Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Geje i Lessbijki - CO WY NA TO ?  

Strona 5 / 30 Wstecz Następny
Likwidator
bywalec

Ciekawy tytuł tematu ;p - nie jestem gejem ani lesbijką więc nic mi do tego

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2008 4:57 pm
Stanisław
weteran forum

Nawet i taki temacik się tutaj znalazł.
Uważam, że tak ukierunkowany popęd seksualny jest wbrew naturze co nie znaczy że należy potępiać takich ludzi. Czyż z nienawiścią depczemy czterolistną koniczynę. Wiadocznie tacy zostali stworzeni żeby czegoś się nauczyć w tym życiu będąc gejami albo lesbijkami.
Niech sobie spokojnie żyją na tej Ziemi, która w równym stopniu jest dla wszystkich żyjących istot. Mimo to nie popieram adopcji dzieci przez takie związki, ponieważ uważam, że dziecko nie będzie się prawidłowo wychowywać w takiej rodzinie.

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2008 5:55 pm
waszakicia
stały bywalec

Ja tam nie mam nic przeciwko homoseksualistom.
Powiem wręcz ze jak ktoś sie przy mnie o nich źle wyraża to dla mnie to oznaka chamstwa i nietolerancji....
Przyznam sie ze nie czytałam wszystkich postów.
A jeśli chodzi o posiadanie dzieci przez pary homoseksualne to uważam że jedynym sprzeciwem moze byc to że otoczenie dziecka pary homoseksualnej moze byc źle postrzegane przez rówieśników i to tylko to moze wpłynąć na nieprawidłowe ukształtowanie poglądów czy mentalności dziecka. Oczywiscie ja nie mam nic przeciwko adopotowaniu dzieci przez homoseksualistów.

[edytowane 20/3/2008 od waszakicia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2008 7:08 pm

natura urzadzila tak jak urzadzila-widac to po budowie naszych cial ze powinny laczyc sie ze soba osobniki roznych plci. Nie jest zamyslem natury , ze kobiety maja szukac partnerek wsrod nich samych a mezczyzni wybierac sposrod tej samej plci-gdyby tak mialo byc, byloby mozliwe rozmnazanie miedzy przedstawicielami tych samych plci- a nie jest. Jednakze nie potepiam jesli komus pasuje inaczej. I zgadzam sie ze Stanislawem- rodzina=matka-kobieta i ojciec-mezczyzna. Zreszta jak dotad nie poznalam statecznego geja (bo les to jescze w ogole), wiekszosci tylko romanse i zabawa w glowie;P

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2008 8:51 pm
machcin
bywalec

Homoseksualizm to jest choroba genetyczna. Pociąg płciowy jest uzależniony od feromonów. U chomoseksualistów mężczyzna odczuwa pociąg płciowy do zapachu męskiego feromonu a kobieta do kobiecego.

U heteroseksualistów mężczyzna odczuwa pociąd do zapachu kobieciego feromonu i vice versa.

Polecam opracowania na linku poniżej:
http://www.feromony.pl/Dowody-naukowe

Pozdr.
Jędruś wegano-witarianin + B12
Zwolennik soku marchewkowego własnej roboty
:yltype:

hehe choroba??
chory to ty jestes

[i]machcin, proszę o trochę opanowania. Zapewniam Cię, że Twoje argumenty będą bardziej poważnie traktowane, jeśli będą wypowiadane z pewną dozą ogłady. I bez ubliżania rozmówcom. Poza tym będę wdzięczna, jeśli będziesz zawierał całą wypowiedź w jednym poście, a nie w kilku pod rząd. Da się to zrobić; gdy klikasz "odpowiedź", pod polem tekstowym pojawiają się wszystkie dotychczasowe odpowiedzi. Wystarczy je skopiować i wkleić do wypowiedzi jako cytat (przycisk z tzw. "dymkiem"). Pozdrawiam, kamma [/i]

[edytowane 22/3/2008 od kamma]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2008 1:48 am
machcin
bywalec

Ja napisałem że to jest choroba genetyczna a nie zwykła choroba nabyta.
To jest bardzo duża różnica.

Żadnemu gatunkowi biologicznemu nie opłaca się aby osobniki były homoseksualne bo gatunek wyginie.

Teraz jest pytanie jak zmienić u takich ludzi ww. sygnalizację feromonową?

Na razie nikomu nie udało się tego zrobić ale udaje się to rozwiązać sprytnym sposobem:
W przypadku homoseksualnego mężczyzny wystarczy gdy kobieta wysmaruje się kremem zawierającym feromon męski wtedy będzie dla niego atrakcyjna seksualnie.

A w przypadku kobiet homoseksualistek wystarczy jak mężczyzna wysmaruje się kremem zawierającym feromon kobiecy.

Teraz jaśniej.

Pozdr.
Jędruś wegano-witarianin + B12
Zwolennik soku marchewkowego własnej roboty
:yltype:

hehe ty to zabawne pomysly masz.wyslij moze smsa do prezydenta zeby lekarze zaczeli przepisywac feromony dla gejow i les 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2008 1:52 am
machcin
bywalec

Powiem krótko: Nie lubię homoseksualistów. Dlaczego? Może jestem homofobem, moherowym beretem, zacofanym człowiekiem (niepotrzebne skreślić)? Otóż nie! Ja ich po prostu nie rozumiem i uważam, że to NIE JEST normalne.

a ja nierozumiem jak facet moze kochac i uprawiac seks z kobieta.i co?mam cie za to nielubiec?

toleruje ludzi takimi jakimi sa i niewiem czemu mam nielubic kogos kogo znam i zawsze lubialem a teraz dowiaduje sie ze jest hetero wiec nielubie juz.bezsensu.z ludzmi nierozmawia sie tylko na temat tego co sie robi w lozku

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2008 2:03 am
machcin
bywalec

Niektórych się po prostu nie lubi. Człowiek taki jak ja nie może ich zrozumieć i raczej ich nie zrozumie. Czemu? Sam nie wiem...

jestes jak faszysta.oni tez uwazaja ze niektorych sie poprostu nielubi tych czarnych i zydow i nieczeba ich poznawac bo oni wszyscy sa tacy sami ble

jestes polakiem?kradniesz samochody?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2008 2:06 am
machcin
bywalec

Jakim ja jestem człowiekiem? Hmm, to zależy 🙂 Ja nie poznałem i dobrze mi z tym. Po prostu czuje to nich niechęć. Nie pytajcie mnie dlaczego bo nie potrafię odpowiedzieć. Po prostu... Sam się nad tym zastanawiam czasami.

powiem ci dlaczego : poprostu jestes ograniczony

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2008 2:09 am
machcin
bywalec

Co mnie bulwersuje? Ich "dążenie do równości" . Po prostu wyłażą na ulice... i jeszcze się głośno drą, jacy to oni są biedni i że powinni być traktowani jak wszyscy.

bo wszyscy powinni byc rowno traktowani pajacu

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2008 2:11 am
machcin
bywalec

Dyskryminowani? Teraz to oni chcą być lepiej traktowani od nas! To jest ta "równość"... kpina. To już jest naprawdę absurd.

a gdzie chca byc lepiej traktowani?daj przyklad

i co uwazasz ze niesa dyskryminowani?przejdz sie z kumplem po miescie ze reke i powiedz ze jest tak samo jakbys szedl z dziewczyna.
a po drugie gdybysmy byli rownie traktowani to 15letni chlopak w szkole niedostal by kulke w glowe od kolegi za to ze jest gejem

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2008 2:16 am
machcin
bywalec

W czym to się objawia? No więc patrz: Załóżmy, że dwie osoby szukają pracy, homoseksualista i hetero. Idą na rozmowe do tej samej firmy i ubiegają się o to samo stanowisko, mając takie same kwalifikacje. Co się więc dzieje? Prawie zawsze wybiorą homo! Ktoś pewnie napisze, że to totalna głupota, ale tak jest. Jak nie przyjmiesz go, to zaraz zrobi się raban, jaki to jesteś nietolerancyjny... Wiele razy już o tym słyszałem, w końcu oni są "równi", więc pracodawcy wolą ich przyjąć, niż mieć potem problemy. Nie mówię, że oni są gorszymi pracownikami. O nie! Po prostu takie działania napewno nie sprzyjają "równości". Nie wiem, jak wy to widzicie, ale dla mnie to, co się w dzisiejszych czasach dzieje, to jest kompletna paranoja. Tyle. I nie żadni heretycy! 😀 Ja nie ksiądz 😛

ni ale tez sie tak dzieje ze jak sie pozniej dowiedza ze jestes gejem to cie z pracy wyzuca i poszukaja heteryka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2008 2:18 am
machcin
bywalec

Cóż... jak oni będą mogli u nas adoptować dzieci i robić te wszystkie inne rzeczy, które robią na Zachodzie, to ten kraj zejdzie na psy.

przy pomocy ludzi takich jak ty zejdzie na psy

i co robia na zachodzie?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2008 2:22 am
machcin
bywalec

Mogą ale nie muszą. Ja... cóż... nie wiem jak tak można. I jeszcze dzieci?! Dom wariatów... i to ma być tolerancyjny i demokratyczny świat? Jasne

a co w tym nietolerancyjnego?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2008 2:24 am
machcin
bywalec

Nawet i taki temacik się tutaj znalazł.
Uważam, że tak ukierunkowany popęd seksualny jest wbrew naturze co nie znaczy że należy potępiać takich ludzi. Czyż z nienawiścią depczemy czterolistną koniczynę. Wiadocznie tacy zostali stworzeni żeby czegoś się nauczyć w tym życiu będąc gejami albo lesbijkami.
Niech sobie spokojnie żyją na tej Ziemi, która w równym stopniu jest dla wszystkich żyjących istot. Mimo to nie popieram adopcji dzieci przez takie związki, ponieważ uważam, że dziecko nie będzie się prawidłowo wychowywać w takiej rodzinie.

nic tu wbrew naturze niema.milosc jest zawsze zgodna z natura

po drugie dziecko bedzie i sie juz wiele wychowuje prawidlowo w takich rodzinach

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2008 2:31 am
Strona 5 / 30 Wstecz Następny
  
Praca