Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Cześć każdemu z osobna!  

Syluch94
początkujący

Cześć! Mam na imię Sylwia i mam 18 lat, województwo warmińsko-mazurskie. ; )
Interesuję się szeroko pojętą sztuką, medycyną oraz zdrowym stylem życia, oprócz tego tym, czym prawdopodobnie każda kobieta. 😉

Nie jem mięsa dopiero od kilku miesięcy, jakoś od momentu, kiedy postanowiłam się odchudzić - miałam sporą nadwagę, której na szczęście teraz się pozbyłam, aczkolwiek przez ten czas zaczęło mnie coraz bardziej wciągać zdrowe odżywianie i w którymś etapie zainteresował mnie temat wegetarianizmu, postanowiłam odrzucić mięso - zarówno ze względu na idee, jak i ze względu na zdrowie :). Oprócz tego odrzucam takie produkty, jak masło, ser - w ogóle nie spożywam, ze słodyczami podobnie, choć raz na jakiś czas przyrządzam sama jakieś ciasta :). Generalnie nigdy bym nie pomyślała, że jedzenie może tak wpłynąć na dobre samopoczucie :).

Pozdrawiam wszystkich i do usłyszenia!

Wstawaj! Życie to surfing, więc nie bój się fal.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/01/2013 11:57 pm
Vegeta169
bywalec

:thumbup: dobre podejście, szczególnie z odrzuceniem prócz mięsa innych odzwierzęcych produktów 😉 tak trzymaj i powodzenia w nowym sposobie żywienia 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/01/2013 12:02 am
cienkun
rada starszych

Witaj

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/01/2013 12:04 am
alternative
stały bywalec

hej 🙂
że szamka ma wpływ na człowieka to dowiedziałam się na woodstocku ktorymś po dobrym humorze po żarciu krysznowym :D. niektórzy mówią, że to przez to, że coś dosypują :D.

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/01/2013 3:38 am
  
Praca