Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wyścig facetów z kobietami (???)  

Strona 3 / 6 Wstecz Następny

oj wiecie co????
nie przeczytałąm Waszych wszytskich wypowiedzi bo poprsotu niektóre mnie wyprowadziły z równowagii.
ja nie wiem ilu facetów się tu wypowiedziało, ale jeżeli kobieta ma rodzić na zawołanie i w każdej sytuacji to ja mam nadzieję, że wprowadzą niedługo ustawę dotyczącą facetów 😀 mam nadzieję, że ci wszytscy faceci, któzy uważają, że to jest OK jak kobieta MUSI rodzić bo to jest jej obowiązek wynikający z podziału ról na świcie, wpadną we własną pułapke tego przymusu:D
bo skoro kobieta ma obowiązek urodzić każde dziecko to także każda sperma powinna zostać objęta szczególną ochroną. :exclam:
koniec z prezerwatywami!!! koniec z bezmyślnną masturbacją - przecież z tego nasienia mogło powstać życie!!!
więc teraz taki apel do facetów::exclam:
wyżucając spermę odbierasz prawo do zapłodnienia a w związku z tym bierzesz udział w zabujstwie dziecka.
😛 tak też można myśleć 🙂
a tak wogóle to coś w tym jest, że to właśnie taka partia jak LPR oraz jej MW chce wprowadzić taką ustwę i zmianę w konstytucji. mi przynajmniej daje to dużo do myślenia 🙂
obserwuje ich działalność bardzo obiektywnie i nie zauważyłam jeszcze żeby coś w miarę dobrego wymyślili - a przynajmniej coś co by nie dyskryminowało ludzi.
od tej kontrowersyjnej zmiany w konstytucji po najnowaszy pomysł izolowania wszytskich złych ludzi. zróbmy wogóle takie getta dla złych i dobrych i zobaczymy co z tego wyniknie. zamist scalać ludzi, jednoczyć to lepiej podzielmy ich. może jednoczą tylko tych którzy podzielają poglądy MW i Romana 🙁
a to już było i skończyło się bardzo źle dla świata. szkoda, że ludzie nie wyciągają wniosków z historii. przecież nie potrzebujemy III takiej wojny... bo nie ukrywajmy (odbiegając już od całej tej sprawy, która jest tematem tego postu), że poglądy MW a w tym także Romana są dość zbieżne, nawet niebezbiecznie zbieżne 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2006 1:09 pm

nie wiem czy jesteś facetem czy dziewczyną, ale jak jesteś facetem to czekają Cię ciężkie chwile... 😉
plemnik może zapłodnić komórkę tylko gdy ona sobie żyje czyli max. 18h :), poza tym są też cykle bez owulacji (można to sprawdzić i w tej sutuacji byłoby to konieczne, absolutnie) czyli żeby sperma nie była marnowana zostałyby kilka dni (6) w miesiącu na sex. oczywiście jeśli nie palnujesz z ukochaną dziecka to zostają Wam spacery, szarady itp - to jasne.
masturbacja oczywiście odpada :exclam:
więc nasz rząd czeka jeszcze jedna debata conajmniej. będzie ona dotyczyć ustawowego określienia długości życia komórki jajowej, tak by zmaksymalizować możliwość ciąży 😎 kolejnym logicznycm krokiem będą sankcje wynikające z marnowania spermy: czyli kategoryczny zakaz masturbacji i prezerwatyw :exclam:
od tego czasu seks będzie wiązał się tylko z chęcią posiadania dziecka 🙂 może być?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2006 2:10 pm
siwcia
stały bywalec

Jeśli chodzi o całkowity zakaz używania prezerwatyw to nasz rząd jest już na dobrej drodze by go wprowadzić, prócz tego czeka nas całkowity zakaz stosowania jakichkolwiek środków antykoncepcyjnych!!!! Co to ma znaczyć? 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2006 2:17 pm

Siwcia, no nie wiesz?
pisałam o tym na samym początku. niektórym facetom żal du** ściska, że mają tak mało do powiedzenia w tej kwestii. w zasadzie wszędzie już magą robić co chcą, ale tutaj jeszcze nadal niewiele...
cóż, chyba jednak im się nie uda zmusić kobiety żeby rodziły więcej dzieci. a jeśli kobieta chce rodzić co rok to i tak może.
pewnie takim ideałem rodziny wg LPR jest matka z głową opatuloną w 4 chusty, z garbem na plecach, z wyrazem twarzy niby zaskoczenia, w wełnianym workowatym płaszczu i grupka bosych dzieci wokól niej - a cały ta scenka na polu podczas kopania ziemników na obiad 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2006 2:29 pm
siwcia
stały bywalec

Niech żyją tą złudną nadzieją, że im się to uda 😀 Ja nie dam z siebie zrobić niewolnicy i mam nadzieję, że większość kobiet jest na tyle świadoma swoich praw, że również nie pozwolą sobie na taką manipulację 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2006 2:35 pm

🙂 też tak myślę. w końcu mamy coraz więcej ludzi z jakimś wykształceniem, a co za tym idzie bardziej tolerancyjnych, którzy widzą coś więcej niż tylko własne podwórko. im większy jest zakres wiedzy tym szersze są horyzonty. bo bardzo niedobrze jak ktoś patrzy na całe społeczeństwo przez pryzmat tylko własnych wartości.
mam nadzieję, że ludzie trochę otworzą oczy na to co tak naprawdę się dzieje. bo jak narazie to z państwa demokratycznego idziemy w stronę państwa totalitarnego. niby Kacze chce zrobić porządek, ale tak naprawdę to szerzy tylko podziały, choćby przez debatowanie na takie tematy, które nie mają jednego rozwiązania, bo wiążą się z różnymi systemami wartości.
wogóle najlepiej by było jakby w wyborach ustalić jakąś hierarchię wartości, którą musieliby przyjąć wszyscy. wtedy np. 60% wyborców zmusiłoby do zmiany wartości pozostałe 40%

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2006 3:02 pm

ritch
ja uważam, że sex to tylko jeden z elementów związku, dla kogoś innego to podstawa, a dla jeszcze kogoś innego sex w zasadzie wogóle nie musi istnieć bo ma, jak sam piszesz inne ciekawe zajęcia. ale nie można wszytskiego poporządkowywac jednemu modelowi. każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby.
ale cieszę się, że moja koncepcja przypadła Ci do gustu 🙂 może kiedyś będzies mógł sam na własnej skórze odczóć jej wady. bo zwykle jest tak, że na to co niedostępne lub zabronione zwiększa się popyt.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2006 3:50 pm

dodam jeszcze jeden wątek do tego postu.
jeżeli uważacie, że kobiety są równe facetom to przeczytajcie to:
gwałt to przestępstwo które nie jest ścigane z urzędu. to ofiara decyduje czy sprawcę ścigać czy nie - zrzuca się na nią odpowiedzialność za to przestępstwo. to dziwne. bo z tego wynika, że nasi ustawodawcy nie mają zielonego pojęcia co to jest gwałt - są przecież tacy, którzy uważają, że gwałt to nic takiego. było minęło. a już wogóle wkurzają mnie ludzie którzy twierdzą, żę prostytutki nie da się zgwałcić, albo, że do gwałtu można sprowokować 😡 dlaczego to kobieta została zgwałcona? bo miała niezły tyłek, czy zbyt prowokujący rozmiar stanika 😡
ja wiem, że gwałt dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyznm, ale w większości kobiet. pewnie dlatego faceci nie czują się jakoś szczególnie pokrzywdzeni i nie chce się im tym zajmować.
kobiety w tym państwie mają poprsotu przerąbane... porażka 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2006 4:55 pm
siwcia
stały bywalec

Porażka fakt, ale jeśli nie zaczną się temu sprzeciwiać i walczyć o swoje prawa a przede wszystkim własną godność to tak właśnie zostanie. Dlatego tak uparcie podkreślam, że kobiety w tym kraju muszą walczyć!!!
Co do gwałtu to w tej kwestii niewiele się zmieniło, rzeczywiście w dalszym ciągu to kobieta jest oskarżana o prowokację. Tylko co konkretnie jest tą prowokacją?? Nie możemy dopuścić do tego by mężczyźni traktowali nas jedynie jako obiekt seksualny, a tak właśnie jest w przypadkach gwałtów i uzasadnienia tych czynów.
Bieżmy się ostro do roboty i walczmy z utrwalonymi stereotypami dotyczących roli kobiet!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2006 5:11 pm
Owo
 Owo
bywalec

Nie możemy dopuścić do tego by mężczyźni traktowali nas jedynie jako [b] obiekt[/b] seksualny, a tak właśnie jest w przypadkach gwałtów i uzasadnienia tych czynów.

Obiekt. Musimy walczyć przede wszystkim o to, by ludzie - i mężczyźni, i kobiety - widzieli w innych ludziach ludzi, a nie przedmioty, obiekty. No i w zwierzętach zwierzęta, a nie zabawki. A to już zależy od rodziców. Wpajanie szacunku do innych. No ale jak rodzice mają wpoić szacunek do innych, jak sami go nie mają - nie mają nawet szacunku do siebie? Jak rodzice mają wpoić dzieciom podmiotowe podejście do innych, jak traktują dziecko jak przedmiot?

Walka kobiet o prawa to sposób na krótką metę. Musimy walczyć o to, by każdy respektował prawa innych.

Marzenie.

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2006 8:55 pm
joasiotek
bywalec

nie sądziłam, że to napiszę, ale w tej kwestii zgadzam się z owo. Chociaż rola kobiety w rodzinie, a traktowanie kobiety jak przedmiot to dwie różnie żeczy. W tej pierwszej sytuacji to jest jak z sukienkami, są nawet, nawet, a faceci wstydzą się je nosić. Protestował ktoś przeciw kiecką? Faceci też mogą protestować, że ciężko pracują, jak kobiety ,,byczą się w domu''. Oni też pracują, to nie jest tak, że cały dzień oglądają telewizję, a kobiety zmieniają im brudne skarpetki ,,bo im się niechce''. Jednak faceci nie są kimś więcej niż kobiety, boli mnie fakt, że wciąż tego nie rozumieją:(.

<A HREF=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2006 9:54 pm
ALchemik
bywalec

ja zgadzałabym się na wszystko pod warunkiem, że bylibyśmy małrzeństwem i to ON by zarabiał i zarabiałby DOBRZE! Wymagania duże, ale nietypowy układ niestety. Mam tu na myśli zwłaszcza usługiwanie i miałby tą kasę przeznaczyć na rodzinę, alni grosza na wódkę!

w moich oczach joasiotek najnormalnie w swiecie bys sie SPRZEDALA i prosze nie mow mi ze tak nie jest ! ja zarabiam PLN i mowie CI co masz robic ze swoim zyciem, przeanalizuj jeszce raz , drugi trzeci swa wypowiedz a zrozumiesz co napisalas 🙂 w pewnym sensie porownalas sie do kobiety ktora ..... albo nie waze nei chce tu nikogo obrazac 🙂

że jestem płci żeńskiej i to faceci na tym świecie powinni podejmować tego typu decyzje. Bunt tu nic nie da.

Po to jest podział na płci, żeby ktoś facetowi mógł bluzę wyprasować i spodnie wyprać, no i po to, żeby utrzymać gatunek.

jak przeczytalem to , to nie wiedzialem czy sie smiac cyz plakac 😮 ? ile Ty masz wlasciwe lat ! to zabrzmialo jak " ja bys samiec , ja Cie wziasc za wlosy i zabrac do jaskini a Ty mi ugotowac ibiad bo uderzyc Cie maczuga " wybacz moja droga ale te czasy juz minely 🙂 fakt faktem jestem samcem ale zostalem wychowany w domu opanowanym pzrez kobiety i wychowano mnie w atmosferze szacunku do nich i nie traktowania tak jak TY bys chciala !

Bunt tu nic nie da

mysle ze nie chodzi tu o zaden bunt ! tylko poprostu o odpowienie wychowanie , jak ktos zostanie wychowany w domu takie potem bedzie szerzyl poglady ! a jesli uwarzasz ze bunt nic nie daje to jestes w bledzie ! afroamerykanie w USA tez mogli tak powiedziec i teraz dalej byl by aparthaid i niewolinicwo ! i takie przyklady mozna by mnozyc !
jestem poprostu za tym zeby kobiety moglypoprostu decydowac o swym losie i tyle ! i z tego miejsca chcialbym pozdrowic nasze wszytkie forumowe dziewczeta 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2006 12:07 am
Olaaa
bywalec

Maze, masz absolutną rację!

Nie każda kobieta lubi dzieci i potrzebuje sie rozmnożyć, przykro że wielu osobom do głowy nie przychodzi że tak jest i to noirmalne- jedne chca bandy dzieciaków, inne maj ajakies odmienne ambicje i pragnienia.

Dokładnie tak... A niech kobieta powie w towarzystwie mężczyzn, że nie chce mieć dzieci, to zostanie zbesztana! Już niejednokrotnie to słyszałam "co z ciebie za dziewczyna?" [?]

Poza tym nie da się ukryć, że po ślubie zawsze jest tak, że facet, będący już ojcem, nic nie robi - w sensie poza swoją pracą żadne obowiązki domowe jego zdaniem go nie obowiązują. A kobieta jest matką, praczką, sprzątaczką i jeszcze pracuje w swoim zawodzie - no super! Marzenie każdej z nas! Jeśli kobieta zdaje sobie sprawę z tego, co ją czeka i się szanuje to pomyśli 100 razy i dobierze sobie takiego faceta, który nie zafunduje jej takiej przyszłości!

Facet to ma być partner życiowy! A kobieta wcale nie ma obowiązku pełnić roli reproduktorki i bez końca się rozmnażać "po bożemu"... Hehehehe, aż mnie to śmieszy 😀 I te teksty o zapewnieniu ciągłości gatunku... ridiculous xD

[edytowane 23/12/2006 od Olaaa]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2006 1:33 am
EvilOne
stały bywalec

Ja na przykład nie lubie dzieci, denerwują mnie, drą sie... chyba zostałam pozbawiona instynktu macierzyńskiego.... sama nie wiem.... może to sie zmieni?? dopiero 19 roczek mi stuknie, dużo jeszcze czasu na zastanowienia:D

Co to koncepcji joasiotka to nie wiem czy płakać, czy sie położyć czy wstać czy sie złapać za głowe?? Przecież to dziewczynka jeszcze!! (przepraszam;) napewno jesteś na to uczulona i uważasz się za dorosla jak wszyscy w Twoim wieku)

Ja, jako kobieta która ma swoje pasje, marzenia i talenty nie wyobrażam sobie wysiadywania w chałupie i czekania na męża który wróci z pieniędzmi i kupi mi tusz do rzęs i szamponik i mydełko bo jak nie przyniesie kasy to będe chodziła brudna. Dobra bania ale żeby sie pośmiać-kawały o takich schematach małżeńskich są dobre-ale nie żeby wprowadzać w życie.

Normalnie sie poskładałam, łatwiejsza rola.... to moja droga, tak nie odpowiada mi i sie zamieniam!! i zobacz:
obydwoje pracujemy, ja uwielbiam gotować bo mnie to wycisza i odstresowuje, wieć po pracy szykuje precjoza a mój men sprząta (zabronił mi sprzątać na początku związku, dźwigać ciężkie rzeczy itd. też mi nie wolno) potem wspólny posiłek, a potem... hmmm.... dużo do wyboru:)i mamy czas na wszystko i kupuje sobie kosmetyki:)i sie nie przeharowuje czy jakoś tak:) nie prasuje bo w studenckich mieszkankach nie uraczysz żelazka poza tym zawsze można założyć i rękami wygładzic:D

i która rola łatwiejsza?? who's the master?? :D:D:D:D

wyluzujcie moi drodzy wege ziomale:) jak chłop dobry to nikt sie nie zaharuje, kosmetyki można kupić (no tak joasiotek-bo to największy problem...) i wszyscy zadowoleni;)

wyobraziłam sobie Wojtka jak wraca po pracy pijany i wszystko wydaje na wódke a banda dzieci drze sie a ja z fajką w ryju zataczam sie po zadymionej kuchni;) YEAH!!!

;);););)

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2006 2:15 pm
joasiotek
bywalec

ja zgadzałabym się na wszystko pod warunkiem, że bylibyśmy małrzeństwem i to ON by zarabiał i zarabiałby DOBRZE! Wymagania duże, ale nietypowy układ niestety. Mam tu na myśli zwłaszcza usługiwanie i miałby tą kasę przeznaczyć na rodzinę, alni grosza na wódkę!

w moich oczach joasiotek najnormalnie w swiecie bys sie SPRZEDALA i prosze nie mow mi ze tak nie jest ! ja zarabiam PLN i mowie CI co masz robic ze swoim zyciem, przeanalizuj jeszce raz , drugi trzeci swa wypowiedz a zrozumiesz co napisalas 🙂 w pewnym sensie porownalas sie do kobiety ktora ..... albo nie waze nei chce tu nikogo obrazac 🙂

czy ja napisałam, ze podoba mi się każdy facet, który ma kasę? Miałam tu na myśli układy po małrzeństwie, ale, żeby do małrzeństwa doszło ON MUSI MI SIĘ PODOBAĆ!

Po to jest podział na płci, żeby ktoś facetowi mógł bluzę wyprasować i spodnie wyprać, no i po to, żeby utrzymać gatunek.

jak przeczytalem to , to nie wiedzialem czy sie smiac cyz plakac 😮 ? ile Ty masz wlasciwe lat ! to zabrzmialo jak " ja bys samiec , ja Cie wziasc za wlosy i zabrac do jaskini a Ty mi ugotowac ibiad bo uderzyc Cie maczuga " wybacz moja droga ale te czasy juz minely 🙂 fakt faktem jestem samcem ale zostalem wychowany w domu opanowanym pzrez kobiety i wychowano mnie w atmosferze szacunku do nich i nie traktowania tak jak TY bys chciala !

co ma szacunek do robótek domowych typu zmywanie naczyń?

Bunt tu nic nie da

mysle ze nie chodzi tu o zaden bunt ! tylko poprostu o odpowienie wychowanie , jak ktos zostanie wychowany w domu takie potem bedzie szerzyl poglady ! a jesli uwarzasz ze bunt nic nie daje to jestes w bledzie ! afroamerykanie w USA tez mogli tak powiedziec i teraz dalej byl by aparthaid i niewolinicwo ! i takie przyklady mozna by mnozyc !
jestem poprostu za tym zeby kobiety moglypoprostu decydowac o swym losie i tyle ! i z tego miejsca chcialbym pozdrowic nasze wszytkie forumowe dziewczeta 🙂

nie wiedziałam, że aż tak lubisz prać, sprzątać, gotować i zmywać naczynia...

<A HREF=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2006 1:40 pm
Strona 3 / 6 Wstecz Następny
  
Praca