Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zdrastwuj  

KaliOn
świeżaczek

Bardzo mi miło gościć na waszym, a teraz także i moim forum. 🙂 Pragnę się udzielać i nie szkodzić użykownikom ani i ch obrażać. 🙂

Poszukuję na tej stronie więcej informacji natury duchowej i zdrowotnej na temat wege, oraz przepisów. Pragnę dzielić się z wami swoją wiedzą nabytą przez lata wegetarianizmu. Obecnie jestem w trakcie oczyszczającej głodówki 40 dniowej. 😉 Dzisiaj jest 18 dzień. 🙂 Schudłem już 15 kg i z ze 110 przy wzrośćie 195 ważę teraz 95. Dzięki tej głodówce programuje swój system żywienia, oczywiście pozbywam się zbędnych kg z ciała oraz regeneruję organizm z toksyn i negatywnych wzorców psychicznych. Interesuję na poważnie od lat szeroko pojętą duchowością obejmującą Magię i Mistykę. Duchowość jest dla mnie bardzo ważna. Dużo czytam, uczę się nowych rzeczy i poznaję świat.
Szukam osób wege do spotkań towarzyskich i wesołego spędzania czasu. Chętnie też pomogę komuś kto potrzebuje jakiejkolwiek pomocy i byłbym wdzięczny gdyby ta osoba mogła mi się jakoś zrewanżować, więc interesuje mnie współpraca która przyniesie mi korzyść majątkową.

Wszystkich was serdecznie pozdrawiam, błogosławię wam by dażyło się wam w życiu i byście uwolnili je od cierpienia. 🙂

Gebo

[edytowane 11/12/2015 od KaliOn]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2015 11:02 pm
eRZet
weteran forum

Witaj 🙂

Chętnie też pomogę komuś kto potrzebuje jakiejkolwiek pomocy i byłbym wdzięczny gdyby ta osoba mogła mi się jakoś zrewanżować, więc interesuje mnie współpraca która przyniesie mi korzyść majątkową.

😮

[i] (...) ja nie mam nic, ty nie masz nic (...) To razem właśnie mamy tyle, w sam raz tyle, żeby założyć wielką fabrykę [/i]
Wchodzisz w to?

[edytowane 11/12/2015 od eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2015 1:42 am
rubia
forumowy expert

Witaj KaliOn 🙂

eRZet, ja myślę, że to, co kolega pisze, jest w mniejszym lub większym stopniu efektem 18-dniowej głodówki 😉

Mnie najbardziej zastanowiły te słowa: "...komuś, kto potrzebuje [b] jakiejkolwiek [/b] pomocy"

NAPRAWDĘ???

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2015 8:52 pm
sokół
bywalec

Witam Cię i pozdrawiam , miej się dobrze , nie wiem jak tam na tej głodówce dajesz rade , ja robie coś podobnego raz w tyg i mnie mocno skręca 🙂 no ale magia i mistyka to już brrrrrr złe rzeczy , no ale bez pogadanek ,ja nie narzucam , ty nie uwierzysz i nie ma po , mimo to wszytkiego dobrego

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/01/2016 7:00 pm
  
Praca