Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Geje i Lessbijki - CO WY NA TO ?  

Strona 30 / 30 Wstecz
vegesmile
bywalec

Znowu będę tą, która odświeża temat. Przeczytałam pilnie tylko pierwszą stronę, a resztę tak o, na wyrywki, bo całość by mnie rozzłościła i zabolała. On co kurde chodzi! Jędruś! Zawsze Cię podziwiałam, żeś taki oczytany, mądry, inteligentny, ale jak widzę Twoja postać to tylko suche fakty z encyklopedii, zero uczuć. Choroba? Feromony? Brak mi słów, nawet nie chce mi się komentować...
Ensifer, czy Ty jesteś na tym forum tylko, żeby hejtować? Mięso wpieprzasz i lubisz wpieprzać i wszystkich tu tylko denerwujesz, mówisz, że pycha zwierzątka. Teraz jeszcze upatrzyłeś sobie taki wątek, żeby też swoje prostackie poglądy zaprezentować. Wierz mi, nawet się czegoś nie rozumie, to można to zaakceptować...
Cieszę się, że większość z Was jest tolerancyjna i tak pięknie broniła tęczowych! Dobrze wiedzieć, że jesteście 😀
I chciałabym tą panią moherową spotkać ^^ Jakaś klawa!
Bierz z niej przykład, Ensifer! Starsza i moherowa, a mniej zaściankowa od Ciebie!

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/06/2013 3:00 am
Bellis_perennis
Famed Member

[b]vegesmile [/b] mam pewne obawy, że oni nie przeczytają Twojej wiadomości 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/06/2013 1:38 pm
vegesmile
bywalec

Trudno, musiałam choćby dla samej siebie naskoczyć na nich za to zachowanie...

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2013 2:06 pm
Strona 30 / 30 Wstecz
  
Praca