Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam serdecznie  

Strona 1 / 2 Następny
Paulinaa1993
forumowicz

Nazywam siebie niezrzeszoną wegetarianką. W mojej małej podwarszawskiej mieścinie trudno znaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach.

Mam 19 lat, teraz po maturze wreszcie znalazłam czas na posiedzenie trochę przy komputerze 🙂
Chętnie poznam nowe osoby, które myślą tak samo jak ja

Że tak powiem idę do swoich 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2012 10:41 pm
MyszoSkoczeK
forumowicz

Więc witaj wśród swoich 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2012 11:00 pm

Witaj (:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2012 12:17 am
alternative
stały bywalec

witaj 😉

ja też z podwarszawskiej miejscowości i nie wiem czy u mnie też są osoby pod względem żywieniowym i poglądowym podobne, ale nigdy nic nie wiadomo 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2012 3:45 am
Admin
stały bywalec

Witaj, cieszymy się, że postanowiłaś się zrzeszyć z nami 🙂

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2012 2:48 pm
Kinia781
początkujący

Witaj 🙂

www.otreby.eu

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2012 12:44 am
Paulinaa1993
forumowicz

Ja jestem z Tarczyna
to jest jak się jedzie trasą szybkiego ruchu nr 7 w Krakowa 30 km od Warszawy
straszna dziura 😛
Oczywiście najwięcej mięsnych 😡 w sobotę to nie można przejść, bo kolejki wychodzą przed sklep
a np po tofu to muszę jechać 14 km, tłuc się "ogórem" czytaj taki stary typ autobusu, bo nie posiadam samochodu (ekologia ponad wszystko)
jak się raz zapytałam u mnie w sklepie o parówki sojowe to tej miny sprzedawczyni nie zapomnę już nigdy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2012 11:58 am
Vegeta169
bywalec

Daaawnoo mnie na forum nie było.. I ja również witam Cię oczywiście:) chciałam nawiązać do min pracowników sklepów gdy usłyszą "wędliny sojowe". Taaaaa... Widok bezcenny:D pozdrawiam wszystkie ekspedientki których wyraz twarzy w takich momentach sprawia, że ręce opadają 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2012 4:34 am
andzia87
początkujący

Witaj 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2012 9:36 pm
FABIAA
początkujący

Ja również się dopiero do was przyłączyłam i witam również koleżankę 🙂 Nie widziałaś miny pani na stoisku z serami gdy zapytałam jaka podpuszczka została użyta w danym serze ( nie było wystawionego składu ) 🙂 eh ręce opadają 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2012 10:40 pm
MyszoSkoczeK
forumowicz

Ja zawsze kupuję sery hermetycznie pakowane firm, których jestem pewien.Z reguły jest to Hochland.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2012 1:17 am
FABIAA
początkujący

Ja już znalazłam ser w Biedronce opakowanie 500 g sera gouda , które nie zawiera podpuszczki pochodzenia zwierzęcego jest napisane podpuszczka mikrobiologiczna. Cena 9,99 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2012 2:38 am
alternative
stały bywalec

mlekovita ma mikrobiologiczną 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2012 3:32 am
tru
 tru
stały bywalec

- Nie wyobrażam sobie dnia w którym miałby zniknąć autobus "ogór" z naszych polskich wsi i miasteczek. Stracimy wtedy część siebie i naszej tożsamości 🙂

- Cieszymy się że z nami jesteście, jeśli wolno mi coś doradzić, aby skrócić pewną drogę - sprzedawcy mają 1% naszej wiedzy o składzie i żywieniu, technolodzy żywności 50%. Zrobienie wielkich oczu przez panią na stoisku serowym to miły gest z jej strony, bo reguła handlu wymaga pozytywnej odpowiedzi na każde pytanie, jakimkolwiek kłamstwem to by nie było, dajcie sobie na luz z takimi pytaniami

- sery z podpuszczką zwierzęcą bardzo trudno dostać, to margines, nie ma stresu

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2012 11:16 am
FABIAA
początkujący

Dzięki za info , raz mi się zdarzyło zadać pytanie , pewnie pani i odpowie to co chce usłyszeć 😀 mam swoje sprawdzone produkty a jak kupuje cos nowego to czytam skład , który czasami też jest mało konkretny. CZytałam że sery z naturalna podpuszczą ciężko dostać. Raczej można znaleść je w tych takich lepkich serach ale i tak nie zawsze. Także ja odruchowo czytam skład. A co do pań na stoisku serowym trza pytać : z jaką podpuszczką jest ser ? A nie czy ten ser jest z podpuszczka mikrobioloiczną ? heheh żartuje raz mi się zdarzyło zapytać i od tej pory radze sobie sama 🙂 Miłego dnia wam życzę 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2012 1:44 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca