Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Duch wściekłego kurczaka  

Zef
 Zef
świeżaczek

Gdybym miał tyle kobiet co zjadłem filetów kurzych to bym został zapamiętany jako największy rozpustnik w dziejach tej planety. Jednak life is brutal, ale przynajmniej duchów żądnych zemsty voodoo kurczaków już nie przybywa na mym koncie;)

Bytom dorobił się dodatkowego wegetarianina, lat 31 ;]

Więc czemu postanowiłem przestać jeść kurczaki a zacząć wsuwać ich "paszę"?
Cóż, w moim domu to ja jestem kucharzem i mnie przypada "przyjemność" czyszczenia mięsa.

Trzymając po raz enty z rzędu pierś której nie powstydziłaby się niejedna kobieta, i czując zapach...mięsa które chyba nie było dokładnie świeżo z uboju...oraz inne atrakcje...doszedłem do wniosku: Czym oni to k-a faszerują?
Walić to, mam dosyć chemii.

I tak postanowiłem przerzucić się na ryby - mają więcej mięsa w Ludwiku czy jakoś tak;p
Reszta jest łatwa - tylko na obiad lubię mięso - reszta dnia to kanapki z serami, jogurty, kefiry, soki i inne atrakcje;p

Wieprzowiny i cielęciny od dawna nie jem bo ani to zdrowe (wieprzowina), i sumienie rusza (jakoś krowy i świnki mi żal, w przeciwieństwie do kurczaka).

A czemu tu jestem?
No cóż, coś sobie zabrałem to trzeba wstawić coś - słowem chcę poznać nowe przepisy i nowe produkty jakie mogę pomóc mi opłakiwać mą stratę 😛

Poza tym fajnie byłoby poznać parę fajnych osób, w podobnych klimatach, powymieniać się trochę wiedzą, czegoś nauczyć poznać kogoś fajnego z kim można by się zasadzić na marchewkę, porwać mango czy przypiekać jabłka - piractwo zawsze lepiej smakuje z partnerem w zbrodni;)

[edytowane 24/12/2012 przez Zef]

[edytowane 25/12/2012 przez Zef]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2012 9:42 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Na powitanie mogę Ci powiedzieć, że kulinarnie bardzo się rozwiniesz i stwierdzisz, że wcześniej Twoja dieta była nudna 🙂 czas poznać co to jest ciecierzyca, soczewica, tofu czy też amarantus 😉
Polecam czytać forum:D
I ku ścisłości to wegetarianie nie jedzą ryb 😉

Reszta jest łatwa - tylko na obiad lubię mięso - reszta dnia to kanapki z serami, jogurty, kefiry, soki i inne atrakcje

Nie skupiaj się tak na nabiale bo za daleko nie pociągniesz 😉 jest dużo innych, fajniejszych opcji na kanapki np [url= http://www.wegetarianie.pl/modules.php?op=modload&name=XForum&file=viewthread&fid=6&tid=4922&page=1&orderdate=]takie[/url]

[edytowane 25/12/2012 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/12/2012 5:01 pm
Sima
 Sima
stały bywalec

Witaj, ja tam wierzę że z czasem i na rybę Ci minie chęć 😛 Ja też tak zaczynałam, życzę miłego forumowania i owocnej współpracy z użytkownikami 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/12/2012 10:03 pm
Mango
rozmówca

Witaj, Zef, ciekawie opisałeś swoją historię, podoba mi się.
Zajrzyj do działu "kuchnia" i możesz zacząć swoje kulinarne szaleństwa!
Powodzenia:)

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2013 9:23 pm
  
Praca