Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Świat bez pieniędzy.  

Strona 5 / 5 Wstecz

Eee, gdzież tam! Dyskusja się dopiero zaczyna - Aniss zaczęła się porównywać do Jezusa 🙂

Aniss, ja wiem że najłatwiej jest lać wodę i odpowiadać pytaniem na pytanie, ale wciąż nie odpowiedziałaś konkretnie i logicznie na moje 🙂

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/03/2015 11:07 pm
aniss
bywalec

Eee, gdzież tam! Dyskusja się dopiero zaczyna - Aniss zaczęła się porównywać do Jezusa 🙂

Aniss, ja wiem że najłatwiej jest lać wodę i odpowiadać pytaniem na pytanie, ale wciąż nie odpowiedziałaś konkretnie i logicznie na moje 🙂

Porównywać do Jezusa? Nie zrozumiałaś widocznie mojej wypowiedzi, skoro piszesz w ten sposób.
Podałam pytania, które prowadzą do odpowiedzi. Ja wiem, że najłatwiej jest krytykować i zarzucać brak logiki, jednak nadal nie wysiliłaś się by zrozumieć sens mojej wypowiedzi.

Wielu rzeczy nie zamierzam wam wyjawiać, tak jak wszyscy na tym forum mają swoje prywatne sprawy, tak i ja nie mam obowiązku opowiadać o osobistych sprawach swoich, a tym bardziej ludzi których znam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/03/2015 11:21 pm
eRZet
weteran forum

Aniss, ja wiem że najłatwiej jest lać wodę i odpowiadać pytaniem na pytanie, ale wciąż nie odpowiedziałaś konkretnie i logicznie na moje 🙂

Ani na moje: czym są pieniądze?

I w ogóle to odbiegliście od tematu.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2015 4:46 pm
aniss
bywalec

czym są pieniądze?

Pieniądz czyli umowna forma określania wartości innych przedmiotów lub wykonanej pracy, za pomocą której możliwe jest otrzymanie towaru bądź usługi i która wyznacza poziom wynagrodzenia za oddawany towar lub usługę innym.

Racja, że odbiegliśmy od tematu, dlatego jeśli ktoś chce pogadać o "poglądach religijnych" niech utworzy adekwatny do tego temat.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2015 5:56 pm
Strona 5 / 5 Wstecz
  
Praca