Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Geje i Lessbijki - CO WY NA TO ?  

Strona 7 / 30 Wstecz Następny
Ridareta
bywalec

Gdzieś na stronie PETA są opisane różne ciekawostki ze świata zwierząt, tam jest podane że u ponad 300 gatunków zwierząt obserwowano zachowania homoseksualne. Co do tych szczurzyc, to za wiele z homoseksualizmem takie zachowanie nie ma - u wielu zwierząt dominujący osobnik udaje kopulację, żeby tę swoją dominację podkreślić.
Kotki lepiej kocurowi nie sprowadzać, tylko go wykastrować. Kotów jest i tak już o wiele za dużo.
Ja mam (teraz mieszka z moimi rodzicami) prawie 12-letnią sukę, która namiętnie gwałci poduszki i kocyki. I takie coś można nazwać "odchyłem" czy "wypaczeniem", a nie homoseksualizm.

[edytowane 25/3/2008 przez Ridareta]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/03/2008 3:53 pm
moniULA
forumowicz

ja uważam, że ważne jest pozytywne spojrzenie na życie i tolerancja dla odmienności (bo to, że inne nie znaczy że złe)

Słysząc wołanie o pomoc -pomagamy... wołać

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/03/2008 4:02 pm
Wegej
początkujący

Jak dla mnie to jest obrzydliwe. No i przede wszystkim nienormalne.

Hmm... Chętnie bym się dowiedział, dlaczego to jestem chory, obrzydliwy i przede wszsytkim nienormalny i dlaczego mówi to osoba, która ani troche mnie nie zna... 😡 Ale może lepiej, żebym sie nie dowiedział, w konjcu znowu aż tak bardzo mnie to nie obchodzi...

[edytowane 25/3/2008 przez Wegej]

ПЕДЕРИ СУ ЧУДНИ! 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2008 1:36 am
Milunia
bywalec

Jestem zbulwersowana niektórymi odpowiedziami w tym wątku. Rozumiem, że każdy ma prawo do własnego zdania, ale w taki sposób? Niektórym brak zupełnie taktu i dobrego smaku. Moim zdaniem niektórzy hetero są o wiele gorsi, lecz tego już u siebie nie widzą. Łatwiej jest bowiem pokazywać innych palcem niż mówić o sobie. A gdzie podziała się tolerancja, o której tak głośno się mówi? 😡
Osobiście nie mam nic do osób o innej orientacji seksualnej. To ich życie i ich sprawa. Przecież to też są ludzie. W moim domu nawet taki temt to nie tabu i rozmawiam o tym również z moimi dziećmi. W moim życiu znałam naprawdę sporo takich osób i jakoś nigdy nie słyszałam od nich tylu słów goryczy pod adresem innych, pseudo ''normalnych osób''.
A poza tym jakby na to nie patrzeć gej to najlepszy przyjaciel kobiety 😉

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2008 11:57 am
Stanisław
weteran forum

No właśnie. Ja też sobie przypominam z opowiadania mojej siostrzenicy, która zna kilku gejów, że są to bardzo sympatyczni i serdeczni ludzie. 🙄

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2008 12:49 pm
kamma
stały bywalec

Nie wydaje mi się, że orientacja seksualna jest kryterium sympatyczności czy w ogóle jakichkolwiek cech charakteru. Gbur może się zdarzyć zarówno wśród homo, jak i hetero. Kompletnie nie rozumiem spostrzegania (czy nawet oceniania) ludzi przez pryzmat ich orientacji seksualnej.

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2008 2:30 pm
Stanisław
weteran forum

No tak. Masz rację Kamma. Ale chciałem powiedzieć, że nie powinno się oceniać człowieka po tym czy jest gejem, murzynem, Chińczykiem, Żydem itd ale po tym co sobą reprezentuje. Jakim jest czlowiekiem. Ile może dać od siebie drugiemu czlowiekowi.
A tak naprawdę trzeba wyzbyć się chęci oceniania i osądzania kogokolwiek. Ale to jest trudne. 😉

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2008 2:58 pm

popieram Kamme. Ja przez jakis czas "kolegowalam" sie z gejem, owszem, byl takisympatyczny! przemily, dusza towarzystwa! a pozniej okazalo sie ze po prostu zmysla wiele rzeczy, bo widac lubil byc w centrum uwagi 😡 A moim najlepszym przyjacielem jest moj chlopak, przynajmniej on jest szczery/ Zreszta naszymi przyjaciolmi powinni byc partnerzy a nie obcy ludzie

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2008 3:01 pm
Stanisław
weteran forum

Zwykle tak bywa, że naszymi przyjaciółmi zostają ludzie , ktorych dobrze znamy (albo wydaje nam się, że ich dobrze znamy). Obcy człowiek może kreować się na kogoś innego, szczególnie tu w internecie ma pole do popisu. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2008 3:24 pm

Jak Ci sie podoba moja byla kotka, Stanisławie? 😉 Twoja ma takie fajne elfie uszka i to je glownie odroznia 😉

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2008 3:28 pm
Stanisław
weteran forum

Jest super. Mój kot od razu zwrócił na nią uwagę. Mój też się wyróżnia uszami pinokiowatymi. 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2008 3:33 pm

Ale ja napisalam ze wlasnie Twoj kotek takie ma, sterczace i spiczaste:) moj ma w miare normalne 😉

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2008 4:01 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Kiedyś w kinie obejrzałam film " ksiądz ".Pamiętam jak on zmienił mój światopogląd na temat homoseksualizmu. To normalne że człowiek ma obawy do czegoś nieznanego. Zrozumiałam i bardzo szanuję wszystkich o odmiennej orientacji i też uważam że ona nie ma wpływu na to jakim się jest człowiekiem.

Uważam ,że pary homoseksualne powinny być prawnie zalegalizowane. Problem pojawia się gdy chcą mieć potomstwo. Uważam za nieetyczne z punktu widzenia człowieczeństwa takie praktyki jak wymieszanie nasienia dwóch par homoseksualnych i podanie je w zabiegu in vitro zastępczej matce , która ma im urodzić za pieniądze dziecko. W tej kwestii stanowczo się sprzeciwiam. Czy wszystkim osobom tutaj , które opowiedziały się za tolerancją , ten proceder jest do zaakceptowania ? Jestem ciekawa co myśli o tym Wegej. Mam okazję usłyszeć to z pierwszej ręki ,bo nie znam nikogo takiego.
😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2008 4:23 pm
Stanisław
weteran forum

Bo masz załonięty jeden wyraz buźką dlatego nie zrozumiałem Twojego posta.
Pracuję nad tym, żeby swojego kotka powiększyć nieco i bardziej obrazek wyostrzyć. Może mi się uda. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2008 4:23 pm
nova.nike
bywalec

Ja o homoseksualistach za wiele nie rozmyslam bo uważam że nie ma o czym. Jak dla mnie to normalni ludzie o innych poglądach, konkretnie poglądach seksualnych. Co do ich dyskryminacji to niestety uważam że jest i to duża. I to nie tylko w praktyce co często zdarza się każdemu z nas, ale ogólnie, w przepisach, w prawie. Mam nadzieję że kiedyś nastaną w Polsce czasy, że będą oni mogli spokojnie zawierać związki i adoptować dzieci.

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2008 7:01 pm
Strona 7 / 30 Wstecz Następny
  
Praca