Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wybory parlamentarne 2011  

Strona 1 / 10 Następny
adamrozew
stały bywalec

Witam zblizaja sie wybory parlamentarne, warto promować osoby bliskie nam pogladamy, bez wzgledu na przynaleznosc partyjną. wiec chyba warto zrobic taki wpis. Zaznaczam, ze nie bawie sie w politykę, nie jestem członkiem zadnej partii, nikt z mojej rodziny niie startuje w tych wyborach, nie mam zadnych powodów osobistych tj. rodzinnych promować kogokolwiek. Te zasady proponuje aby przyjel je tez i pozostali ktorzy kogos zaproponują.
Pozdrawiam
Adam

[edytowane 10/8/2011 od adamrozew]

[edytowane 10/8/2011 od adamrozew]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/08/2011 2:23 am
adamrozew
stały bywalec

Proponuje Pania Prof.Marię Szyszkowska, startuje z okręgu lubelskiego. bardzo madra kobieta, od kilkunastu lat, tak jak jej partner jest wegetarianką. Wrazliwa i madra.
Załaczam link na blog, gdzie jest jej plakat wyborczy.
Ja nie jestem z Lublina, ale warto na ta osobę zagłosować.
http://szyszkowska.bloog.pl/?ticaid=6cd1e

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/08/2011 2:28 am
machcin
bywalec

zaglosowalbym na nia gdybym tam mieszkal 🙂
Krystian Legierski z Zieloni2004 ponoc tez jest wegetarianinem wiec jak bym w wawie mieszkal to bym na pewno na niego glosowal

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2011 11:11 pm
Pocahontas
bywalec

Ja na pewno nie bede glosowac na PiS, jak slysze ich w telewizji, to gadaja czesto same głupoty, pozatym jak jest jakas rozmowa w studiu tv kogos z PiS i kogos z innej partii, to Ci z PiSu potrafia tylko obrazac/byc zlosliwi/wyzywac/ponizac, zero normalnej dyskusji. Głosuje sie na mniejsze zlo, czyli na PO, bo jak PiS wygra to bedzie jeszcze gorzej, a inne partie szans nie maja, by zdecydowanie wygrac. Pozatym uwazam tez ze to troche glupie glosowac na kogos tylko dlatego, ze jest wege czy antyfutra itp.

[edytowane 29/8/2011 od Pocahontas]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2011 6:34 pm

Opcję wyboru mniejszego zła zastosowaliśmy w poprzednich wyborach i wyszło jak wyszło. PO całą swoją przewagę opiera na "niebyciu" PiSem, a to trochę mało.
Aktualnie uważam, że jest sens głosować na kogoś "bo jest wege" lub "anty futra". Mój jeden z miliona głos na PO czy PiS jest mniej wart niż jeden ze stu dla kogoś o mniejszym poparciu.

call me Amber

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2011 6:51 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ja będę głosować niezależnie od partii na osoby które po prostu będą tego warte. Takie popierające zrównoważony rozwój, prozwierzęce, liberalne, uczciwe. Tylko czy takiego kogoś znajdę?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2011 6:55 pm
bułek
forumowy expert

AnnaDagmara trafnie oceniła PO. Doszli do władzy na fali niechęci do PIS. Po 4 latach rządzenia widać, że to wcale nie lepsza partia niż PIS. No może bez chama, kłamcy w osobie Kaczyńskiego i jego ludzi: Hofmana, Ziobry, Kurskiego, Brudzińskiego itd. Reform ważnych nie zrobili (np. poprawa syt. na kolei - nawet Tusk nie potrafi wywalić ministra który daje d... i sobie nie radzi). Uprawiają spychologię jak poprzednie ekipy.

Ja w tym roku oddaje głos na RPP. Chociaż powieje świeżością i jest nadzieja, że coś się zmieni.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2011 4:08 pm
Lily
 Lily
Famed Member

To jest właśnie straszne, że ludzie głosują na mniejsze zło. Nie wg przekonań, tylko przeciwko komuś. A co by było, gdybyśmy w ogóle nie znali sondaży? Podejrzewam, że wyniki byłyby całkiem inne.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2011 4:35 pm
eRZet
weteran forum

[img] [/img]

😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2011 4:46 pm
Pocahontas
bywalec

[img] [/img]

😛

tak, nie glosuj! niech na Twoj kraj maja wplyw tylko idioci!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2011 9:59 pm
eRZet
weteran forum

No harm intended, ale jak dla mnie idioci to ludzie, którzy swój obywatelski obowiązek spełniają raz na 4 lata, wybierając tych samych ludzi (którzy de facto i tak mają już zagwarantowane miejsca na następną kadencję). Demokracja w takiej formie to farsa i nie zamierzam brać w tym udziału.
U mnie postawa obywatelska przejawia się inaczej, choć nie mówię, że robię wystarczająco dużo.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2011 10:14 pm
kazik84
bywalec

Ja staram się przed każdymi wyborami sprawdzić kto kandyduje w moim okręgu, jakie ma osiągnięcia i na tej podstawie wybieram. Oczywiście ważna jest też partia, ale to kryterium decyduje w drugiej kolejności.

Szczególnie w wyborach do Senatu liczy się osoba, nie partia. Chociaż tak ogólnie to uważam, że Senat jest niepotrzebny, chyba żeby dopuścić do niego przedstawicieli samorządów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2011 10:41 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Może kogoś to zainteresuje.
http://zieloni2004.pl/news-3117.htm
Nie podoba mi się że startują z list PSLu 😡
Jestem na etapie wertowania listy palikota.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2011 5:27 pm
eRZet
weteran forum

Dlaczego nie idę na wybory:
[url] http://www.youtube.com/watch?v=h0oHUjpb10s[/url]
Trochę patriotycznie 😉

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2011 6:39 pm

A to nie są ci "zieloni" od Rafala sławni.wegetarianie? Bo coś mi się obiło o oczy, że on w jakiejs zielonej partii palce maczał...
[b]eRZet [/b]: A nie przekonuje Cię argument, że Twoi rodzice lub dziadkowie walczyli o to byś mógł głosować w demokratycznych wyborach?

A co do wyborów ogólnie: ostatnio spotkałam się z takim zdaniem " Gdyby wybory mogły coś zmienić już dawno byłyby zakazane."
Myślicie, że coś w tym jest?

[edytowane 13/9/2011 od annadagmara]

call me Amber

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2011 6:40 pm
Strona 1 / 10 Następny
  
Praca