Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Geje i Lessbijki - CO WY NA TO ?  

Strona 6 / 30 Wstecz Następny
Ktosiek
stały bywalec

Już ktoś poruszył kwestię iż w świecie zwierząt jest to spotykane i normalne (chciaż inne zwierzęta nie wychodzą na ulicę demonstrować :D).

A mi swojego czasu zdażyło się podczas babskich wypadów brać ze sobą dwóch kolegów, którzy de facto byli razem 🙂 Zabawa była przednia, z nimi też.
NO, ale już się rozeszli i ekipa troszku podupadła 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2008 12:05 pm
Stanisław
weteran forum

A to ciekawe. :question:
Ktosiek możesz podać przykłady w których zwierzęta jednakowej płci współżyją ze sobą ?

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2008 12:57 pm
kamma
stały bywalec

Stanisław, stosunki homoseksualne wśród zwierząt są często spotykane. Pierwszy z brzegu przykład - szczury.
Po prostu pewien procent populacji jest orientacji homoseksualnej, to zjawisko dotyczy większości gatunków ssaków.

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2008 9:24 pm
Natasha
stały bywalec

chomoseksualista to dla mnie w pierwszej kolejności człowiek. nieuzasadniona agresja dla nich jet całkowicie sprzeczna z moją ideologią. jak wszyscy inni zasługują na szacunek. co to za człowiek który obraża innych tylko dlatego że po prostu są inni? przecież dusza jest ważniejsza od ciała, a popęd jest właściwością ciała, czyli sprawą drugoplanowa. jeśli ktoś obraża chomoseksualistę to pokazuje swój stosunek nie dla chomoseksulalistów, lecz LUDZI! takie jest moje zdanie na ten temat.

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2008 9:33 pm
Stanisław
weteran forum

Stanisław, stosunki homoseksualne wśród zwierząt są często spotykane. Pierwszy z brzegu przykład - szczury.
Po prostu pewien procent populacji jest orientacji homoseksualnej, to zjawisko dotyczy większości gatunków ssaków.

Kamma pierwszy raz słyszę o czymś takim. A biologię zdawałem na maturze jako dodatkowy przedmot z całkiem niezłym wynikiem. Jeżeli to prawda co piszesz to znaczy że i wśród zwierząt zdarzają się wypaczenia pod tym względem. Czy możesz mi podać jakiś link do artykułu na ten temat ?

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2008 2:54 am
elis99
bywalec

Ja rozumiem że można kochać ''inaczej'' i wierze ze to uczucie jest szczere ,wiele osób zarzuca homoseksualistą że nie tworzą stałych związków tylko wciąż maja nowych partnerów i na okrągło uprawiają sex..to stereotyp i wkurza mnie jak ktoś tak o nich myśli.
Myślę też ,że dwie kobiety maja łatwiej niż dwaj mężczyźni.. pod wieloma względami..

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2008 9:57 am

Homoseksualizm to jest choroba genetyczna. Pociąg płciowy jest uzależniony od feromonów. U chomoseksualistów mężczyzna odczuwa pociąg płciowy do zapachu męskiego feromonu a kobieta do kobiecego.

U heteroseksualistów mężczyzna odczuwa pociąd do zapachu kobieciego feromonu i vice versa.

Polecam opracowania na linku poniżej:
http://www.feromony.pl/Dowody-naukowe

Pozdr.
Jędruś wegano-witarianin + B12
Zwolennik soku marchewkowego własnej roboty
:yltype:

hehe choroba??
chory to ty jestes

odwal sie od Jedrusia-to moj idol i jest madrzejszy niz my wszyscy razem wzieci 😛 mysle ze to prawda, a zgodnie z tym nie sa swiadomi tej choroby, no bo jak skoro maja cos tam poprzestawiane.
Kamma ma racje, piszac w taki nadety sposob zniechcecasz do siebie, a przynajmniej mnie do homoseksualistow.
Tak Natasho, zgadzam sie z Toba, ale to powinni wiedziec ci ktorzy chca wyslac homo do gazu, tu takich osob raczej nie ma, tyle ze oni tego nie przyjma do wiadomosci.
Co do dziwnych zachowan-ja widzialam u babci, gdy zamykala kury w kurniku a koguty chodzily po trawie, to z braku laku rzucaly sie na siebie wzajem 😉 a moj kocurek (ten z awatara), ktory ma 8 m-cy i nie mial w zyciu kocicy;) bo poza dom nie wychodzi, zaczyna miec odchyly, dobiera sie do wlasnej matki i z tego wynikaja awantury z pazurami 🙁 ach te hormony-wiadomo ze u samcow poped jest wiekszy niz u samic niektorym chodzi tylko o zadowolenie siebie-niewazne z kim i gdzie (tu chodzi mi o facetow-oczywiscie nie wszystkich)

[edytowane 23/3/2008 przez Włochata21]

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2008 8:12 pm
adka
 adka
forumowicz

Mój kuzyn jest gejem. I nic do niego nie mam. To świetny chłopak, zawsze bardzo go lubiłam. Niestety nie wszyscy z mojej rodziny mają o nim (o jego orientacji) dobre zdanie.

Moim zdaniem tolerancja to podstawa. Bo jak ktoś chce zasłużyć na szacunek u innych ludzi, jeżeli niektórych z nich nie szanuje?

Rozumiem, ze ktoś może nie lubić gejów czy lesbijek, ale szanujmy ich, każdy na to zasługuje:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2008 9:27 pm
Stanisław
weteran forum

a moj kocurek (ten z awatara), ktory ma 8 m-cy i nie mial w zyciu kocicy;) bo poza dom nie wychodzi, zaczyna miec odchyly, dobiera sie do wlasnej matki i z tego wynikaja awantury z pazurami

To trzeba mu natychmiast jakąś kocice załatwić, chociażby pożyczyć na chwilę ze schroniska. 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2008 9:34 pm

no wiesz co, Stanisławie 😮

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2008 9:55 pm
Natasha
stały bywalec

a obejrzyjcie to 😮

http://www.youtube.com/watch?v=c0fXMnIfA2Q

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2008 10:19 pm

nie, nie chce-bo sie boi&jest leniwy, a tak to ma wolna reke, robi co chce, z przewaga siedzenia na schodach i czekania, az dostanie jedzenie- obzartuch;)

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2008 10:24 pm
Ktosiek
stały bywalec

Kamma pierwszy raz słyszę o czymś takim. A biologię zdawałem na maturze jako dodatkowy przedmot z całkiem niezłym wynikiem. Jeżeli to prawda co piszesz to znaczy że i wśród zwierząt zdarzają się wypaczenia pod tym względem. Czy możesz mi podać jakiś link do artykułu na ten temat ?

Stanisławie, musiałbyś skorzystać z wyszukiwarki.
Pamiętam, że na forum już ktoś kiedyś stworzył temat o tym, ze jego 2 szczurzyce udają iż ze sobą kopulują i czy jst to normalne. Potem z resztą forumowicze wymieniali różne przykłady ze swojego życia i ich pupili 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2008 11:41 pm
Stanisław
weteran forum

A na pewno były to dwie szczurzyce ???
A może one się ze sobą tylko tak bawiły ? 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2008 12:02 am
ogorek+
bywalec

Mysle,ze nie powinno sie kogos oceniac po orientacji sexualnej.Osobiscie jestem tolerancyjnym hetero i jesli szanuje kogos kto jest homo,les lub bisexualny,to czesto sam jestem przez nich szanowany.Gdyby ktos urodzilby sie w ich skorze,to mialby inna orientacje sexualna,inne poglady i pragnienia...tak wiec nie powinno sie oceniac czegos czego sie w pelni nie rozumie.

Bardzo proszę o znaczne zmniejszenie avatara. pozdrawiam, kamma

[edytowane 24/3/2008 od kamma]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2008 1:57 pm
Strona 6 / 30 Wstecz Następny
  
Praca