Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wybory prezydenckie 2010  

Strona 5 / 10 Wstecz Następny
MuayThai89
bywalec

U mnie by nie bylo problemu, gdyby nie to ze jade do Egiptu i tam gdzie jade nie bedzie lokalu wyborczego 🙁 ...

Mala poprawka... Poczytalem troche w internecie i sie okazalo ze w tym roku po za Kairem po raz pierwszy bedzie otwarty lokal w Hurghadzie, czyli tam gdzie jade ;)...

[edytowane 20/6/2010 przez MuayThai89]

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2010 5:32 pm
Aguśka
bywalec

No i jak tam po wyborach ? 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2010 3:04 am
bułek
forumowy expert

No i jak tam po wyborach ? 🙂

Prawie tak samo jak przed, bo spać się chce ;).

[edytowane 20/6/2010 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2010 3:12 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

nie głosowałam, bo nie miałam jak wybrać zaświadczenia ze swojej gminy. Może uda mi się wybrać na drugą turę. Ale za to zmobilizowałam dziś kilka osób do pójścia na wybory, którym było obojętne czy pójdą czy też nie- najpierw poprosiłam żeby poszli oddać głos, bo ja nie mogę i ucieszy mnie jak zrobią to Ci którzy mogą, a potem jeszcze postraszyłam, że kobiecie w ciąży się nie odmawia bo zjedzą ich myszy (nie wiem co to za głupi absurd z tymi myszami, ale już kilka osób mi o tym dziwnym zwyczaju-przysłowiu mówiło; więc użyłam go jako "straszacza") 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2010 3:39 am
Nela89
bywalec

Jestem wściekła na ludzi w tym kraju, wstępne wyniki wyborów po prostu mnie przygniotły. Jedyne pocieszenie to takie, że Napieralski odniósł sukces jak na nasz kraj.

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2010 3:42 am
Dzagreus
początkujący

Nie popierałem dotąd Kaczyńskiego, jeżeli jednak trzeba wybierać między nim a prezydentem myśliwym... Cóż, wybieram - dla mnie, wegetarianina - mniejsze zło, czyli Kaczyńskiego właśnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2010 4:13 am
Songo
początkujący

Witam. Cisza wyborcza minęła więc sie wypowiem. Głosowałem i głosować będę w następnej turze oczywiście na Kaczyńskiego. Dlaczego? Dlatego by utrudnić Komorowskiemu objęcie prezydentury.

Kaczyński nie jest takim prezydentem jakiego bym chciał, ale lepszy on niż Komorowski!

Nie pójście na wybory nie jest rozwiązaniem. Jest to nawet szkodliwe, albowiem:
kto nie głosuje na mniejsze zło, pozwala innym wybrać to większe!

[b]GMO[/b]

[b]Komorowski:[/b]
Objął patronat nad konferencją o "zaletach" GMO
"Konferencję organizuje minister rolnictwa Marek Sawicki. Udział w niej biorą tylko prelegenci reprezentujący zwolenników transgenicznych upraw, w tym także przedstawiciele przemysłu biotechnologicznego. Na spotkaniu tym zaprezentowany będzie więc wyłącznie jeden punkt widzenia i obecni tam politycy nie dowiedzą się niczego na temat zagrożeń, jakie wynikają z wprowadzenia do środowiska genetycznie zmodyfikowanych roślin."
http://www.greenpeace.org/poland/wydarzenia/polska/sejm-biotechnologia

[b]Kaczyński:[/b]
"Podczas konferencji Polska wolna od GMO Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości przekonywał, że w sprawie organizmów modyfikowanych genetycznie Polska powinna powiedzieć zdecydowane nie."

"Ostrzegał, że wymaga to przeciwstawienia się bardzo mocnym naciskom i korupcji. Były premier powiedział, że dostrzega korupcję w wypowiedziach i artykułach nawet wybitnych naukowców, dotyczących GMO."
http://news.money.pl/artykul/kaczynski;polska;powinna;byc;wolna;od;gmo,183,0,326327.html

http://icppc.pl/stanowiska/?p=868

[b]CENZURA INTERNETU[/b] (a więc pewnie i stron niezależnych, mówiących prawdę)

"[b]Wszyscy, którym zależy na tym, by nie wprowadzono cenzury Internetu[/b] polegającej na blokowaniu dostępu do „niedozwolonych” stron i usług i by Polska nie zaczęła się pod tym względem upodabniać do Chin, [b]powinni głosować w najbliższych wyborach prezydenckich przeciwko Bronisławowi Komorowskiemu.[/b]"

„[b]Pan Jarosław Kaczyński jest zwolennikiem wolnego dostępu do Internetu[/b] i możliwości prowadzenia swobodnej dyskusji w nim. Internet jest ważnym instrumentem w dywersyfikacji źródeł, z których obywatele czerpią informacje. Ponadto umożliwia swobodną ekspresję własnych przekonań. Dlatego należy uznać, że próby ograniczania tego źródła informacji i forum dyskusyjnego nie służą utwierdzaniu i wzmacnianiu standardów demokratycznych”

http://niezalezna.pl/article/show/id/35082

Songo

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2010 7:23 am
Nela89
bywalec

Komorowski to dureń. Czy w jego planie dla Polski jest jakiś jeden konkret? A poza tym zobaczcie to, proponuję wersję kartki z króliczkiem... http://kartki.bronislawkomorowski.pl/

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2010 1:11 pm
Admin
stały bywalec

Nie popierałem dotąd Kaczyńskiego, jeżeli jednak trzeba wybierać między nim a prezydentem myśliwym... Cóż, wybieram - dla mnie, wegetarianina - mniejsze zło, czyli Kaczyńskiego właśnie.

Sugerowałbym spojrzeć nieco obiektywniej i uwzględnić wszystkie fakty. To, że Komorowski ma upodobanie w polowaniach nie przesądza moim zdaniem o tym, żeby automatycznie popierać Kaczyńskiego, w sytuacji, gdy jego osobowość, sposób politykowania nam nie odpowiada. Jeśli mowa o pozbawianiu życia, to przypomnę, że Kaczyński jest zwolennikiem kary śmierci.

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2010 4:38 pm
Sagamore
stały bywalec

dokładnie zgadzam się z Adminem - trzeba na to spojrzeć z szerszej perspektywy. Wiadomo, że Komar to buła w dodatku sucha ale dla Polski będzie mniej szkodliwy niż Jarek (w moim odczuciu ofkoz). Będę musiał chyba ruszyć tyłek w lipcu i oddać "głosa"

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2010 5:09 pm

Ja byłem za Pawlakiem , ale nie wszedł szkoda 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2010 6:56 pm
an
 an
bywalec

żenadą jest sugerować się czyimiś zainteresowaniami jak w przypadku Komorowskiego. Tu chodzi przede wszystkim o rządzenie krajem i godne reprezentowanie go, LUDZIE. To teraz znowu pisowcy mają przejąć władzę, bo Komorowski poluje? Trzeba troche wybiec za jednostkową ocenę i nie wgłębiać się tak skrupulatnie w biografię. Proponowałabym raczej brać pod uwagę również partię, którą kandydaci mają za plecami.

... no to ja to odwróce (tylko dlatego, ze Ty tak niefajnie to ujelas)

żenadą jest sugerować się czyjąś powierzchownoscią. Tu chodzi przede wszystkim o rządzenie krajem i godne reprezentowanie go (jesli mnie - to takze wegetarianki, przeciwnej traktowaniu zwierząt jak przedmiotów !), LUDZIE. To teraz znowu po-wcy mają przejąć władzę, bo Kaczynski sie tak nie ugina? Trzeba troche wybiec za jednostkową ocenę i nie wgłębiać się tak skrupulatnie w biografię. Proponowałabym raczej brać pod uwagę również intencje, którymi kierują sié kandydaci.

ps
nie jestem i nie bylam zwolenniczką PiSu, ani Kaczynskich, do Komorowskiego czulam wrécz sympatie przez lata, ale od kiedy ta kampania nabrala tempa i wyszlo, ze Komorowski nie widzi nic niestosownego w polowaniu, jest przeciw wielu ustawom i prawom (albo są mu obojetne ) majácycm polepszyc los zwierzat, teraz dowiaduje sie o GMO, a wczesniej jeszcze o tym jak niefajnie wypowiadal sie o kobietach w armii jakiegos skandynawskiego kraju, to autentycznie wolé Kaczynskiego
Oczywiscie wolalabym kogos innego, np Napieralskiego, ale ludzie sugeruja sie sondazami i niestety dlatego wielu przegrywa

[edytowane 21/6/2010 przez an]

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2010 7:35 pm
Dzagreus
początkujący

Uważam, że żaden z owych panów nie jest dobrą osobą na prezydenta, dlatego "zainteresowania" myśliwskie jednego z nich pomagają mi podjąć tą - tak czy inaczej fatalną - decyzję. Zresztą polityka PO absolutnie mi się nie podoba, współdziałanie z Brukselą to moim zdaniem rzecz fatalna, a p. Komorowski na pewno tego utrudniać nie będzie, lecz ułatwiać.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2010 11:33 pm
Lily
 Lily
Famed Member

W ogóle jak dla mnie nie ma żadnego wyboru. Nawet tego mniejszego zła. Obaj się w moim mniemaniu nie nadają.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2010 12:45 am
Amvaradel
rozmówca

Tak jak przypuszczałam w II turze nie mam na kogo głosować (i albo nie pójdę, albo oddam nieważny głos), ale cieszę się z wysokiego wyniku Napieralskiego.
Nawet napisałam do jego sztabu z informacją, za co go poparłam: opowiadanie się za świeckim państwem (którego w Polsce de facto nie ma) i ekologiczną wrażliwość. Żaden z pozostałych kandydatów nie jest w stanie tego zapewnić, więc wolę, by Napieralski pozostał neutralny.

http://ekoprzewodnik.pl/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2010 1:09 am
Strona 5 / 10 Wstecz Następny
  
Praca