Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Cześć.  

Caarolinex
początkujący

Hello. Jestem Karolina, już prawie rok wegetarianka. Bardzo dobrze się z tym czuję 🙂 Robiłam badania, by utwierdzić mamę, że niejedzenie mięsa mi nie szkodzi 😉 Wyniki w normie .Mam nadzieję, że będą w normie przez kolejne lata. Szkoda, że ludzie w moim środowisku kpią z wegetarianizmu, szydzą i się dziwią. Przykro jest słuchać takiego czegoś... Ja im nie wytykam, że jedzą mięso, bo uważam, że nie można kogoś zmusić do wegetarianizmu, to jest indywidualna sprawa każdego 😉 Takie szydzenie z tego jest nie w porządku. Ludzie mogliby chociaż to zaakceptować. Oczywiście, nie mówię, że wszyscy tacy są. Może tylko ja takich spotykam...;) No cóż, mam nadzieję, że za kilka lat to się zmieni. Może ludzie "dorosną"? Zapomniałam powiedzieć, że jestem ze Szczecina. Pozdrawiam Was wszystkich! 😀

" Myślałem, że uczę się, jak żyć, a uczyłem się, jak umierać." - Leonardo da Vinci.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2013 4:05 am
Vegeholic
rozmówca

Hej, też jestem Karolina i podobne reakcje spotykam. Dlatego świetnie możemy czuć się w kręgu wegetarian 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/08/2013 8:55 pm
Sima
 Sima
stały bywalec

Również pozdrawiamy i serdecznie witamy 😉

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2013 8:41 pm
waris
bywalec

Witaj 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2013 11:26 pm
  
Praca