Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

aborcja  

Strona 11 / 38 Wstecz Następny
Lily
 Lily
Famed Member

jakakolwiek metoda aborcji nie byłaby legalna należy zachęcać kobiety do brania odpowiedzialności za 'to życie'

dlaczego tylko kobietę?

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/09/2007 5:09 am
Lilith81
bywalec

Problem nierozwiązywalny. Mogę być "za", mogę być "przeciw". Nie wiem, jak postąpię, gdy stanę przed takim problemem. Wiem jedno jestem za [b] wolnym wyborem[/b].

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/09/2007 1:29 pm
Logan
początkujący

Poziom wypowiedzi Maze i jej demagogia jest wprost porażająca (ale czego spodziewać się po osobie która uważa że miejsce płodu jest w psiej misce - jak pisze na forum zielonych)

Logan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/09/2007 5:46 am
katrinko
stały bywalec

Ależ by było miło, Logan, gdyby każdy kto chce się wypowiedzieć w topiku pisał coś na temat, nie robiąc personalnych wycieczek :/ Zwłaszcza, że Maze nie ma możliwości tutaj odpowiedzieć. Jeśli chcesz z nią podyskutowac o aborcji, zrób to na forum, o ktorym piszesz 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/09/2007 1:18 pm
StellaArtois
weteran forum

odświeżam temat 😉 myślę, że w uzasadnionych przypadkach powinien istniec wybór...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 5:24 pm
Kudłacz
bywalec

A co to jest "uzasadniony przypadek"?

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 5:45 pm
StellaArtois
weteran forum

gwałt, zagrożenie życia matki

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 5:51 pm
Kudłacz
bywalec

gwałt, zagrożenie życia matki

Zagrożenie rozumiem w pełni, bo to walka o przetrwanie, ale gwałt?! Zupełnie nie rozumiem dlaczego to, że kobieta została zgwałcona ma ją uprawniać do odebrania życia własnemu dziecko. Gwałt sam w sobie jest już chyba wystarczającym nieszczęściem i nie widzę potrzeby dodawania do tego zbrodni dzieciobójstwa.

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 5:55 pm
StellaArtois
weteran forum

spróbuj sobie wyobrazic, że nosisz w swoim ciele owoc poniżenia, pamiątkę po strasznym wydarzeniu...myślę, że jeśli w takiej sytuacji kobieta nie chce rodzic, ma do tego prawo

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 5:59 pm
Lily
 Lily
Famed Member

gwałt, zagrożenie życia matki

Zagrożenie rozumiem w pełni, bo to walka o przetrwanie, ale gwałt?! Zupełnie nie rozumiem dlaczego to, że kobieta została zgwałcona ma ją uprawniać do odebrania życia własnemu dziecko. Gwałt sam w sobie jest już chyba wystarczającym nieszczęściem i nie widzę potrzeby dodawania do tego zbrodni dzieciobójstwa.

a kto uprawnił gwałciciela do zbrodni zniszczenia czyjegoś życia psychicznego?

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 6:27 pm
Kudłacz
bywalec

a kto uprawnił gwałciciela do zbrodni zniszczenia czyjegoś życia psychicznego?

Nikt i właśnie dlatego nazywamy to zbrodnią. Sęk w tym, że jedna zbrodnia nie usprawiedliwia drugiej.

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 6:34 pm
StellaArtois
weteran forum

Kudłaczu, widzę, że nie potrafisz się wykazac empatią i wczuc w sytuację ofiary. cóż, Twoja to strata, przecież nikt Ciebie nie będzie przekonywał 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 6:37 pm
Kudłacz
bywalec

Kudłaczu, widzę, że nie potrafisz się wykazac empatią i wczuc w sytuację ofiary. cóż, Twoja to strata, przecież nikt Ciebie nie będzie przekonywał 😮

Właśnie dlatego, że potrafię wykazać się empatią jestem przeciwnikiem zabijania dzieci. Nie znam chyba bardziej okrutnej zbrodni i bronienie jej empatią to jakaś groteska.

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 6:40 pm
StellaArtois
weteran forum

ale to ofiara gwałtu będzie musiała nosic w sobie skutek gwałtu, potem go urodzic, a następnie wychowywac, lub, jeśli odda je do domu dziecka, całe życie zastanawiac się, co się z nim dzieje, czy jest mu dobrze, a to wszystko dlaczego? bo jakiś jaskiniowiec nie mógł się powstrzymac! dlaczego Twoja empatia jest taka jednostronna? wybór byc powinien, przecież nikt nikogo do aborcji nie zmusi!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 6:45 pm
Ktosiek
stały bywalec

Prawda jest taka, że Kudłacz nigdy nie będzie zgwałcony i zmuszony do urodzenia dziecka.

Dyskryminuję w tym temacie mężczyzn, zwłaszcza gdy oni dyskryminują mnie jako kobietę.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 9:35 pm
Strona 11 / 38 Wstecz Następny
  
Praca