Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Geje i Lessbijki - CO WY NA TO ?  

Strona 20 / 30 Wstecz Następny
Deleted
forumowy expert

Wiesz, chyba jestem bi, miałem w swoim życiu kilka epizodów, o których mówić nie chce (chyba, że w cztery oczy), ponieważ wstydze się ich. Niestety, żyjemy w takim, a nie w innym kraju i nie moge szczerze powiedzieć, co myśle i czuje - wyjątkiem są właśnie tego typu fora. Człowiek co chwila popełnia błędy, o których chciałby zapomnieć, a mimo wszystko nie może. Ludzie myślą, że jestem kimś innym, a tak naprawde to tylko jakiś totalnie zniekształcony obraz mojego prawdziwego JA.

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2008 8:51 pm
Sai
 Sai
forumowicz

Ensifer

Najgorszą rzeczą jest dać sobie wmówić,że mamy się wstydzić własnych wyborów w życiu. A błędów nie popełnia tylko ten,który nic nie robi. Poza tym poznawanie samego siebie poprzez eksperymentowanie (o ile nikogo nie krzywdzi) jest rozwojowe,bo daje nam lepsze pojęcie o nas samych (nie zawężam się tu tylko do seksualności).
Wstydzić powinni się ci,którzy wtykają nosy w cudze życie,zamiast zajmować się własnym,jak sądzę "doskonałym". Ty znasz najlepiej samego siebie. Czasem natomiast warto się zastanowić,czy środowisko,w którym się obracamy,nie jest dla nas toksyczne. Ja bym nie wytrzymał z ludźmi,którzy mówiliby mi,jak mam żyć,co jest etyczne i wymagali,bym się do nich dostosował. Wolę mieć mniej znajomych,ale takich,którzy myślą samodzielnie.

[edytowane 3/10/2008 przez Sai]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2008 8:58 pm
Deleted
forumowy expert

Tu nie chodzi o to, nikt mi nic nie wmawia, po prostu ludzie myślą, że jestem inny... całkowicie inny. Uważają, że jestem zupełnie inną osobą. Nie znaczy to, że ja ich okłamywałem, czy coś... Po prostu zmieniłem się, a nikt (za wyjątkiem mamy) o tym nie wiem. Czasami bardzo mnie to boli, że żyje jakby na innej planecie, jak obcy. Może dałem sobie wmówić ten wstyd, ale mimo wszystko bardzo żałuje, zresztą przesadziłem z tymi eksperymentami. Sam nie wiem, jak do tego doszło. Zawsze byłem przekonany, że jestem na tyle inteligentny, żeby nie wpakować się w takie bagno (nie, nie chodzi o narkotyki czy alkohol). Chciałbym cofnąć czas.

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2008 9:09 pm
Sai
 Sai
forumowicz

Jeśli chodzi o tego typu "przygody" to nie czynią one z heteryka bi 🙂 Musiałoby Cię to nadal pociągać,żeby tak było. Nie widzę powodu do poczucia winy w tym temacie. To,że konserwatywne środowisko coś wyklucza,nie znaczy,że to jest złe. A jeśli nawet wg Ciebie zrobiłeś coś "złego",ale wyciągnąłeś wnioski,to wcale nie jest tak źle z Twoją inteligencją jak sądzisz. Błędy mają sens tylko wtedy,kiedy się na nich uczymy,a nie,kiedy je tylko rozpamiętujemy. Także głowa do góry.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2008 9:31 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

no chłopaki fajna rozmowa sie między wami nawiazała:)
Ensifer twoje wypowiedzi dzisiaj mnie rozklejają :(( kurcze co się ze mną dzieje???

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2008 11:32 pm
Deleted
forumowy expert

Ensifer twoje wypowiedzi dzisiaj mnie rozklejają

Eee... to dobrze o mnie świadczy, czy nie? 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2008 11:35 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

zaczynam o tobie inaczej myśleć ,bardzo pozytywnie 😉

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2008 11:45 pm
Deleted
forumowy expert

A do tej pory jawiłem ci się jako...?

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2008 11:53 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

szorstki twardziel bez uczuć. przepraszam ale ni wiem dlaczego ciebie tak zaszufladkowałam 🙁 od dzisiaj mam inne nastawienie , mam nadzieję że wybaczysz?

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/10/2008 1:33 am
Deleted
forumowy expert

Wybaczam, szczególnie że starałem się uchodzić za takiego. Przepraszam.

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/10/2008 1:36 am
Nantosvelta
forumowy expert

Ensifer, bardzo mi przykro z powody straty bardzo bliskiej osoby 🙁 Też kiedyś to przeżywałam i jestem przygotowana na stratę kolejnej (tu już mam takie przeczucie od paru lat... Dziwne...)
Według mnie nie ważne czy jesteś hetero, bi, homo; typowym samcem czy androginiczny, masz włosy blond czy rude. I mimo tego (jak dobrze pamięć mnie nie myli), że nie jesteś wege, to jakoś "zaszufladkowałam" Cię jako członka wielkiej, forumowej rodziny 😀 Masz swoje poglądy, umiesz wyrazić swoje zdanie jak i osobę.
Przez wiele lat (i w sumie do teraz się to za mną ciągnie, ale już w mneijszym stopniu) też udawałam twardziela. Wszyscy wokoło sie zawsze dziwili ile w takim ciele jest energii 😉 Zgrywanie takiego twardziela strasznie może wpłynąć na psychikę. Mi się już dość sporo odbiło...

Też miałam kiedyś sytuację, że przyszła do mnie przyjaciółka i powiedziała: "Paulina, muszę Ci coś powiedzieć. Michał to Kasia." Pierwsze co odpwiedziałam, było OK. Po paru sekundach doszło do mnei znaczenie tych słów. Uśmiechnęłam się szeroko i znowu powiedziałam OK. Nie wiem czemu, byłam wtedy bardzo szczęśliwa 😀 Mam przyjaciółkę les i ją kocham 😀 (jak siostrę, żeby nie było 😉 )

Pamiętam jak kiedyś mój brat jechał gdzieś na Sylwestra i wcześniej przyszły jego 2 koleżanki i się u nas przebierały. Jedna poprosiła mnie, żebym jej pomogła zapiąć sukienkę. Ile ja wtedy stresu miałam 😮 Wtedy jeszcze byłam na etapie hetero, nie docierało do mnei jeszcze, że mogę być bi, a nie miałam jeszcze obecnych moich przyjaciół, więc wtedy uważałam, że bycie homo jest czymś nie na miejscu 😮 Sama nie wiem czemu do teraz pamiętam tą historię. Nic w niej takiego nei ma 😮

Sai, jak kiedyś będziesz cierpiał na bezrobocie, a ja już będę wielką gwiazdą, to w założeniu ochrony mojego cennego głosu będziesz publicznie się za mnei wypowiadał. Póki co masz identyczne poglądy 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/10/2008 3:15 am
Sai
 Sai
forumowicz

Nantosvelta

Zapamiętam tą propozycję,gdyby mi grosza brakowało 😉
Tak z ciekawości,to w jakiej kategorii zamierzasz gwiazdorzyć ? Muzyka,aktorstwo,....? 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/10/2008 5:11 am
Nantosvelta
forumowy expert

Muzyka 😀
Ale marzy mi się rola Christine Daae w "The Phantom Of The Opera", ale w teatrze :rotfl:

A Twoją pasją jest aktorstwo? W sumie strzelam, bo studia Anglia/USA jakoś mnie rozpraszają 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/10/2008 10:16 am
Cheery
rozmówca

Co ja na to?

Ich obecność mi absolutnie nie przeszkadza.
Ale adoptowanie przez nich dzieci. Jestem na nie. Jest to w pewien sposób krzywdzenie dziecka psychicznie. W przedszkolu "buahaha, twoi rodzice to pedały!" ciągnące się to przez całe życie.
Po za tym w życiu nie chciałabym mieć dwóch ojców, dwie kobiety w związku. I naprawdę szczerze takim dzieciom współczuję 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/10/2008 5:06 pm
Sai
 Sai
forumowicz

Nantosvelta

Skoro hm...teatr....to muzyka bardziej teatralna niż ta czysto marketingowa?
Ja akurat wybrałem rzeźbę i malarstwo.

Cheery

Jak już mówiłem,dzieci mieć nie chcę. I zapewniam,że naprawdę niewielu gejów ma takie marzenie!
Natomiast Twoje poglądy są dla mnie nieco dziwne.
To,że cytuję : "W przedszkolu "buahaha, twoi rodzice to pedały!" to nie wina homoseksualistów,ale zacofanych ludzi,którzy w ten sposób wychowują swoje dzieci przekazując im takie wartości! Jak będziesz uczyła swoje dzieci,że czarne włosy to powód do wstydu to nie będzie wina dziecka ,które przyjdzie z tym kolorem włosów,że się z niego śmieją,tylko Twoja,ze wpajasz własnej pociesze tak ograniczone poglądy.
I tak szczerze,to ilu ty naprawdę (tak od serca) znasz homoseksualistów (nie mam na myśli znajomości "na cześć"),żeby wydawać takie opinie? Bo jak na razie to patologie szerzą się w rodzinach heteroseksualnych, to co, może na początek pozabierać im dzieci?
Ja szczerze współczuję osobom,które podtrzymują zatęchłe stereotypy.
Pamiętaj,że ludzie są różni. Jedno dziecko w bidulu tak jak ty wolałoby tam zostać (skoro brzydzą Cię takie modele rodzin),a inne mieć rodziców homo i poczucie,że jest ktoś,kto je kocha. Bo rodzice to przede wszystkim miłość i bezpieczeństwo oraz wartości,jakie przekazują,a nie płeć. Warto nad tym pomyśleć.

[edytowane 4/10/2008 przez Sai]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/10/2008 6:08 pm
Strona 20 / 30 Wstecz Następny
  
Praca