Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam!  

PawelMG
świeżaczek

Witam bardzo serdecznie. Na imię mam Paweł. Mięsa nie jem od około 4 lat (chociaż i wcześniej starałem się go unikać, nigdy się w nim specjalnie nie lubowałem). Interesuję się przyrodą, filozofią, muzyką, od której jestem uzależniony oraz informatyką. Mam nadzieję, że szybko się tu odnajdę i znajdziemy wspólny język. Pozdrawiam!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/09/2015 7:34 pm
Samanya
bywalec

Witaj Pawle:)

Interesuję się przyrodą, filozofią, muzyką, od której jestem uzależniony oraz informatyką. Mam nadzieję, że szybko się tu odnajdę i znajdziemy wspólny język. Pozdrawiam!

Sporo tu takiej tematyki, szczególnie filozoficznej 😉 😛
Pozdrawiam!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/09/2015 10:54 pm
PawelMG
świeżaczek

Dziękuję za miłe przyjęcie. Mam nadzieję, że nieraz będę miał okazję się wypowiedzieć i wymienić się z Wami opiniami i po prostu pogadać. 😉

[edytowane 20/9/2015 przez PawelMG]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2015 10:39 pm
marekpapro
bywalec

I ja Cię witam Pawle.

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/09/2015 3:03 am
sokół
bywalec

siema , ooo czasem tu więcej gatki na tle duchowym/religijnym/filozoficznym/politycznym niż o samym jedzeniu i zwierzakach 🙂 ale oczywiście zapraszamy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/09/2015 5:14 pm
  
Praca