Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wybory prezydenckie 2010  

Strona 10 / 10 Wstecz
Blueberry
bywalec

Ja nie glosuje w wyborach samorzadowych bo mnie wszyscy lokalni denerwuja... 😡

Trawożerca

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/11/2010 8:24 pm
bułek
forumowy expert

Na prezia miasta pewnie wybiorę z SLD gościa, bo kilka rzeczy mi trafiło do gustu, ale raczej nie ma on szans. Trudno.
Na radnego poprę chłopaka, który jest z inicjatywy rowerowej. Startuje z listy facetki, za którą nie przepadam (m.in. za kosmiczne dla mnie obietnice jako prezydenta miasta), ale jest bezpartyjny. Przyda się sojusznik rowerzystów :). Jest z innego okręgu niż mój lokal wyborczy więc nie wiem czy ostatecznie będę mógł go skreślić. Nie orientuje się w zasadach głosowania. W najbliższym czasie pewnie będą umieszczać instrukcję więc się dowiem ;).

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/11/2010 10:57 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Jeśli w ogóle pójdę to zagłosuję na swoją koleżankę. I tak nie ma szans ale cóż... Jest dla mnie jedyną osobą godną zaufania i jeszcze nie skażoną politycznym chamstwem i głupotą.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/11/2010 11:54 pm
rubia
forumowy expert

Szukam przede wszystkim ludzi, którzy stawiają na edukację i ekologię. Z przyczyn osobistych także na wspierających niepełnosprawnych (podjazdy, windy, itp.) . Do tej pory jednak nie wiem, jak wypełniać karty do głosowania- pewnie pojawią sie jakieś instrukcje w telewizji publicznej, której nie oglądam od kilku lat...Trudno, trzeba będzie podręczyć komisję 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2010 12:39 am
Naja
 Naja
forumowicz

Do tej pory jednak nie wiem, jak wypełniać karty do głosowania- pewnie pojawią sie jakieś instrukcje w telewizji publicznej, której nie oglądam od kilku lat...Trudno, trzeba będzie podręczyć komisję 😉

W moim w mieście, instrukcje do głosowania zostały powrzucane do skrzynek pocztowych. Też wcześniej nie wiedziałam jak będzie trzeba wypełnić karty. 🙂

Na prezydenta miasta będę głosować na kandydata który jest nim obecnie. Jako prezydent dużo zrobił dla zapuszczonych osiedli, więc zasłużył na dalszą kadencje. 🙂 Do sejmiku wybiorę jedyną osobę którą kojarzę po nazwisku i coś o nim wiem (dyrektora mojej byłej szkoły). Zaś na radnego, dla zachowania równowagi zagłosuję na kobietę, jeszcze nie zdecydowałam na jaką konkretnie (ogólnie to nie mogę znaleźć zestawienia pełnej listy kandydatów na moje miasto i osiedle).

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2010 9:42 am
Pietras1988
forumowicz

Do tej pory jednak nie wiem, jak wypełniać karty do głosowania- pewnie pojawią sie jakieś instrukcje w telewizji publicznej, której nie oglądam od kilku lat...Trudno, trzeba będzie podręczyć komisję 😉

W moim w mieście, instrukcje do głosowania zostały powrzucane do skrzynek pocztowych. Też wcześniej nie wiedziałam jak będzie trzeba wypełnić karty. 🙂

Na prezydenta miasta będę głosować na kandydata który jest nim obecnie. Jako prezydent dużo zrobił dla zapuszczonych osiedli, więc zasłużył na dalszą kadencje. 🙂 Do sejmiku wybiorę jedyną osobę którą kojarzę po nazwisku i coś o nim wiem (dyrektora mojej byłej szkoły). Zaś na radnego, dla zachowania równowagi zagłosuję na kobietę, jeszcze nie zdecydowałam na jaką konkretnie (ogólnie to nie mogę znaleźć zestawienia pełnej listy kandydatów na moje miasto i osiedle).

tak trudno skorzystać z internetu i zobaczyć jak się głosuje? Ja np. wiedziałem, jak się głosuje, bo 4 lata temu było podobnie, a poza tym miałem głosować do Rady Gminy, ale uznałem, że wolę być magistrem i wtedy wystartować. Co do wyborów prezydenckich, to Polska nie ma wg mnie prezydenta (bronek jest myśliwym), a Jaro niestety w ostatnim półroczu przekroczył wszelkie granice...

http://pl.kurow.wikia.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/12/2010 12:05 am
Strona 10 / 10 Wstecz
  
Praca