Co jeszcze ? Dla karmiacych Mam, obydwoje dzieci miały skaze białkową , więc nie jadły długo mleka i jego przetworów, dokładnie tak jak ja, gdy ich karmiłam piersią ( po 2 lata) . tylko wszystkim to na zdrowie wyszło !

Mamy 3 psy, kotka i królika 🙂 wszyscy "po przejsciach "

Nie jadam przyjaciół 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2011 12:28 am
eRZet
weteran forum

Linnez,
pisz tu dużo, bo bardzo mi się podoba zarówno forma jak i treść 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2011 1:43 am
linnez
świeżaczek

dziękuję 🙂 Chętnie się poudzielam w wolnych chwilach
pozdrawiam wszystkich tu obecnych

poza tym tez słucham trójki 🙂 wyłacznie , jesli chodzi o radio ...

[edytowane 28/7/2011 przez Admin]

Nie jadam przyjaciół 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2011 1:56 am
żżż
początkujący

Wegetariański staż mam taki sam, jak autorka tematu. I cieszę się, że jest tu także trochę moich rówieśniczek, bo często na wege forach przeważają nastolatki 😉 Pozdrawiam!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2011 11:09 am
Bellis_perennis
Famed Member

Fajnie dziewczyny, że jesteście. Tutaj przedział wiekowy jest bardzo duży 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2011 2:53 pm
  
Praca